Beautiful Face, Avocado & Oatmeal Purifying Clay Masque (Oczyszczająca glinka do twarzy)

Ta gęsta i kremowa glinka z ekstraktami z awokado i owsianki oczyszcza zapchane pory skóry oraz usuwa zanieczyszczenia i nadmiar tłuszczu. Pozostawia uczucie czystości i delikatności skóry.

Dobra zielona maska z glinką:)

Od jakiegoś czasu nie ma już tych maseczek w Polsce, niestety. Udało mi się kupić ten kosmetyk za granicą. Obecnie występuje w nowej szacie graficznej, ale skład jest ten sam, zapach ten sam. Opakowanie jest teraz bardziej zielone, również rysunek awokado, jak i objętość, 150 ml pozostaje niezmienna.

Działanie maseczki jest proste- oczyszczanie, tonizowanie, ściąganie porów, wygładzanie. Wszystko to w sposób bardzo naturalny i przyjemny. Zapach kosmetyku jest ładny i nie urąga naturze.

Nakładam tę maskę na około 20 minut, w tym czasie lubi ona zasychać, więc należy zraszać twarz mgiełką wody. Jeżeli nałożymy bardzo grubą warstwę maszeczki, zasychanie przebiega dłużej, w związku z czym zraszania jest wtedy mniej.

Ma ciekawy zielony kolor, na twarzy wygląda spektakularnie, więc nie radzę wychodzić w niej na klatkę schodową czy przed dom;)
Ale za to po zmyciu jej widzimy ładnie odświeżoną twarz i zmniejszone pory skóry:) Czyli- warto:)

W związku w tym, że nie lubię masek w saszetkach, maska Freemans\'a jest dla mnie wspaniałą alternatywą, znajduje się w tubie 150 ml.

Kultowa maseczka, polecam:)

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Oczyszcza i dobrze pachnie

Bardzo dobra glinka do twarzy o bardzo przyjemnym jak to u Freemana, zapachu awokado i owsa. Maseczka ma dość gęstą(wiadomo glinka) seledynową konsystencję, którą bardzo łatwo jednak rozprowadzić. Ja nakładam na tradycyjne 15 minut a potem zmywam. Na początku lekko szczypie, ale to znak że działa. Po zmyciu lekko "ścina twarz", ale nie wysusza. Matowi doskonale,zamyka pory.
Zabójczo wydajna ja używam już jej ponad rok, co prawda nieregularnie(choć czasami częściej, czasami rzadziej, robiąc wymianę na maseczki odżywcze, a nie tylko oczyszczające).
Uważam, że jest świetna dla twarzyczek mieszanych, a nawet tłustych ze skłonnością do zanieczyszczeń, co nie znaczy że bez niespodzianek czy wizyt oczyszczających u kosmetyczki się obejdzie. Świetnie oczyszcza twarz z sebum.
Nie wiem jak z jej dostępnością w Polsce, ja kosmetyki Freemana kupuję w Holandii, i kosztują niewiele. Z pewnością dostępna w sklepach internetowych.
Polecam za niewielkie pieniądze dostaje się świetną-wydajną- i przyjemnie pachnącą maskę do twarzy.

Używam tego produktu od: września 2009
Ilość zużytych opakowań: 2/3 z 1 opakowania

Była bardzo dobra

Jak gdzieś ja dorwę , to na pewno jeszcze kupię. Bardzo d obra maseczkla oczyszczajaca i odświeżająca cerę. Bogata w składniki.
Po jej uzyciu cera jest elastyczna, gładka, matowa,o jednolitym kolorycie, pory ściągnięte a zawartosć oleju z awokado zapobiega wysuszaniu skóry.
Olbrzymia tuba dosłownie za grosze, bardzo się opłaca - przyzwoita jakosć za niską cenę.
Niestety chyba już nie do kupienia w PL

Używam tego produktu od: z rok temu

makijaż kreska

idealna

Plusy:
+ tania (15zł za 150ml)
+ idealna konsystencja
+ efekt matowienia i wygładzenia
+ wydajna
+ przyjemny zapach
+ nie zapycha

Minusy:
- jest tak dobra, że mąż mi ją podbiera :)

Używam tego produktu od: 2.5 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

znam lepsze

Zużyłam całą tubkę, a tak do końca nie wiem, jak ocenić tą maseczkę. Efekty nie były jakieś zniewalające, nawet przy regularnym stosowaniu. Inne maseczki już po 1-2 użyciach sprawdzają się lepiej. No ale przejdźmy do meritum :)

Maseczka całkiem nieźle wygładza cerę i przy regularnym stosowaniu sprawia, że pojawia się mniej niedoskonałości. Niestety przy ich zmasowanym ataku niezbyt jest pomocna - nie bardzo przyspiesza walkę z nimi.

Poza tym nie zauważyłam i to wcale zwężenia porów, wręcz przeciwnie mam wrażenie, że są po niej bardziej widoczne, co bardzo mnie dziwi.

Maseczka faktycznie usuwa nadmiar tłuszczu, sprawia, że cera jest dłużej matowa. Niby generalnie nie mam skłonności do przetłuszczania, ale da się to zauważyć po trwałości makijażu - przy stosowaniu maseczki dłużej pozostaje on świeży.

Tyle o działaniu, teraz cała reszta :D

Maseczka ma kremową konsystencję, nie zasycha w tubie ani na twarzy. Nooo, chyba że ją przetrzymam za długo, ale nawet jeśli, to i tak tragedii nie ma, po lekkim zwilżeniu łatwo zmywa się celulozową gąbeczką.

Zapach ma co najmniej dziwny, zbyt kwiatowy jak na mój gust. Poza tym do złudzenia przypomina zapach perfumowanych pamiętników z lat dzieciństwa :D Z czasem się przyzwyczaiłam do tego pamiętnika na twarzy :lol:, ale na początku było ciężko.

No i aż do końca tubki ciężkie były pierwsze chwile z tą maseczką, kiedy to wyraźnie szczypała, szczególnie na policzkach i skrzydełkach nosa. Po paru minutach szczypanie przechodziło, ale po zmyciu maseczki te szczypiące rewiry były delikatnie zaczerwienione. Także wrażliwcom i naczynkowcom takim jak ja zalecam ostrożność.

Niewątpliwym plusem maseczki jest jej niska cena w stosunku do dużej pojemności tubki. Ale i tak wolę inne maseczki, bo ta nie zachwyca. Jest tylko poprawna.

Co za zapach!

Lubię takie maseczki jak ta: gęsta, dobrze rozprowadza się na twarzy i przede wszystkim - skutecznie działa. Pozostawia skórę oczyszczoną, lekko wysusza strefę T, podsusza wypryski.

Maseczka ma piękny, kwiatowy zapach, który jest bardzo intensywny i pozostaje długo na twarzy.

Jest wydajna i łatwo się spłukuje, co pozytywnie mnie zdziwiło. Jedyna wada maseczki jest taka, że w chwilę po nałożeniu skóra reaguje na nią uczuciem szczypania.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: zużyłam jak na razie jakieś 20ml

Najlepsza z najlepszych

Jedna z najlepszych maseczek do twarzy dla cery mieszanej i tłustej. Pięknie pachnie i wygląda. Jest odpowiednio gesta i dobrze się rozprowadza. Skóra jest wygładzona, jasniejsza, mniej sie przetłuszcza. Czego chcieć więcej? Do tego bardzo wydajna tuba, którą mam już ok. 1 roku(uzywam raz w tygodniu). Słowem ideał.!!!!!

Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

Dobry i tani

Z przykrością przeczytałam pierwszą recenzję. Również mam wrażliwą cerę i to naczynkową ale szcześliwie u mnie nie wystąpiła żadna reakcja alergiczna , a jestem już w połowie tuby. Stosuje glinke na strefę T (czoło, nos, broda) i jestem bardzo zadowolona- cera jest oczyszczona i nie świeci się, jest miła w dotyku. Najlepiej spróbować u koleżanki na próbę jeżeli ma być stosowana na cerę alergika. Opakowanie jest bardzo duże (200g ) a cena niska więc koleżanka nie powinna żałować:)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1/2

tragedia dla mojej skóry

Już dawno nie dałam 1* ... Ale w tym wypadku nie mam innej możliwości - maseczka okazała się największym wrogiem mojej skóry...
Maseczkę zakupiłam ponieważ skusiła mnie duża pojemność kosmetyku i przyjazna cena. Przez pierwsze 3-4 użycia byłam całkiem zadowolona - buzia była odświeżona, oczyszczona, jaśniejsza. Potem maseczka zaczęła mnie podrażniać i uczulać (praktycznie nie zdarza mi się to w przypadku maseczek). Myslałam jednak , że jest to spowodowane przesuszeniem skóry (akurat był to okres tych silnych mrozów) i stad to podrażnienie... Jednak kiedy skóra wróciła do formy, maseczka tak samo podrażniała mi cerę. Policzki potwornie piekły, buzia była zaczerwieniona. Ostatnio nie wytrzymałam i wyrzuciłam tubę do kosza.