Max Factor, Hyper Smooth

Max Factor, Hyper Smooth

HyperSmooth to podkład, który pracuje na twarzy, ujednolica koloryt skóry, nawilża, ukrywa niedoskonałości, a zarazem poprawia jej strukturę, czyniąc niezwykle gładką. HyperSmooth uszlachetnia skórę - zawiera VitalHboosters - kompleks składników nawilżających (gliceryna) i witamin: głównie witaminy B3, pobudzającej mechanizm wymiany komórek, a także witaminy E i prowitaminy B5. Testy kliniczne prowadzone przez Max Factora udowodniły, że HyperSmooth dzięki VitalHboosters stale nawilża skórę, ujędrniając ją i wyrównując. Liczne czynniki nawilżające izolują wodę, a następnie przenoszą ją do głębszych warstw skóry, napełniając komórki wilgocią. Skóra jest doskonale nawilżona i ujędrniona, dzięki czemu wszelkie niedoskonałości stają się niewidoczne. HyperSmooth dostępny jest w 5 odcieniach.

Skład: /odcień 005/ aqua, cyclopentasiloxane, titanium dioxide, glycerin, talc, niacinamide, sodium chloride, dimethicone copolyol, tocopheryl acetate, panthenol, silica, lauryl-7, methicone, arachidyl behenate, trihydroxystearin, sodium dehydroacetate, phenoxyethanol, propylparaben, sythetic wax, trisodium edta, ethylen brassylate, mica, berum sulphate, aluminium hydroxide, stearic acid [+/- ci 77492, ci 77499, ci 77891]

Spływa z twarzy

Mam kolor 003 Natural i 007 Bronze nie widzę jakiejś gigantycznej różnicy pomiędzy nimi(dla mnie różnica jest minimalna)

Plusy:
- ładnie nawilża
- nie podkreśla niedoskonałości
- ładne kolory (nie różowe:)))

Minusy:
- bardzo rzadki
- spływa z twarzy, osadza się wszędzie - na rękach, dokumentach itp.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

wspomnienie

Bedac mloda panienka z niedoskonala cera i testujac pierwsze kolorowe kosmetyki dalam sie namowic w perfumerii na ten dla mnie wtedy drogi podklad. Koronnym argumentem pani w perfumerii bylo - UWAGA: to podklad ktory byl uzywany na planie Pearl Harbour. Duzo sie nie zastanawiajac, zakupilam wiec owe cudo, bo jesli jest dobre dla gwiazd filmowych to dla mnie tym bardziej...i nie zaluje. Tak rozpoczela sie moja milosc z kosmetykami MF.
Uzywalam tego podkladu regularnie przez kilka lat do dzis czasem wracam sentymentalnie.
Dobrze maskowal pryszcze i ogolnie dobrze wyrownuje niedoskonalosci. Jednak zawsze mialam problem z jego lejaca sie konsystencja. Niestety latwo wziasc za duzo i wymalowac na twarzy piekna maske. Dozuje sie skandalicznie zle i rozlewa bez opamietania. Nie ma mowy o uzywaniu recznym, gabka to koniecznosc. Niestety jakis rok temu zauwazylam, ze cos sie zmienilo i nie kryje juz tak dobrze jak kiedys... moze przy nastepnym powrocie...

Używam tego produktu od: 2002 roku
Ilość zużytych opakowań: 4 conajmniej

jestem na TAK !

Chyba najlepszy podkład jaki mialam okazje przetestować. Dla kogo...?myslę , ze jest idealny dla mlodej cery jak i do tej z wypryskami, naczynkowej, przebarwieniowej poniewaz ma swietne wlasciwosci kryjace. Doskonale nawilza, wiec idealny do cery suchej. Jak moja:-) Jest dosc widoczny jak dla mnie, ale mimo tego zachowuje swiezosc i naturalnosc...
Podsumowujac:

-Wydajny(wystarczy jedna kropelka)
-Doskonale dopasowuje sie do karnacji
-Dlugo sie trzyma co jest wdg mnie zadkoscia
-Autentycznie i wyczuwalnie nawilza
-Swietnie maskuje niedoskonalosci
-Daje poczucie swiezosci
Minusy dwa:
-zapach
-troche ciezko sie usuwa

Używam tego produktu od:hmm, jakis rok z przerwami

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

gorsze lasting performance

Jak w streszczeniu - ten podkład jest gorszą, gorzej rozprowadzająca się, brzydzszą wersją klasycznego podkładu lasting performance. Po co zatem go kupować, zamiast poprzedniego?

Używam tego produktu od:kilkanaście razy
Ilość zużytych opakowań:jw

to jest to

Dla mnie numer jeden wśród podkładów, a często i wiele próbowałam. Za co go kocham? Przede wszystkim za niezwykle naturalny wygląd. Podkład jest niewidoczny, wręcz idealnie stapia się ze skórą, ma świetnie skomponowany barwnik - w ogóle go nie widać. Nie "robi" pudrowej buzi, ale też nie nabłyszcza. Na codzień nie jest mi potrzebny do niego żaden puder na wierzch, wręcz szkoda go zakrywać, cera ma pięknie naturalny blask. Wydaje się być półprzezroczysty, ale to chyba zasługa dobrego dopasowania koloru do twarzy, bo kryje wystarczająco. A kolorki są piękne, takie jak lubię - bez różowego pigmentu, za to z żółtym, idealne do śniadej cery. Zaskakujące jest, że jeden dobrze dobrany kolor sprawdza się i latem i zimą - dopasowuje się do kolorytu buzi. Co ważne nie ma przymusu stosowania go na całą twarz, można przykryć jedynie wymagające tego partie (np. latem, kiedy nie ma się ochoty na szczelny makijaż) i jest super. Jakby wszystkiego było mało:) podkład jest bardzo wydajny. Ma też sprytnie wymyślony aplikatorek w tubce - spiczasty z małym otworkiem, dzięki temu można go doskonale dozować (bo podkład jest dosyć płynny) oraz w kolorze podkładu, dzięki czemu nie jest wiecznie brudny, czego nienawidzę.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 5-6

są lepsze

bardzo podobał mi sie odcień (toffee) i leciutka konsystencja; podkład ładnie stapia sie ze skórą..jest delikatny..nawilża..prawie nie kryje(więc raczej nadaje się do gładkich twarzyczek)..ma wygodne opakowanie.

Ale minusy też ma..dwa podstawowe:
1) śmierdzi
2) ściera się z twarzy niemiłosiernie..jest na
ubraniu..palcach..dokumentach :) iz tego powodu
głównie go dyskwalifikuję.

Poza tym warto dodać, że jest baaardzo wydajny.

Używam tego produktu od:prawie roku
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

ulubiony :)

Dla mnie to najlepszy podkład, jakiego dotąd używałam. Zawsze go zdradzam (że niby znajdę coś lepszego) i zawsze do niego wracam. Jest niezwykle wydajny: jedna kropla wystarcza na całą twarz. Buźka wygląda ładnie i świeżo przez cały dzień. Nieźle kryje, ale nie wygląda "tapeciarsko" :) Skóra wygląda na zadbaną, nie ma żadnych skórek, smug, plam. Dla mnie super :D

Świetny

Jest to mój zdecydowany faworyt, wypróbowałam juz setki podkładów,ale zawsze do niego wracam.Mam cerę mieszaną, dopiero po ok.7-8 godz.zauwazyłam świecenie w okolicach strefy T. Podkład świetnie wygładza i nawilża. I na koniec kolory-nie miałam podkładu który byłby lepiej dopasowany do mojej cery. Używam koloru Golden, ale np Bronze też mi pasuje. Nie ma efektu maski, wygląda się bardzo naturalnie.
Muszę dodać, że osoby które oczekuja od pokładu,że będzie dobrze krył np.wypryski, nie będą zadowolone, gdyż jest dość przejrzysty (no ale dzieki temu ten naturalny efekt).

Naprawdę wygładza

Mam kolor najjaśniejszy-porcelain.Nie jest on super jasny,ale mi mimo wszystko pasuje .

Dobrze sie go nakłada-lekko się ślizga.Jak na tak lekki podkład kryje przyzwoicie :).Buzia naprawdę ładnie w nim wygląda.Nie ma efektu maski.

Mam wrażenie,że naprawdę nawilża.Po kliku godzinach skóra zaczyna sie lekko świecić,ale dobry puder matujący załatwia sprawę.

Podkład naprawdę WYGŁADZA (przynajmniej u mnie) skóra jest bardzo mila w dotyku-aksamitna.To wygładzenie nawet chyba widać,bo otrzymałam kilka miłych komplementów :) .

Swietny

Bardzo dobry podklad o stosunkowo lekkiej konsystencji.
Ladnie trzyma sie na twarzy caly dzien, nie tworzy maski, nie wysusza cery (naczynkowa, normalna).

mój KWC!

To moj absolutny hit! Skusilam sie na próbke w Sephorze i wpadlam w zachwyt po pierwszym uzyciu tego podkladu w domu. Po pierwsze: mam cere naczynkowa, pod samym okiem wielkie naczynko, ktorego zaden korektor nie byl w stanie zatuszowac. Zrobil to podklad MF! Po drugie- strasznie sie czerwienie (zmiana temperatury, emocje...), ostatnio w podobnej sytuacji czulam ze jestem juz czerwona jak burak, jakiez bylo moje zdziwinie kiedy spojrzalam w lustro i zobaczylam jedynie lekkie zarozowienie! Wreszcie nie bede miala takich wypieków na policzkach! :) Naprawde kocham ten podklad, ratuje mnie. A nakladanie go rano to czysta przyjemnosc, slicznie pachnie, jest delikatny... jedyne, co moge mu zarzucic, to wysuszanie mi leciutko skory wokol nosa i na nosie... ale wystarczy wczesniej posmarowac sie kremem i po problemie :) Hypersmooth to rewelacja. Nie zamienie go na zaden inny! :)

Ulubieniec

Podkład rewelacyjny - przynajmniej dla mojej cery. Polecila mi go konsultantka w Douglasie - w momencie kiedy poszukiwalam czegoś na moją mocno podrażnioną opalaniem skórę - na prawdę tragiczny stan. Mam bardzo wymagającą skórę - skłonną do podrażnień, łuszczącą, z problematycznymi naczyńkami, silnie zaznaczona strefa T, a do tego mocno przesuszone policzki. Podkład doskonale poradził sobie z tym problemem. Bardzo dobrze staia się z cerą - nie ma problemu "odciętej" twarzy, jest lekki, dobrze się nakłada, ładnie kryje drobne niedoskonałości i przebarwienia - fakt, z większymi krostkami sobie nie poradził - potrzebny był dodatkowo korektor.
Problem ze świeceniem - choc niewielki - ale jednak - pojawił się dopiero kiedy przez 8 godzin zaczęłam przebywać w klimatyzowanych pomieszeniach.