Poudre Blanc Neige (Puder prasowany)

Poudre Blanc Neige (Puder prasowany)

Polowałam na ten puder dosyć długo. Przyznam, że WARTO było. Blanc Neige okazał się świetnym rozwiązaniem na cudowne wykończenie makijażu. Twarz nabiera pięknego subtelnego i SZLACHETNEGO blasku, a wszelkie mankamenty i niedociągnięcia makijażu udaje mi się zawsze zamaskować pokrywając ją beżowo-złotawą poświatą - bo odbija światło. Blanc Neige jest naprawdę rewelacyjny! Doskonały do samego choćby modelowania twarzy. Nie matuje, bo to nie jego zadanie. Ale za to ma "sto" innych zalet :-) Poza nim używam również innych pudrów, ale mgiełka Blanc Neige'a obowiązkowo kończy każdy makijaż. Dzienny i wieczorowy. Z pewnością NIGDY się z nim nie rozstanę.

Cena: ok. 120-140 zł

CUDEŃKO!!!

Puder ten kupiłam jakiś czas temu w Stanach Zjednoczonych, nie powinien się różnić od tych dostępnych u nas. Puder ma delikatną konsystencję, przepięknie pachnie, jest bardzo trwały, nie tworzy efektu maski, jest prawie niewidoczny przez co twarz nabiera naturalnego wyglądu. Kosmetyk jest bardzo wydajny, w eleganckim opakowaniu z lusterkiem i gąbeczką. Po prostu mój KWC, jak mi się skończy na pewno kupię kolejne opakowanie, wart swojej ceny. :)

niezły,ale...

jednak spodziewałam się czegoś lepszego.Może jestem zbyt wymagająca?Kolorek dość ładny,delikatne rozświetlenie,drobno zmielony...sama nie wiem co,ale coś mi w nim nie pasuje. :D ...

Delie

Jeden z moich pierwszych pudrów z górnej półki. Daje ładne, satynowe wykończenie,średnio matowi,a na twarzy wygląda naturalnie. Średnio wydajny, ale może to ja się nim za często mazałam ;). Przerzuciłam się na pudry sypkie i raczej do niego nie wrócę, ale zwolenniczki pudrów prasowanych powinny być z niego zadowolone.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

bardzo dobry

Faktycznie - ciężko go w Polsce dostać, ale gdy komuś zależy... ;)Daje bardzo ładne, rozświetlone wykończenie makijażu a co więcej - efekt ten utrzymuje się dość długo.Jest wydajny, bo nakłada się go dość mało i na sam koniec malowania.Nadaje się również na codzień - efekt nie jest zbyt intensywny.

swietny

Zaproponowalam, wiec tylko pozostaje mi ocenic i raz jeszcze podpisac sie pod recenzja.