Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Istituto Ganassini, Rilastil Intensive, Preparat do pielęgnacji biustu (ampułki)

Istituto Ganassini, Rilastil Intensive, Preparat do pielęgnacji biustu (ampułki)

Średnia ocena użytkowników: 1 /5

Kategoria
Pojemność 20 ml
Cena 107,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Laboratorium Istituto Ganassini poleca preparat wzmacniający i ujędrniający skórę biustu. Wyciągi z żeń-szenia oraz arniki, proteiny pszeniczne i aminokwasy poprawiają wygląd piersi. Dermokosmetyk sprawia, że skóra biustu staje się gładka, napięta i odpowiednio nawilżona. Systematyczne stosowanie preparatu spowalnia procesy starzenia i poprawia elastyczność skóry.

Ampułki są bardzo wygodne w użyciu, a sama ich zawartość szybko się wchłania nie pozostawiając na skórze lepkiego filmu.

Preparat doskonale nadaje się zarówno do stałej pielęgnacji biustu, jak i do przeprowadzenia intensywnej kuracji, która ma szybko poprawić wygląd piersi. Przez co najmniej 20 dni trzeba stosować jedną ampułkę dziennie. Później przez miesiąc należy aplikować preparat co drugi dzień. Dla podtrzymania rezultatów kuracji wystarczy stosować 1-2 ampułki tygodniowo.

Cena: ok. 107 zł /20 x 5 ml

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 1 /5

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

eeee, śmierdzące coś

Stosowałam regularnie, zgodnie z zaleceniami producenta. Jedna ampułka wystarcza na dwa konkretne użycia. Niestety nie jest są to przyjemne chwile, ponieważ preparat śmierdzi. Rozumiem, że nie jest perfumowany itp., ale mógłby być nieco subtelniejszy. Mój mąż wieczorami pytał, czy stosuję urynoterapię...
A efekty? Nie zauważyłam żadnych. Naprawdę. Nic a nic. MImo wszytsko nadal naiwnie wydaję pieniądzę - teraz na Lieraca, z tym, że ampułki Lieraca po dwóch tygodniach pięknie wygładziły skórę. Może nie napięły, ale jest przemiła w dotyku, jedwabista i rozjaśniona. Pewnie skuszę się na drugie opakowanie Lieraca, a to omijać będę z daleka.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  137
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  87
  recenzji

  53
  pochwał

  8,56

 3. 3

  0
  produktów

  66
  recenzji

  57
  pochwał

  7,18

Zobacz cały ranking