Invisible Fresh, Black & White, Antyperspirant w sprayu

Invisible Fresh, Black & White, Antyperspirant w sprayu

Antyperspirant nr 1 w ochronie ubrań z nowym, odświeżającym zapachem. Jego działanie zabezpieczy przed potem na 48h. NIVEA Invisible FRESH nie pozostawia żółtych plam na białych ubraniach i białych śladów na czarnych koszulach. Jest jednocześnie delikatny i skuteczny. Dzięki niemu zawsze będziesz wyglądać i czuć się świeżo.

Taki sobie

Średnio daje radę. Pod koniec dnia jego działanie niestety zaczyna słabnąć. Nie chroni dobrze przed potem. Ale ma miły, świeży zapach i nie zostawia białych plam. Nie pozostawia niemiłego osadu, co jest dla mnie bardzo ważne. Może być.

Dobry dezodorant

Bardzo dobry antyperspirant o świeżym zapachu.Nie zostawia białych plam na ubraniach.Chroni przed potem średnio,ale ogolnie daje rade. Zdecydowanie bardziej preferuje sztyfty.

Godny polecenia:-)

Bez potu, bez plam na ubraniach, ze świeżym zapachem - tylko tego chcemy od tych produktów i to właśnie jeden z nich!

Nie bez powodu Nivea wybierana jest przez tylu Polaków. To przede wszystkim szacunek do firmy, która robi bardzo dobre produkty, dbając o ich jakość i spełniając obietnice złożone klientom.
Antyperspirant każdy w swojej szafie ma i każdy chyba wymaga tego samego - świeżości, pozbycia się potu, braku podrażnień no i nieuszkodzonych koszulek. Ten produkt świetnie odpowiada na te potrzeby, szczególnie jeśli chodzi o podrażnienia skóry, ale to już specjalność firmy Nivea, na której nigdy się nie zawiodłem.
Oczywiście - nie ma możliwości zupełnie ochronić bieli i czerni na koszulkach, ale jednak nie jest to produkt, który zawiedzie!
Warto!

Bądz FIT: ćwiczenia na zgrabną pupę

Jest dobry,ale..

Używam go często w lecie ,kiedy jest gorąco i kiedy wiem, że się spoce. Zawsze dawał rade ,choć zapach a raczej ten pył podczas aplikacji jest duszacy.. zawsze robie to przy otwartym oknie. Nie zauważyłam żeby zostawial plamy. Nie używam codziennie,w normalnie dni ( chlodne, zimowe) preferuje te bez aluminium. Pachy są trochę podrażnione, wyskakują krostki ale myślę że to właśnie wina aluminium a nie samego produktu.

Antyperspirant Invisible Fresh, Nivea

Informacja umieszczona na opakowaniu o ochronie przed białymi plamami na czarnych ubraniach to bujda ! Antyperspirant zostawia białe ślady, których nie można się pozbyć. Dodatkowo na białych ubraniach pozostawia żółte ślady, których równie ciężko jest się pozbyć. Zapach trwały, bardzo mocny. Plus za zamykane opakowanie. Nie można tutaj niestety wspomnieć o zgodności z opisem producenta. Na pewno nie jest wart uwagi i swojej ceny. Przyznaje dwie gwiazdki za praktyczne opakowanie, trwały zapach i wydajność.

Komfort i świeżość w jednym.

Wreszcie dezodorant który działa, świeży zapach, długotrwałe działanie. Do tego wygodny atomizer. Dezodorant nie brudzi, nie zostawia śladów ani na białym ani na czarnym ubraniu.

5/10

Ten Antyperspirant w sprayu w połączeniu z Ziaja bloker jest idealny...natomiast sam w sobie jest średni.
PLUSY:
- dosyć przyjemny zapach
-nie bardzo ubrań
-często objęty promocją
MINUUSY:
- jak mówię z tą ochroną to u niego różnie
- po aplikacji produkt na skórze robi się tłusty
- często się kruszy

Zero białych plam? Bujda

Do antyperspirantów od Nivei zawsze byłam pozytywnie nastawiona. Ładnie pachniały, faktycznie chroniły przed potem i nieprzyjemnych zapachem, a przede wszystkim nie pozostawiały plam na ubraniach. Niestety nie w tym przypadku. Niezależnie od tego jak długo czekałam po aplikacji z założeniem bluzki, zawsze znalazły się na niej choćby małe białe plamy od antyperspirantu. Może i ładnie pachnie, tylko co z tego jeżeli nie spełnia obietnic producenta ani moich oczekiwań?

Super!

Dezodorant ten skusil mnie tym że nie miał pozostawiać uporczywych białych śladów na ubraniach. I tak też działa w porównaniu z innymi antyperspirantami. Co więcej ma delikatny i bardzo ładny zapach. Opakowanie jest poręczne i ciekawe. Jest to bardzo wydajny dezodorant i nie jest drogi. Polecam każdemu.

deliktny

Antyperspirant firmy nivea jest bardzo delikatny i pięknie pachnie, chroni ubrania przed żółtymi i białymi plamami. Chroni moje ciało nawet w szybkich i nerwowych sytuacjach. Jest super produktem i można go polecać.

Dobry ale nie na upały

To antyperspirant do którego mam mieszabe uczucia- główna obietnice spełnia bo nie przebarwia ubrań, ale drugą już mniej. Ochrona przed potem- zima, wiosna jest ok, ale latem niestety antyperspirant kompletnie nie daję sobie rady. Nie działa nawet podczas stania. Dlatego zostawiam ten antyperspirant na zime ☺. Zapach słaby.

niezawodny.

Nivea nigdy mnie nie zawodzi...
Antyperspirant po prostu robi swoje...
Nie pozostawia śladów, chroni przed potem i nieprzyjemnym zapachem.
Jest naprawdę wydajny .