Fruit Extracts, Body Butter (Krem - masło do ciała)

Fruit Extracts, Body Butter (Krem - masło do ciała)

Delikatny i pachnący krem do ciała na bazie wysokiej jakości naturalnych olejków owocowych: papaja, mango, zielone jabłuszko, malina. Doskonale odżywia, wygładza i skutecznie nawilża skórę. Całkowicie i szybko wchłania się pozostawiając delikatny zapach na skórze przez cały dzień. Czyste zapachy owoców poprawiają dobry nastrój i ogólne samopoczucie. Wysoka jakość składników produktu, delikatna konsystenja (masłowa) i wyrazisty owocowy.
Zapachy: papaja, mango, zielone jabłuszko, malina.

Przyjemniaczek

Zapach tego masła do ciała jest bardzo przyjemny i relaksujący, choć nie ukrywam, że można wyczuć nutkę chemii. Mam wersję z papają.
Uwielbiam głównie konsystencję produktu i jego właściwości nawilżające. Jest mało wydajny, ale to ze względu na to, że chce się go używać i używać :)

Z przyjemnością wypróbuję inne wersje zapachowe.

Cudeńko

Bardzo fajny produkt o ślicznym zapachu. Szybko się wchłania, cudownie nawilża. Jest wydajny (ok 2 tygodnie codziennego stosowania).
Cenia nie taka wielka ok. 16zł na promocji w Hebe

To moje pierwsze spotkanie z tą marką, chętnie wypróbuję inne produkty.

Szkoda, że nie produkują większych opakowań.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

super sprawa

Kupiłam to masło w drogerii Hebe za dwadzieścia parę złotych, na pewno nie dałabym za produkt do ciała 40 - może cena spadła? Bo nie przypominam sobie, żeby to była promocja :)

Skusił mnie zapach - malina - chociaż powąchałam masło dopiero w domu i powiedziałabym, że pachnie raczej malinową mambą. Zapach jest chemiczny, ale przyjemny, inaczej niż w przypadku drażniących mnie maseł TBS. Utrzymuje się na skórze przez jakiś czas, ale jest raczej delikatny.
Poza tym nigdy chyba nie miałam tak rewelacyjnie nawilżającego produktu - produkt jest wypakowany dobrociami (oliwa z oliwek, masło kakaowe, shea i co tam jeszcze...) i faktycznie skutecznie i trwale nawilża. Nawet po dwóch dniach od użycia skóra jest fantastycznie gładka i miękka, a przy regularnym używaniu naprawdę widać różnicę w stanie skóry.

Wydajność - standardowa. Fajnie się wchłania, choć ja wolę stosować je na noc, zwłaszcza teraz, kiedy robi się ciepło. Zimą pewnie dałoby radę i na dzień :)

Podsumowując - bardzo polecam, to zdecydowanie mój typ :) Na pewno kupię jeszcze nie raz, skuszę się na inne wersje zapachowe.

Gwiazdkę odejmuję mimo wszystko za chemiczny zapach i nie do końca naturalny skład.

makijaż kreska

za drogi

Krem sam w sobie jest przyjemny. Gęsty, ale dobrze sie rozsmarowuje. Wydajny. Dobrze nawilża, lekko natłuszcza skórę, pozostawiając delikatny film. Szybko sie wchłania. Zapach ( miałam mango) - prześliczny, niczym nie ustępuje masełkom z Body Shopu, w dodatku dłuższy czas jest wyczuwalny na skórze. Nie zmienia to jednak faktu, że krem jest drogi i raczej mały ( 150 ml!). Wolę chociażby porównywalne jakościowo kremy do ciała z Sephory...
Z tej firmy mam też masełko wanilia-limonka - jeszcze mniejsze, jeszcze droższe, gdzie zapach wyszedł paskudny :(...