Beauty Moments, Żele pod prysznic

Beauty Moments, Żele pod prysznic

Nowa linia żeli pod prysznic Lux Beauty Moments zapewnia relaks, odświeża oraz pielęgnuje skórę. Zele są dostępne w 5 wariantach zapachowych o intrygujących nazwach: Olejki Orientu,Japoński Ogród, Dotyk Jedwabiu, Mleko Bogów, Magia Morza. W zależności od wariantu zapachowego żele zawierają cenne składniki takie jak: olejki palomowe, wyciąg z róży marokańskiej, kwiatu lotosu, ginko, mleka i jogurtu, jedwabiu a także minerały morskie.

Cena: 6 zł

Dobry... był :(

Rewelacyjne żele pod prysznic w niskiej cenie, niestety nie widuję ich już w sklepach. Żel był rewelacyjny, pienił się, dobrze oczyszczał skórę, pięknie pachniał. Zapach utrzymywał się na skórze przez dłuższy czas. Nie wysuszał skóry, nawet ją nawilżał. Był dość wydajny. Szkoda, że go wycofano ze sprzedarzy :(

Używałam tego produktu jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: trzy

calkiem przecietne

Własnie koncze meczyc niebieski zel "Magic of the sea". Kupilam go skuszona ladnym zapachem i fajnym kolorkiem.
Zel jest bardzo przecietny. Slabo wydajny - trzeba wycisnac jego spora ilosc na myjke, zeby porzadnie zaczal sie pienic. Skora po kapieli jest wysuszona i wymaga zastosowania balsamu. W ciagu tygodnia zuzylam prawie polowe opakowania wiec mam nadzieje, ze szybko sie go pozbede ;)

eh. nie...

Kiedy wybieralam zel pod prysznic skusil mnie jego delikatny zapach ( ten w bialej buteleczce ). Zapach ten jednak podobal mi sie przez 3 prysznice nastepnie okropnie mnie meczyl a nawet draznil. Zel zle sie pienil i przyczynil sie dodatkowo do jeszce wiekszego przesuszenia mojej skory latem. Paskudztwo. Nie kupie nigdy wiecej.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

nie lubię go

Parę razy robiłam podchody do tego kosmetyku i próbowałam używac go na codzień, ale zawsze kończyło sie tym, że musiałam oddawać go mamie.
Poza ładnym zapachem nie posiada innych zalet - słabo pieni się, wysusza skórę, a po jego uzyciu trzeba zastosować balsam nawilżający.
Więcej go nie kupię.

może być

Żele mają ładne zapachy i nic poza tym. Straszne mi wysuszyły skórę, dlatego nie ma mowy o tym, by nie używać po nich balsamu.Najgorszy był biały i zielony. Nie robią te żele na mnie żadnego piorunującego wrażenia.

przyjemne

Bardzo przyjemne żele pod prysznic. Podobają mi się ich zapachy (miałam wszytskie oprócz tego fioletoego), konsystencja (dosyć gęsta) i wydajność. Ładnie się pienią i mycie się nimi to sama przyjemność. Nie oceniam stopnia nawilżenia, bo i tak zawsze używam balsamu, ale chyba nie wysuszają skóry, bo pewnie bym to zauważyła. Myślę, że są godne polecenia, zwłaszcza, że niedrogie.

Lubie

Lubie i uzywam na zmiane z kilkoma innymi. Oczywiscie ze wzgledu na zapach :) Nawilzenia sie nie czepiam, bo z gory zakladam, ze zaden zel pod prysznic nie zastapi balsamu. Moje typy to "olejki orientalne" i "japonski ogrod".

ok

Mam 2: Garden of Japan (zielony)i Magic of the sea (niebieski). Gdybym miała oceniać sam zielony dałabym 4 gwiazdki, ponieważ ma prześliczny zapach, fajną konsystencję (kremowego żelu), dobrze się pieni. O niebiekim już nie mogę tyle dobrego napisać. Podoba mi się kolor - niebieski z drobinkami, butelka pozwalająca kontrolować ilość i to tyle. Zapach nie przypadł mi do gustu- mdły i tak dobrze nie nawilżał. A szkoda.

dla skor niewymagajacych

Na poczatku bylam zachwycona zelem, bo pieknie pachnie (uzywalam fioletowego). Niestety po pierwszym uzyciu mina mi zrzedla, poniewaz tez zel zupelnie nie nawilza, a nawet wysusza. Mam dosc wrazliwa skore ciala (dziwne - bo na twarzy nie) i wszystko mnie po tym specyfiku swedzialo. Moze komus z bardziej odporna skora ten zel bedzie sluzyl, ale ja juz go nie kupie.

ilość zużytych opakowań: 1 i wiecej nie bedzie

miły

Wypróbowałam olejki orientu. Bardzo miły zapach, wyczuwalna róża damasceńska (i nawet jest w skaładzie! ;) ), efekt pielęgnacyjny - w normie, czyli taki sobie :). Dobry żel pod prysznic w jeszcze lepszej cenie, ale bez fanfar.

zapach uzaleznia

Mam sentyment do zeli Lux z czasow, gdy bylam mala dziewczynka (wtedy byly wersje biala, niebieska i rozowa i byl to szczyt luksusu, ktory czasem dostawalam w prezencie ;) ). Teraz wyprobowalam olejki orientu i mleko bogow. Obydwa zapachy przypadly mi bardzo do gustu, a ten mleczny wprost mnie uzaleznil. Myje dobrze, ladnie sie pieni, w ogole nie nawilza, ale jak na taka smieszna cene to jest super. Na pewno kupie jeszcze ten mleczny.

Lubię

Ja tam na ten produkt nie narzekam. Mam wersję w fioletowym opakowaniu. Zapach zbytnio nie atakuje. Skóra jest w miare nawilżona. Choć i tak po każdej kąpieli używam balsamu do ciała. Bo z kranu chyba leci chlor pół na pół z wodą. W miarę wydajny, cena nie morduje portfela. Jak juz napisałam lubię.