Wibo, Banana Loose Powder (Sypki puder do twarzy)

Wibo, Banana Loose Powder (Sypki puder do twarzy)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 5,5 g

Banana loose powder to sypki puder, który służy do aksamitnego wykończenia makijażu i tworzenia konturu twarzy.
Puder ma żółty odcień, który pozostawia cerę świetlistą i odświeżoną. Komponuję się z każdym rodzajem i odcieniem skóry. Puder bardzo pomocny przy cerze tłustej, koryguje widoczne zaczerwieniania oraz sińce pod oczami.

Strzał w 10

Bananowy puder od Wibo jest jednym z lepszych produktów tej marki. Puder daje naturalny efekt i optycznie "wygładza" cerę. Trzeba jednak uważać przy nakładaniu - jeżeli nałoży się go za dużo, twarz staje się lekko żółtawa a proszek jest strasznie widocznie na buzi. Zaletą jest również to że ma bardzo ładny zapach.

bananowy zachwyt

Zwlekałam z zakupem tego pudru, bo mam ich sporo i czekają na zużycie.
W końcu skusiłam się na ten produkt w promocyjnej cenie.
Według mnie puder nie różni się niczym od Ben Nye Banana czy od Makeup Revolution Luxury Banana Powder.

Jedyne co mi przeszkadza: szybko się kończy, ale za tak niską cenę to można mu wybaczyć oraz według mnie nie nadaje się pod oczy.

Zalety:
-ładny, żółtawy odcień
-delikatny, bananowy zapach
-miałki, mocno zmielony
-nie zbiera się w załamaniach twarzy
-nie wysusza
-w problematycznej strefie T nie robi tzw. ciastka
-trwały
-nie mam nic do zarzucenia opakowaniu
-tani
-bardzo ładnie wygląda na buzi

Mój ulubieniec

Banana loose powder od Wibo to mój ulubiony puder do twarzy. Produkt jest na mojej twarzy jesttransparentny. Na początku bałam się, że może bielić albo zostawiać zółtą poświatę, ale nic takiego się nie dzieje. Świetnie utrwala makijaż. Nie zostawia płaskiego matu, ale matowo-satynowe wykończenie, co bardzo mi się podoba. Wklepany wilgotną gąbeczką pod oczy delikatnie przykrywa zasinienia. Jedynym minusem jest opakowanie. Nie lubię go zabierać ze sobą do podróżnej kosmetyczki.

Banana szał

Puder ten jest moim numerem jeden wśród pudrów jakie dotychczas używałam bardzo ładnie kryje zaczerwienienia a także cienie pod oczami. Ma wspaniały zapach i dobrą konsystencję. Można go użyć jako bazę a także jako puder utrwalajacy. Bardzo przypadła mi także jego konsystencja.

Rewelacja

Chyba każda z Nas zna ten produkt!

Osobiście kupiłam go jeszcze przed świadomą pielęgnacją, a że nie lubię wyrzucać kosmetyków, chcę go zużyć do końca.
Puder jest pół-transparentny nie należy się, więc obawiać jego żółtego odcienia, w subtelny sposób odbija światło, co mi się bardzo podoba.
➡️ Bez problemu utrzymuje się na twarzy przez kilka godzin.
➡️ Jest bardzo wydajny.
➡️ Producent zachęca, by wykorzystać metodę bakingu - nałożyć puder na wybrane miejsca, a nadmiar strzepać dopiero po upłynięciu 10 minut.
➡️ Skład nie jest rewelacyjny (m. in. Talc czy Aluminium Starch Octenylsuccinate), ot zwykły drogeryjny kosmetyk z kolorówki

nadaje się pod oczy

puder ma ładne i praktyczne opakowanie, łatwo wydobywa się z opakowania ale nie rozsypuje zanadto. Bardzo przyjemnie pachnie ale nie jest to zbyt intensywny i nachalny zapach bananów:) Nadaje się pod oczy, nawet dla wrażliwej ,cieniutkiej skóry, która ma tendencję do zmarszczek pod oczami, nakładany zarówno pędzlem jak i gąbeczką nie zbiera się w załamaniach, nie rozbiela makijazu i co najważniejsza nie przesusza skóry pod oczami. Daje ładny efekt zmatowienia ale nie wysuszenia skóry.

Ładny żółtek

Niezawodny pod oczami, nałożony gąbeczką przepięknie utrwala korektor na wiele godnin. Na całej twarzy zostawia taką satynową poświatę, jednak przy cerze tłustej lepiej sprawdzi się puder ryżowy, również z tej serii. Cena do jakości jest fantastyczna. Nie spotkałam w drogerii lepszego pudru pod oczy. Jest bardzo delikatne żółty, trochę beżowy, lecz na twarzy kolor się nie odznacza, więc myślę że nada się do każdej karnacji.

fajny pod oczy

Puder nie sprawdził się u mnie do całej twarzy, nie matowił skóry i był zbyt żółty do mojej bladej cery. Za to pod oczy jest świetny! Nakładam go zwykle gąbeczką do makijażu, wtedy nie wchodzi w zmarszczki. Puder matuje okolice oczu i maskuje cienie pod oczami. W połączeniu z korektorem zamaskuje nawet największe cienie u każdego bladziocha :) Nie zauważyłam żeby przesuszał skórę, na moją cerę nie ma żadnego negatywnego wpływu.
Minusem jest opakowanie, ciężko z niego wydobyć produkt, ale po pewnym czasie można się przyzwyczaić. Ogólnie jestem z niego zadowolona, o czym świadczy to że kupiłam kolejne opakowanie :)

Wysoka jakość w niskiej cenie

Puder kosztuje grosze a na prawdę dostajemy produkt wysokiej jakości który działa. Pełna nadziei zakupiłam ten produkt i nie zawiodłam się. Puder zamknięty jest w wygodne opakowanie. Bez problemu wydobywam odpowiednią ilość produktu. Zapach jest przecudowny, bananowy ale nie słodko duszący. Jest drobno zmielony i delikatny. Po nałożeniu na twarz :
+nie wybiela mojej skóry ani nie żółci pomimo żółtego odcienia
+pozostawia cerę matową ale nie jest to taki płaski mat
+daje efekt satynowego wykończenia
+nie podkreśla suchych skórek nawet jeśli jestem posiadaczką suchej cery
+utrzymuje się bardzo długo - nie ma konieczności poprawek w ciągu dnia
Jest to mój pierwszy sypki puder i nie potrafię przerzucić się na tradycyjne prasowane. Jest bardzo wydajny, za grosze cieszyła się nim chyba z 4 miesiące. Same plusy i zero wad. Dla mnie ideał.

Wybawienie na moje cienie pod oczami

Puder ma piękny, nieprzesadzony z intensywnością zapach bananowy. Lekko żółty odcień idealnie pomaga korektorowi w zakryciu cieni pod oczami. Sprawia, że korektor pod oczami się nie zbiera. Jako puder do całej twarzy nie utrzymał mi długo matu przy cerze mieszanej. Jednakże nałożony na inny puder pomaga skorygować zbyt różowy kolor podkładu. Opakowanie wygodne, pomaga wydobyć odpowiednią ilość pudru.

dobra jakość

Puder koloru żółtego, zamknięty w opakowaniu. Ma lekki, słodki zapach.
Jest dobrze zmielony, nie bieli, nie wchodzi w zmarszczki, nie wysusza, matuje na długo, fajnie wygładza i przedłuża trwałość podkładu. A do tego jest dość tani.

Naturalny efekt

Właśnie dzisiaj skończyłam moje pierwsze opakowanie, ale na pewno nie ostatnie. Był to także mój pierwszy puder bananowy, ale i jedyny, innych nie próbowałam. I prawda jest taka, że nie czuję jakiejś szczególnej potrzeby, by testować pudry bananowe innych marek, gdyż ten mi w zupełności wystarcza. Bardzo spodobał mi się ten naturalny efekt na skórze. Skóra nie jest po nim ściągnięta, czy wysuszona, nie robi się nam żadna maska, nie waży się. Bardzo ładnie się stapia ze skórą i innymi kosmetykami. Fakt, nie trzyma matu zbyt długo, ale w końcu nie jest to puder matujący i nie na tym jego działanie polega. Używam go na co dzień i dobrze mi się sprawdza. Nie zauważyłam, by wybielał mi twarz czy pożółcał, ale mam bladą o żółtym zabarwieniu, więc nie mogę zagwarantować, że tak samo będzie w przypadku osób o innej karnacji, jednak wydaje mi się, że będzie w porządku.
Do tego na plus przemawia jego wydajność, niska cena i piękny bananowy zapach, który z tego co słyszałam nie występuje w przypadku wszystkich pudrów tego typu.