Wibo, Banana Loose Powder (Sypki puder do twarzy)

Wibo, Banana Loose Powder (Sypki puder do twarzy)

Pojemność 5,5 g

Banana loose powder to sypki puder, który służy do aksamitnego wykończenia makijażu i tworzenia konturu twarzy.
Puder ma żółty odcień, który pozostawia cerę świetlistą i odświeżoną. Komponuję się z każdym rodzajem i odcieniem skóry. Puder bardzo pomocny przy cerze tłustej, koryguje widoczne zaczerwieniania oraz sińce pod oczami.

Pozytywne zaskoczenie

Kupilam go na promocji w Rossmannie, i jestem mega zadowolona. Puder nadaje skórze kolorytu i sprawia że jest promienista. Fajnie matowi cerę i wtapia się w nią. Jest wydajny.

Nie sprawdza się

Próbowałam nakładać puder pod różne podkłady, aczkolwiek za każdym razem efekt matu utrzymywał się ok 2h.
Mam cerę normalną, dotychczas używałam pudrów z max factora i żałuję, że skusiłam się na ten produkt. Pieniądze - choć małe -wyrzucone w błoto. Puder nie spełnia żadnych funkcji obiecywanych przez producenta. Jedyną jego zaletą może byc przyjemny, bananowy zapach.

Ulubiony

Puder ma żółty odcień dzięki czemu nie nadaje mojej skórze różowych tonów. Jednak czasami lubi zebrać się w niektórych częściach twarzy, co niekorzystnie wygląda. Jest dobrze zmielony, dzięki czemu dobrze rozprowadza się go na twarzy. Opakowanie jest dosyć poręczne, jest wydajny, a cena bardzo zachęca do zakupu. Ma intensywny zapach, pomimo tego nie uczula mojej skóry (chwała mu za to!)
Skończyłam kilka opakowań i z pewnością kupię jeszcze dużo więcej.

Smak

Daje 2/10 gdyż ten puder bananowy nie smakuje jak banan. Wydałam całe oszczednosci zeby zejść banana ale jak dodałam wody to tak nie wygladał, a banan to żółty owoc tropikalny. Jest dosyć spory, lekko wygięty. W jednym końcu jest spłaszczony natomiast z drugiej posiada twardszą końcówkę, za którą można łatwo chwycić. Ma swoisty, przyjemny zapach. Jest słodki, nie mdlący.

Delikatny, czasem zbyt delikatny...

Fajny, bananowy puder. Gładko zmielony, dobrze się nakłada, daje matowy (ale zdrowy) efekt i na pewno docenią go osoby borykające się z zaczerwienioną twarzą. Natomiast jego efekt matujący sprawdzi się raczej u kogoś z cerą normalną niż tłustą. Ja mam duży problem z błyszczeniem w strefie T i już po kilku godzinach od użycia pudru muszę sięgnąć po bibułki.

Znakomity zamiennik drogich pudrów

To już kolejne opakowanie pudru bananowego jakie złużymam Jego konsystencja, kolor i wykończenie sprawiają że makijaż wygląda wyśmienicie przez cały dzień Bardzo dobrze radzi sobie z utrwalenie korektora pod oczami Wygładza cerę ale nie podkreśla suchych skórek Ma miły zapach

HIT!

Aksamitny puder o bananowym zapachu doskonale utrwala, wygładza i wykańcza makijaż. Wyglada bardzo naturalnie i niezwykle łatwo sie z nim pracuje. Po nałożeniu podkładu, nakładam puder zwilżoną gąbeczka stemplując dokładnie, a następnie zmiatam pędzelkiem nadmiar pudru, sprawdza sie rewelacyjnie!

Wspaniały puder

Moja cera potrzebuje matu na długi czas, dlatego tym razem zdecydowałam się na sypki puder. Ten półtransparentny produkt jest pierwszym tego typu jaki miałam okazję testować, bo wcześniej ślepo wierzyłam tylko w pudry prasowane.
Kosmetyk zamknięty jest w plastikowym, zakręcanym słoiczku z przezroczystym dołem. Puder jest bardzo lekki o jedwabistej konsystencji i ma nadzwyczajny zapach.Według producenta produkt matuje skórę, koryguje zaczerwienienia i cienie pod oczami. Można go użyć jako bazę albo utrwalić nim makijaż czy użyć do bakingu.
Puder bardzo dobrze matuje moją skórę na długo. Należycie kryje inne niedoskonałości buzi. Jestem zadowolona z zakupu i z pewnością kupię go jeszcze nie raz tym bardziej,że ma przystępną cenę na każdą kieszeń.

Mój ulubiony

Kupiłam go na promocji w Rossmannie i nie żałuję tej decyzji. Nie używałam lepszego pudru w takiej cenie. Pięknie wygładza korektor pod oczami, cudownie pachnie, jest wydajny i dobrze matuje - chociaż dla mnie i tak za słabo :) Ale bardzo dobrze utrwala podkład.

Dobry puder

Po pierwsze opakowanie jest praktyczne i ciekawe. Puder ślicznie pachnie i doskonale się nakłada. Nadaje mojej skórze lekko żółta wy odcień przez co niweluje zbyt różowy podkład. Wykończenie delikatne, naturalne.

Bananowy pomocnik

Zakupiłam go w rossmanie i bardzo zadziałał na moje zmysły napis "banana". Jest to puder o zapachu bananowym. Zapach jego nie jest bardzo nachalny, a wręcz delikatny. Ma on kremowy kolor i jest bardzo delikatny w użyciu. Ja go używam na całą twarz i również pod okolice oczu bo nie wysusza skóry, a bardzo dobrze ją matowi. Nie trzyma się jednak długo i po kilku godzinach trzeba poprawiać ale za tą cenę jaką go kupiłam jest idealny.

Mieszane odczucia

Lubię, ale nie zawsze. Niestety ten puder z niektórymi podkładami nie współgra i robią się okropne żółte plamy. I sama nie wiem jak mam go ocenić, bo czasem wygląda przepięknie na twarzy, daje taki miękki mat i skóra wygląda zdrowo i naturalnie, ale czasem po prostu wygląda się jak stara pudernica. Też niestety nie nadaje się pod oczy, za bardzo wysusza skórę pod oczami. Tak samo może nie sprawdzić się u bladych osób z różowymi tonami, bo mimo wszystko daję lekką żółtą poświatę na twarzy. No i zapach, mocno bananowy, czego ja akurat nie lubię, ale na pewno wielu się spodoba. Cena jest dosyć niska, więc warto mimo wszystko spróbować, bo jeśli akurat będzie współgrał z podkładem, to naprawdę będzie to wyglądało pięknie.