Philips, Moi HP 6350 (Golarka elektryczna dla kobiet)

Philips, Moi HP 6350 (Golarka elektryczna dla kobiet)

Pojemność 1 szt

Wodoszczelna damska golarka zasilana akumulatorowo, wyposażona w podwójny trymer i siatkę golącą. Golarka swoim kształtem przypomina zwykłą mechaniczną maszynkę do golenia, jest nieduża i bardzo poręczna. Głowica golarki jest ruchoma, dzięki czemu dostosowuje się do kształtu ciała i umożliwia precyzyjne golenie nawet w trudno dostępnych miejscach. Wokół ostrza zainstalowany jest pasek z olejkiem jojoba. Golarka przeznaczona jest do użycia zarówno na sucho, jak i na mokro, można ją czyścić pod bieżącą wodą.
Kluczowe funkcje:
Zasilanie: 1 akumulator; możliwość golenia na sucho i na mokro; pasek z olejkiem jojoba. Wygodny, miękki uchwyt w celu bezpiecznego i komfortowego przenoszenia. Czas ciągłej pracy: 20 minut, czas ładowania: 16 godzin. Ruchoma głowica goląca; hypoalergiczna siateczka goląca.
Parametry techniczne:
Folia goląca - nikiel.
Liczba obrotów na minutę : 6000
Waga: 0,09 kg
Silnik: silnik 1,2 V DC
Parametry standardowe:
Trymer : dwa – dla dodatkowej wygody
Uchwyt do mocowania pod prysznicem: sprawia, że masz golarkę zawsze pod ręką.

golarki
Zastosowanie
do gniazdka

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Beznadzieja

Zgadzam sie z poprzedniczkami. za takie pieniądze spodziewałam sie czego o niebo lepszego. Nie dosc, ze trzeba sie namęczyć aby ogolic choc jednego włoska, to szybko sie rozładowuje i juz w trakcie golenia trzeba zrobic sobie przerwę w goleniu i czekać aż sie naladuje

co prawda jak juz sie człowiek natrudzi to jest gładko, ale jak dla mnie skzoda na to az tyle czasu poświęcac

co do trwalosci dałam 3 gwiazki, gdyz mam ja już dosc długo i sie nie zespuła jeszcze:)

za to za jakosc jak najbardziej - beznadzieja

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 golarka

Beznadzieja

Za takie pieniądze spodziewałam się dużo, dużo więcej. Zgadzam sie w zupełności z poprzednią recenzentką - ta golarka prawie w ogóle nie goli!!! Trzeba poświęcić bardzo dużo czasu, żeby się w miarę dokładnie ogolić (o super idealnym goleniu nawet nie ma co marzyć), co w sumie jest niemozliwe biorąc pod uwagę fakt, iż golarką tą po 16-godzinnym ładowaniu można sie golic max 20 min! 20 minut starcza mi ledwo na nogi, nie mówiąc już o pachach i okolicach bikini:/ Jedyny plus to to, że golarka w istocie nie podrażnia, z czym miałam problem w wypadku tradycyjnych maszynek do golenia. Choć trzeba uważać, żeby czasem nie "uszczypała" :) skóry. I jeszcze jedno...praktycznie po 2 razach mi się zepsuła:(Używam tego produktu od: 2 razy z wyżej wymienionego powodu

bardzo drogi bubel

Kupiłam tę golarkę przede wszystkim do okolic bikini. Golarka ma świetny wygląd, sprawia wrażenie super funkcjonalnej - niewiele większa od mechanicznej golarki, obły kształt, zabezpieczenie przed wyśliznięciem, ruchoma głowica. Jest mała, poręczna, zgrabna i bardzo ładna. Ma wygodną ładowarkę, fajny wieszaczek - wszystko super. Niestety, w ogóle nie goli! Nie wiem, jak to możliwe, czy producenci nie robią testów swoich produktów i świadomie wypuszczają na rynek takie buble? To juz kolejna golarka, jaką kupuję, a która nie goli - rwie, szarpie albo jest tępa i golenie trwa kilka - kilkanaście minut, zamiast moment. Trudno mi w to aż uwierzyć, że można wyprodukować i sprzedawać tak drogi produkt - golarka kosztuje ok. 230 zł! i sprzedawać zupełnie nieskuteczny i tepy. Nie mam szczególnie wyrafinowanych i wygórowanych wymagań i wyobrażeń o właściwościach golarki elektrycznej, zdarzyło mi się mieć i urzywać skutecznej, dokładnej, ostrej golarki - była nią przede wszystkim stara golarka Brauna, dołączana jako głowica zamienna do korpusu z depilatorem Silk-Epil. Jeśli 10 lat temu było możliwe wyprodukowanie fajnej, ostrej golarki (niestety działała tylko podłączona do sieci i nie była wodoszczelna),to tym bardziej powinno być dziś. Dotychczas nie spotkałam się z ani jedną golarką, nawet Braun, która byłaby równie dobra jak ta sprzed wielu lat. A golarka Philipsa jest wprost fatalna! Szkoda, bo firma włożyła sporo pracy i pomysłu w szczegóły i jej wykończenie, to mogłoby być naprawdę super poręczne, estetyczne, dyskretne i skuteczne urządzenie, gdyby tylko było ostre i chciało golić.

Co do nawilżającego paska wokół ostrza to do tej pory nie wiem, jaki producent miał na niego pomysł, bo nie zauważyłam, na czym ma polegac jego działanie - wygląda jak plastykowa obwódka, ani się nic z niej nie wydziela, ani nie zmienia konsystencji - nie wiem, o co chodzi.

Wystawiam zarówno za jakość, jak i trwałość tylko po jednej gwiazdce, mimo że nie wiem, jaka jest trwałość tego produktu i nie umiem jej ocenić. Nie chcę jednak zawyżać ogólnej oceny golarki poprzez wystawienie dobrej oceny za trwałość, której nie będę miała okazji sprawdzić.