Beauty Creator Body, Intensywne ujędrnianie, Ujędrniający kremowy peeling do ciała

Dzięki niezwykle precyzyjnemu połączeniu składników aktywnych złuszcza martwe komórki naskórka oraz oczyszcza skórę z zanieczyszczeń. Cudowne rozprowadzanie peelingu połączone z delikatnym masażem ciała, sprawia iż skóra staje się natychmiastowo gładka. Kremowy peeling intensywnie nawilża, głęboko odżywia oraz idealnie napina skórę tak jak lifting. Zapewnia świeżość, witalność i jędrność oraz odmłodzenie wyglądu skóry każdego dnia.

Cena: 14,00 zł / 200 ml

NR 1 WŚRÓD PEELINGÓW

Od paru lat regularnie używam samoopalaczy, dlatego przed ich stosowaniem używam peelingów. Przetestowałam już ich wiele, praktycznie cały kaliber od dolnej półki po droższe. I moim zdaniem nie ma lepszego peelingu. Każda moja znajoma, której go poleciłam jest zachwycona efektem!! Żaden nigdy nie wygładził tak skóry! Po prostu cudeńko :D

Plusy:
+ czyni skórę niewyobrażalnie gładką jak u niemowlaka! cudo cudo cudo!!! :)
+ znakomicie przygotowuje skórę do nałożenia samoopalacza
+bardzo dobrze usuwa martwy naskórek, likwiduje szorstką skórę np. na łokciach
+ piękny zapach (ładniejszy od zielonego z tej serii)
+ wydajny
+ świetne pudełeczko- można zużyć całe opakowanie
+ używam go również do stóp. Moje nóżki nigdy nie były tak gładkie :) - polecam na wakacje kiedy zakładamy sandałki ;)

Minusik
- niestety jest jeden- bardzo ciężko go gdziekolwiek znaleźć :( najczęściej chodzę po małych osiedlowych drogeriach i sie pytam, bo w rossmanach nie maja. Mam nadzieje ze nie wycofują go ze sprzedaży!!!

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: niepamietam, tyle ich bylo... :)

Dla mnie KWC!

Uwielbiam peelingi! Zużyłam ich w niezliczonej ilości, zarówno tych z górnej półki jak i tych z niższej. Z doświadczenia stwierdzam, że markowy produkt często okazywał się bardziej badziewiasty od tego "zwykłego". Oczekuję od peelingu przede wszystkim maxymalnego wygładzenia. Większość kosmetyków, których próbowałam jedynie myła jak zwykły żel pod prysznic. Alternatywą okazała się rozpowszechniona receptura na peeling kawowy, ale nie zawsze jest czas i miejsce żeby go wykonać. Zawiedziona poszukiwaniami idealnego peelingu kupiłam dość ostrą gąbkę i to ona zastępowała mi rozprawianie się z martwym naskórkiem. Aż do czasu kiedy natknęłam się na produkt z firmy Soraya :). Naprawdę mile mnie zaskoczył! Przede wszystkim świetnie wygładza, identyczne wygładzenie miałam po peelingu kawowym. Czuję się po nim umyta, czysta, świeża, odprężona fantastycznym zapachem. Dla mnie to jest najlepszy peeling jaki kiedykolwiek miałam! Co do opakowania, to większość peelingów jest pakowana w takie słoiczki. Moim zdaniem są bardzo praktyczne, bo jest pewność, że wszystko zostanie zużyte. Nie mam też problemów z wlewaniem się wody, bo przed aplikacją lekko osuszam ręce w ręcznik - ze wszystkim można sobie poradzić! Peeling ma inne zastosowanie niż nawilżenie, dlatego nie wymagajmy, że będzie działać jak balsam. Smaruję się dodatkowo kremem ujędrniającym z tej samej serii o tej samej nucie zapachowej - mogę powiedzieć, że oba kosmetyki uzupełniają się rewelacyjnie. Wkońcu moja skóra jest gładka, wypielęgnowana, świeża, nawilżona i pięknie pachnie. Oczywiście w tym całym zachwycie jest jeden minus. Pomimo 200ml peeling szybko znika, jednak z tego co zauważyłam każda taka pojemność szybko mi ubywała, już nie wspomne o mniejszej. Polecam, choćby na wypróbowanie.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

bez efektów

Peeling ten nie ma niestety praktycznie żadnych właściwości peelingujących... Jest bardzo drobnoziarnisty i może dopiero gdybym stosowała go codziennie zauważyłabym jakieś efekty, a ponieważ stosuję go tylko 2 razy w tygodniu żadnych efektów nie widzę. Poza tym opakowanie jest bardzo nieporęczne, zawsze dostaje się do niego woda, peeling ma dziwny zapach i nieciekawą konsystencję. Ciało oczywiście wcale nie jest po nim ujędrnione czy nawilżone - balsam stosuję i tak. Może jedyny plus to to, że zawiera dosyć dużo detergentów (niestety SLS) więc kiedy go używam nie myję się już żelem od prysznic.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:3/4

Świąteczny makijaż

Polubiłam go

Bardzo fajny peeling: drobnoziarnisty, ładnie wygładza, ale nie jest ostry. Można go często stosować, nie podrażnia skóry, jak to mi się zdarzyło z innymi peelingami. Bardzo przyjemny zapach. Minusem jest opakowanie, ładne, ale nieporęczne. Lepsza byłaby tubka. Na pewno do niego wrócę.Używam tego produktu od:

miło go wspominam :)

Peeling drobnoziarnisty do częstego stosowania. Bardzo przyjemny zapach, fajna konsystencja. Minusem zdecydowanie opakowanie-niezbyt praktyczne-podczas kazdego zastosowania do opakowania dostawała się woda, ale nabierając kosmetyk mokra reką jest to nieuniknione. ale za to takie opakowanie ładnie wygląda na półce w łazience. Skóra po jego zastoswaniu bardzo delikatna, przyjemna. Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: dawno uzywalam

gdyby nie opakowanie...

PEELENG dobrze złuszcza,relaksuje i wygładza skórę ,przy czy lekko ją nawilża i natłuszcza.
Niestety ma koszmarne opakowanie, do którego pod prysznicem nalewa się woda,peeleng sie "rozbabruje" tworząc maź,poza tym przy aplikacji połowę się wychlapuje i marnuje.Tak więc opakowanie zdecydowanie do zmiany na tubę, bądż poręczniejszą butlę.
Natomias do wanny nie da się go używać,gdyż drobinki się w ogóle nie rozpuszczają tylko pływają po powierzchni,osadzają się nacałym ciele i włosach,okropność.
Kupię ponownie jak zmienia opakowanie:)

Używam tego produktu od:dwoch tygodni,na tyle wystarczyl;(

Przyzwoita breja ;)

Breja? Ano tak. Na pewno nie da się o tym kosmetyku powiedzieć, że ma przyjemną konsystencję. Przypomina mocno rozrzedzoną zaprawę murarską ;) Zastanawiające jest, że gdybym miała oceniać ten kosmetyk osobno w kilku kategoriach, tj. zapach (kwiatowo mdły i nienaturalny), opakowanie (niepraktyczne), wydajność (mniej niż średnia), czy też rzeczona konsystencja, to pewnie nie wyszłabym powyżej noty równej dwóm gwiazdkom. Jednak skomasowana ocena całościowa to solidna trójka.

Głównym kryterium oceny peelingu do ciała zawsze był i będzie dla mnie uzyskany dzięki niemu efekt wygładzenia bez wrażenia zdarcia skóry. Produkt Soraya w miarę się spisuje. Drobinki są dość drobne i na szczęście niezbyt ostre, ale przyzwoicie wygładzają. Skóra nie jest po nim kompletnie wyjałowiona, na upartego można nie stosować balsamu.

Zasadnicze moje zastrzeżenie wobec tego kosmetyku to fakt, że zupełnie się nie pieni. Mam w zwyczaju nakładać peeling na suchą skórę i tak na sucho trochę się nim nacierać, a następnie zmoczonymi dłońmi spienić i jeszcze trochę pomasować. Tego spienić się nie da.

Aha, jeśli ten peelig jest cukrowy, to ja jestem Makowa Panienka ;) Drobinki za Chiny Ludowe nie chcą się rozpuścić i okropnie osadzają się na wannie.

Dobry

Kupilam ten peeling przez zupelny przypadek: chcialam kupic krem wyszczuplajaco-ujedrniajacy z tej serii, a ze opakowania sa _identyczne_ (roznia sie jedynie drobniutkim napisem), przez pomylke wzielam peeling. Jaka byla wsciekla na Soraye za te mylace opakowania...! Ale juz mi przeszlo ;)
No wiec do rzeczy.
Plusy:
- bardzo przyjemny, intensywny zapach (jakas nute "Le Monde est beau" da sie wyczuc...)
- duzo scierajacych drobinek, przy czym nie sa one zbyt ostre -> efekt peelingu raczej delikatny, ale to dobrze, bo "tarek" jest na rynku wystarczajaco duzo
- mily dla oka intensywnie rozowy kolor
- estetyczne opakowanie
Minusy:
- konsystencja za rzadka jak na peeling w sloiczku! ciezko wydobyc taka rzadka maz, a do tego mnostwo drobinek pod paznokciami gwarantowane. Zdecydowanie fajniejsza bylaby tubka, no i pomylenie opakowan peelingu i kremu mniej prawdopodobne.
- cena odrobine za wysoka jak na polski produkt o tak niewielkiej pojemnosci.
Nie wysusza bardzo skory, ale tez efektu ujedrnienia nie zauwazylam- byc moze stosuje zbyt krotko. Wygladza pporzadnie.
Nie wiem, czy kiedys jeszcze kupie, bo na rynku tyle nowosci, a ten peeling az tak mnie nie oczarowal.

bardzo dobry

Obok peelingów cukrowych z Yves Rocher - ten należy do moich ulubionych! Jest niedrogi, wydajny, solidnie wygładza. Rózowawy kolorek i twarożkowa konsystencja oraz intensywny zapach - upodobniają go do kremu do ciała z serii Beauty Creator - widac, że to całość. Naprawdę bardzo dobry kosmetyk!