Mary Kay, Oil - Free Hydrating Gel (Beztłuszczowy żel nawilżający)

Mary Kay, Oil - Free Hydrating Gel (Beztłuszczowy żel nawilżający)

Odświeżający żel zapewnienia skórze idealny poziom nawilżenia aż do 10 godzin. Ten chłodzący kosmetyk wchłania się natychmiast, pozostawiając skórę jedwabiście gładką. Dzięki zawartości wyciągów z alg morskich, żel zmiękcza skórę. Koktajl witamin i minerałów odżywia ją i dodaje blasku. Żel jest idealny dla cery normalnej, mieszanej i tłustej.

Cena: 131zł / 51g

Żel działa natychmiast na skórę

Żel ma lekką konsystencję, b.szybko sie wchłania pozostawiając skórę niesamowicie gładką i bez uczucia lepkości,jak przy niektórych żelach. Jest idealny pod podkład czy puder sypki. Efekt nawilżenia utrzymuje do kilkunastu godzin. Tyle kremów do swojej tłustej buzi juz przetestowałam i tylko ten działa tak, jak powinien. Zdecydowanie wart swojej ceny. Kupiłabym go ponownie i polecam zwłaszcza tym paniom,które maja cerą problematyczną typu krostki, rozszerzone pory itp.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Ekstra na lato!

Mam skórę mieszaną, w lecie trochę bardziej przetłuszcza się niż zwykle. Ten krem radzi sobie z tym świetnie.
Ma żelową konsystencję, delikatnie chłodzi skórę, odświeża, matowi, ale też nawilża. To nawilżenie może nie jest aż tak zauważalne jak po kremowych kosmetykach, ale nie powoduje on na mojej skórze żadnych podrażnień, przesuszeń, czy łuszczenia.
W lecie przedłuża trwałość makijażu, dzięki niemu łój nie jest nadmiernie produkowany co zapobiega świeceniu się skóry.
Jest także bardzo wydajny, jak większość kosmetyków Mary Kay.
Jestem z niego bardzo zadowolona, polecam na lato osobom z tłustymi i mieszanymi buziami.

Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie używania

Srednio nawilzajacy

Jako ze mam cera mieszana uwielbiam lekkie kremiki o zelowej konsystencji utrzymujace moja wrazliwa skore w dobrej kondycji-czyt.swietnie nawilzona, bez widocznego filmu na twarzy. Zel rzeczywiscie wchlania sie calkowicie, do matu, rewelacyjnie wspolgra z podkladem. Cera nie przetluszcza sie w strefie T ani troche, jest gladziutka i delikatna. No po prostu cud-miod-malina. Do czasu! Optymalne nawilzenie do 10 godzin mozna wlozyc miedzy bajki, nawilzenie utrzymuje sie ok godziny a pozniej przydaloby sie powtorzyc aplikacje, albo przynajmniej spryskac sie woda termalna. Powiem w tajemnicy, ze kilka razy zdesperowana wklepalam zel na makijaz ( tylko lekki podklad ) i o dziwo nie zrujnowalm go, ale przy tak czestym stsowaniu zel wystarcza na niewiele ponad tydzien wiec jest po prostu za drogi.

Używam tego produktu od:nie uzywam obecnie

Dieta na AZS

iDEALNY POD MAKIJAŻ

Polecam wszystkim z mieszana cerą. Nie matuje, bo nie jest to krem o takich właściwościach, ale doskonale komponuje się z różnego rodzaju podkładami. Idealny jako baza pod makijaż. Świetnie nawilża skórę.
Opakowanie bardzo ładne, estetyczne.
Zapach milutki, a konsystencja świetna - żelowa, ja takie uwielbiam!

Używam tego produktu od:pół roku

PRZECIĘTNY

PLUSY:
+ zgodnie z obietnicą beztłuszczowy, świetnie nadaje się do cery ze skłonnością do przetłuszczania ponieważ dodatkowo jej nie obciąża
+ nie zatyka porów, jest lekki
+ błyskawicznie się wchłania, po nałożeniu daje uczucie świeżości
+ jest wydajny
+ ma śliczne, poręczne opakowanie
MINUSY:
- miał być super nawilżający a nawilża bardzo przeciętnie
- sam producent wskazuje, że powinien być stosowany NA codzienny krem nawilżający więc krótko mówiac - podwójny wydatek!

Dwa kremy ze zdjęcia tworzą jedną linię kosmetyków intensywnie nawilżających zbudowanych na bazie alg. Różowy to krem, zaś fioletowy jest żel, którego ta recenzja dotyczy.
Kosmetyk docelowo przeznaczony jest dla cer mieszanych i tłustych ze względu na swoją formułę oil-free. Faktycznie, jest niezwykle lekki, wchłania się błyskawicznie i na pewno to czyni go niezwykle przyjaznym dla powyższych typów cer. Ale... od kosmetyku intensywnie nawilżajacego oczekuję poczucia tego nawilżenia. Tym bardziej, że płacę za niego 131 zł. W przypadku żelu niestety tego nie doświadczam. Wnika w skórę, a ta jak potrzebowała nawilżenia i odprężenia, nadal potrzebuje. Pal sześć gdyby chodziło wyłącznie o moje doznania. Ale praktycznie ten żel nie robi nic - nie nawilża, nie zmiękcza skóry, nie odżywia, nie dodaje blasku. Nie przekreślam go wyłącznie dlatego, że jest zima, a podczas tej pory roku moja skóra jest bardzo wymagająca. Powrócę do niego w lecie, a wtedy recenzję na pewno uzupełnię.
Na koniec jednak wspomnę, że słoiczek w którym go zamknięto jest elegancki i niezwykle poręczny. Żel prześlicznie pachnie, a jego zabarwienie jest przyjemne dla oka. Dzięki takiej a nie innej konsystencji jest bardzo wydajny. Świetnie wiąże się z podkładami i korektorami. Nie jest komodogenny.
Aczkolwiek... właśnie jestem po pierwszy aplikacjach różowego kremu i aktualnie jestem nim zachwycona ;)

Używam tego kosmetyku od 2 miesięcy