Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Mary Kay, Private Spa, Romance (Mleczko do ciała)

Mary Kay, Private Spa, Romance (Mleczko do ciała)

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 229 ml
Cena 87,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Mleczko do ciała o zapachu Romance z linii Private Spa. Dzięki właściowościom aromaterapeutycznym ta orientalna kwiatowo-owocowa kompozycja ma zapewniać chwilę wytchnienia, uspokajać, koić duszę i ciało.

Cena: 87,00 zł / 229 ml

Recenzje 1

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

***

W zasadzie mam dylemat jak ocenić to mleczko. Bo w ogólnym rozrachunku jestem z niego bardzo zadowolona. Kosmetyk przepięknie pachnie, niemal jak dobre perfumy. Prawdziwie odpręża. Samo mleczko ma konsystencję lekkiej, ale gęściejszej śmietanki. Błyskawicznie się wchłania, pozostawiając na skórze woal z kwiatów. Niesamowicie ją nawilża i wygładza już od pierwszej aplikacji. Skóra je pije i prosi o więcej. Staje się aksamitna w dotyku, jędrniejsza, rozpromieniona. Mleczko skutecznie pobudza rano, szczególnie teraz kiedy za oknem raz plucha, raz zaspy śniegowe.
Jednakże... jego cena zwala z nóg. Bo gdyby nie to, że stosuję je raz, dwa w tygodniu, wtedy kiedy chcę poprawić sobie nastrój, to skończyłoby się w ciągu dwóch tygodni. Z ręką na sercu przyznaję się, że wydawałam nie mniejsze kwoty na kosmetyki pielęgnacyjne do ciała, ale były to preparaty np. ujędrniające, a nie wyłącznie nawilżające. Dlatego mimo tych wszystkich zalet mleczko traktuję jako moją 'prywatną' fanaberię i stąd 3 gwiazdki zamiast 5ciu, które wyłączając zdrowy rozsądek bym przyznała.
Opakowanie, w którym zamknięto mleczko jest poręczne i wygodne. Łatwo wydobyć z niego resztki kosmetyku.

Używam tego kosmetyku od 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2giego

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  52
  recenzji

  137
  pochwał

  10,00

 2. 2

  10
  produktów

  87
  recenzji

  53
  pochwał

  8,56

 3. 3

  0
  produktów

  66
  recenzji

  57
  pochwał

  7,18

Zobacz cały ranking