Color Trend, Chocolate Drop (Miłosny błyszczyk na czekoladowo)

Color Trend, Chocolate Drop (Miłosny błyszczyk na czekoladowo)

Błyszczyk o wspaniałym połysku i przepysznym, czekoladowym zapachu. Dostępne odcienie:
1. Chocolate Kkiss

o nie!

- Za ostry czekoladowy zapach
- Brzydki kolor
- Klei usta

kupiłam go raz i nigdy więcej! O nie! to nie mój typ! Sam zapach mnie odpycha, i kolor niedopasowany, stanowczo jestem na nie:(

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: jeden

O matko i córko! :D

Dałam mu te 2 i pół gwiazdki chyba wyłącznie z sentymentu, kojarzy mi się bowiem z beztroskimi czasami gimnazjum, kiedy to go używałam.
Jest po prostu tak OKROPNY, że aż chce mi się śmiać. Co lepsze - przez te wszystkie lata nie zdecydowałam się go wyrzucić, i leży gdzieś na dnie pudełka z nieużywanymi kosmetykami. Lubię czasami na niego spojrzeć i aż się uśmiecham. Nie wiem bowiem, do czego został on stworzony - bo na pewno nie do malowania :D Posiadam kolor Sugar Coated Pink. Jest to najbardziej sztuczny kolor z jakim kiedykolwiek się spotkałam, jeżeli chodzi o kosmetyki do ust. On aż razi, promieniuje tą różowością! W dodatku dobre nałożenie tego błyszczyka także graniczyło z cudem - miał gęstą konsystencję, przez co gdy wycisnęło się go za mało, nie dało się go równomiernie rozporowadzić, a gdy za dużo - wychodził tandetny efekt lalki Barbie, w najgorszym tych słów znaczeniu. Najbardzieej jednak niepokojący jest dla mnie fakt, że jako 14-15 letnia dziewczyna NAPRAWDĘ się nim malowałam i chodziłam tak po ulicy :D
Jako jedyny jego + mogę uznać zapach - słodki, czekoladopodobny, w miarę ok :)

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Świetny mocny kolor!

Zapach na prawdę ma czekoladowy lecz w smaku jest bardzo chemiczny. Posiadam kolor Passionate Pink Kolor jest bardzo mocny i wyrazisty z lekkim połyskiem. Lekko nawilża. Bardzo dobra konsystencja i pigmentacja

Plusy:

+Intensywny mocny kolor
+ Świetna pigmentacja
+ zapach czekoladowy
+ nawilża
+ dobra konsystencja

Minusy:

- chemiczny smak
- lekko minimalnie skleja

Używam tego produktu od: Około roku
Ilość zużytych opakowań: Pierwsze - nadal używam

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Totalna masakra

Posiadam błyszczyk czekoladowy

Wady(-)
- błyszczyk się wylewa z opakowania
- potwornie klei usta, nie trzyma się ich, po prostu spływa z nich
- chemiczny zapach

Zalet nie widzę żadnych

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno(ląduje w koszu)

podrażnia usta

Na początku był ok, kolor ładny dość intensywny,ale po niedługim czasie okropnie szczypia usta! Wygląda na to,że ten produkt je podraznia któryms ze składników.

Ilość zużytych opakowań: 1 nie pełne

Czekoladowopodobny klej do ust

Błyszczyk kupiłam dość dawno temu w promocji, w pamiętnym okresie, kiedy uwielbiałam wszystko co słodkie na ustach. Zamówiłam bodajże kolor 5. Passionate Pink, który w katalogu wyglądał na ładny odcień różu, a na ustach... Świński, ostry, plastikowy róż. Błyszczyk dodatkowo okropnie się kleił, trudno się zmywał (trwały- ironia, bo miałam dosyć tego świństwa na ustach). Zapach i smak? Nie była to czekolada, ale tani wyrób czekoladopodobny.

Plusy:
-trwałość

Minusy:
-okropnie się kleił
-gęsty
-kolory w katalogu nie miały nic wspólnego z realnymi
-tandetne opakowanie
-byle jaki słodki smak

Generalnie nie polecam

Używam tego produktu od: kilka użyć 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: zużyta niewielka ilość

Nie polecam.

Mam odcień Passionate pink. Odcień różu jest zdecydowani za ciemny. Użułam tego błyszczyku może trzy - cztery razy. Bardzo skleja usta. Jest dosyć trwały. Największymi atutami są zapach i smak - nieziemska czekolada.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

porażka

Skleja usta, nieładnie wygląda po jakimś czasie na ustach, jest zbyt ciężki, trudna aplikacja, ja musiałam bawic się z nim za pomocą palcy by go nałożyc.

Mało wydajny
Jedyne co fajne to jego smak i zapach, ale ogólnie nie polecam, bo jest wkurzający.

Raczej nie kupię go ponownie.

mój ulubiony!

Posiadam kolor Berry Special. Błyszczyk pachnie mocno czekoladowo, dobrze się rozprowadza na ustach, wygładza je i optycznie powiększa. Kolor utrzymuje się dosć długo. Szkoda tylko, że jest taki mały.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

Dziwna czekolada.

Posiadam kolor Champagne.

Zalety:
*niedrogi
*gęsta konsystencja
*trwały

Wady:
*owszem, pachnie czekoladą - lecz zbyt intensywnie
*brzydkie opakowanie
*błyszczyk rozprowadza się nierównomiernie

Generalnie nie jest to rzecz dla mnie, ale komuś może się spodobać...

Zdecydowanie NIE

Kupiłam ten błyszczyk z tego powodu, że w pewnym okresie szalałam za błyszczykami smakowymi. Wybrałam sobie (przynajmniej w katalogu) całkiem ładny odcień różu. Na ustach? TOTALNA porażka. Lepił się, miał obrzydliwy, nienaturalny kolor. Aplikował się słabo, wypływało mi go zawsze za dużo. Wyrzuciłam te 8 zł w błoto, a błyszczyk od razu do śmietnika.

Używam tego produktu od: raz użyty, trafił do śmietnika
Ilość zużytych opakowań: zero

yyyyyyyyyyyyyyyyy

O jak dobrze że go tylko dostałam. Bo jakbym wydała na niego choć 3 zł ze swojej kieszeni to bym zareklamowała.

Koleżanki twierdzą że okropnie śmierdzi. Nawet z daleka go czuć!

UWAGA!!!: On nie pachnie ładną, delikatną czekoladą, tylko starym kakao :rzygi:

Jak się nim pomaluję to wyglądam trochę dziwnie.

Posiadam kolor CHAMPAGNE który w rzeczywistości jest metalicznym brązem mieniącym się na srebrno.Nie pasuje mi ten kolor.

Jedyny plus za słodki smak :-)