Multiwitaminowa odżywka utwardzająca paznokcie

Multiwitaminowa odżywka utwardzająca paznokcie

Jeśli chcesz mieć zawsze zdrowe i zadbane paznokcie, zapewnią ci to odżywki firmy Gabrini. Tak przy najmniej zapewnia producent. Jest ich dość sporo, ja akurat trafiłam na multiwitaminową odżywkę utwardzającą paznokcie. Na zdięciu jest ona ostatnia, prawie zasłonięta przez pozostałe. Ma taki mleczny kolor. Co do składu to ciężko sie doczytać tego na stronie internetowej tej firmy, tym bardziej, że nie ma jej w języku polskim. Na opakowaniu również nie podano takich informacji.

Cena: 7,90 zł / 12 ml

zwykła odżywka

Sama nie wiem co napisać o tej odżywce. Kupiłam ją bo szukałam czegoś co utwardziło by moje łamliwe paznokcie. W sklepie zaproponowano mi tą więc kupiłam. Odżywka ma mleczny kolor, ale po nałożeniu na paznokcie nie widać tego, dopiero nałożenie dwóch warstw powoduje, że płytka paznokcia jest troszkę bielsza, ale bez oszałamiających efektów. Co do jej właściwości utwardzających, to pojawiły się, ale po nałożeniu dwóch warstw i to tylko na czas gdy odzywka znajduje się na paznokciach, a po jej zmyciu wszelkie utwardnienie znika.Zapach taki jak w przypadku innych lakierów. Cena też nie jest wygórowana, ale jeśli nic nie działa to szkoda nawet tych 7.90 zł. Zobaczę może efekty będą lepsze jeśli zużyje do końca całe opakowanie.Mam taką nadzieję.