Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

L'Oreal Paris, Czysta glinka, Żel do mycia twarzy detoksykujący

L'Oreal Paris, Czysta glinka, Żel do mycia twarzy detoksykujący

Laboratoria L'Oréal Paris wyselekcjonowały 3 mineralne glinki i połączyły je z węglem, tworząc wyjątkową formułę żelu, dzięki której skóra jest idealnie oczyszczona, odświeżona i rozświetlona każdego dnia. Żel zmienia się w delikatną pianę, aby oczyścić skórę z zanieczyszczeń (nadmiar sebum, pozostałości makijażu) oraz przywrócić jej blask. Natychmiast skóra jest dokładnie oczyszczona i pełna blasku. Dzień po dniu skóra oddycha, jest rozświetlona i widocznie piękniejsza.

w tubie
żel
>100ml
hipoalergiczna

UWIELBIANY

najlepszy zel do mycia twarzy z jakim sie spotkałam. Kupujac go jako nowosc juz parę kat temu byłam sceptycznie nastawiona ale od pierwszego uzycia sie zakochałam i to trwa do dzis.

Nie dla mnie

Niestety, nie dla mnie. Mam rozszerzone pory a zel tak jakby w nie wchodził i nie dal sie wypłukać. A ze produkt jest czarny to po myciu moj nos i broda byla w małych kropeczkach.. nie wygladalo to dobrze. Bardzo na nie :( gdyby nie to, ze po zmianie żelu po 2 dniach moj nos jest czyściutki to myślałabym ze to zanieczyszczenia. Stosowałam zaledwie 2 tygodnie.

Zbyt wygórowana cena, za tak kiepski produkt

No nie wiem, nie wiem... Mając gdzieś tam w podświadomości to, że maseczki z tej samej serii były bardzo dobre to miałem chyba zbyt wygórowane wymagania wobec tego produktu, choć ten jest najlepszy z całej trójki żeli glinkowych. Ma bardzo fajną, lekko wodnistą konsystencje, przyjemnie się go użytkuje na skórze.
Co do oczyszczania to nie mam jakiś zastrzeżeń. Żel działa w sumie tak jak każdy inny klasyczny produkt do mycia twarzy tylko jest od nich 2 razy droższy. Po co przepłacać skoro można znaleźć coś innego w lepszej cenie?

Ogromnym plusem dla mnie było samo opakowanie produktu, które jest genialne w swojej prostocie, a jakby nie patrzeć to estetyka też jest bardzo ważna bo tymi produktami się otaczamy, a nasze życie staje się wtedy przyjemniejsze.

Eris film 1

jest bardzo dobry

Żel ten dostałam na Święta. Chciałam nabyć go już wcześniej. Mam cerę mieszaną. Żel bardzo dobrze się pieni - wystarczy odrobina produktu, aby umyć twarz. Co z tego wynika - jest bardzo wydajny. Żel nie przesusza, przyjemnie pachnie, jest po prostu fajny. Minusami są opakowanie, które po niedługim okresie stosowania zaczyna przeciekać (nie bardzo, ale jednak) i szczypanie w kontakcie z oczami. Poza tym bardzo polecam!

zadowolona

Żel z całej serii chyba przypadl mi fo gustu najbardziej. Bardzo ładnie oczyszcza buzię, po jego użyciu skóra staje się gładka i rozświetlona, pory wydają się jakby delikatnie zwężone a to moja największa obecnie zmora :-) przy długotrwałym regularnym użytkowaniu efekt poprawy stanu cery jest naprawdę widoczny. Spośród zestawu trzech używanych przeze mnie żeli L'Oreal ten miał najmniej uciążliwy i męczący dla mnie zapach, w przeciwieństwie do pozostałych przynajmniej lekko sie pienił i nie "ślizgał" się po buzi. Nie piecE koedy dostanie się do oka. Cena w stosunku do jakości i wydajności jak dla mnie również na plus.
Serdecznie polecam

Świetny!

Najlepszy z nowych żeli od L'Oreal :-) jak dla mnie - bardzo delikatny, ale widocznie rozświetla skórę, niwelując zmęczony wygląd - dodaje blasku na cały dzień! Ładnie oczyszcza, przy regularnym stosowaniu rzeczywiście widzę, że wypryski rzadziej się pojawiają. Ma piękny zapach. Konsystencja wg mnie w porządku - przy nakładaniu na rękę jest jakby silikonowy żel, który szybko zmienia się w pianę, którą fajnie rozprowadza się po twarzy.
Wg mnie za taką cenę warto :-)

Lubię go

Żel dostałam w ranach testów na wizażu.

Też żel najbardziej przypomina konsystencją żel - gęsty, śliski, a do tego najlepiej się pieni (z całej trójki). Opakowanie jak dla mnie idealne - tubka z ładną grafiką, przezroczystym okienkiem i zamykana na klik. Dobrze myje, skóra jest po nim gładka i miła w dotyku.

Uwielbiam

Zaczęło się od testowania maseczek z glinką marki L'Oreal Paris - okazały się cudowne. Następnie otrzymałam do testów żele do mycia twarzy z tej samej serii i to również był strzał w dziesiątkę!

Jest to chyba mój faworyt wśród żeli do twarzy Czysta Glinka. Przede wszystkim rozjaśnia moją cerę, przez co uwielbiam go stosować rano. Ponadto doskonale absorbuje sebum, a więc przygotowuje moją cerę na makijaż. Ma piękny zapach i mój ulubiony kolor :D a podczas mycia tworzy delikatną piankę, co sprawia, że jeszcze przyjemniej się go używa.

Spodziewałam się czegoś lepszego

Żel dobrze oczyszcza skórę, nie przesusza jej i nie podrażnia, ale nie odważyłabym się używać go codziennie. Uwaga na oczy! Tu może podrażnić. Ma dość gęstą konsystencję i przyjemny zapach.
Niestety nie zauważyłam za bardzo zmiany w kondycji skóry.

Lubię go

Ten żel z całej serii lubię najbardziej. Jest dosyć gęsty i fajnie myje się nim buzię. Skóra po nim jest gładka i matowa. Kiedy coś mi wyskoczy na twarzy po użyciu żelu szybko znika. Jest bardzo wydajny.

REWELACJA

Przyznam, że byłam nastawiona sceptycznie. Nie mam cery problemaycznej i bałam się, że żel bedzie zbut mocno ją przesuszał i podrazniał a okazał się strzałem w 10! Super odświeża, pięknie pachnie, oczyszcza, śćiaga, regukuje widoczność porów. Mój #1 rano!

Oczyszcza

Żel bardzo dobrze oczyszcza, wygładza i przyjemnie pachnie. Nie wysusza i nie ściąga skóry. Dobrze usuwa resztki makijażu, a po jego użyciu czuję dobrze oczyszczoną skórę. Od żelu do mycia twarzy więcej nie oczekuję. Nie mam niedoskonałości skórnych, więc nie wiem czy je redukuje.