L`Oreal Paris, Czysta glinka, Żel do mycia twarzy detoksykujący

L`Oreal Paris, Czysta glinka, Żel do mycia twarzy detoksykujący

Laboratoria L'Oréal Paris wyselekcjonowały 3 mineralne glinki i połączyły je z węglem, tworząc wyjątkową formułę żelu, dzięki której skóra jest idealnie oczyszczona, odświeżona i rozświetlona każdego dnia. Żel zmienia się w delikatną pianę, aby oczyścić skórę z zanieczyszczeń (nadmiar sebum, pozostałości makijażu) oraz przywrócić jej blask. Natychmiast skóra jest dokładnie oczyszczona i pełna blasku. Dzień po dniu skóra oddycha, jest rozświetlona i widocznie piękniejsza.

w tubie
żel
>100ml
hipoalergiczna

Liczyłam na więcej

To co na pewno trzeba mu przyznać to to że żel dobrze oczyszcza, ale... nie lubię go ze względu na mocny, perfumowany zapach. Jest dość rzadki, więc wylewa się go sporo, przez co nie jest zbyt wydajny, lepsze było by opakowanie z pompką. Cena może nie jest mocno wygórowana, ale przy jego kiepskiej wydajności nie wygląda to już tak dobrze. Zdarzało się, że po użyciu, dawał uczucie ściągniętej skóry . I na koniec, po każdym użyciu trzeba myć umywalkę, bo jest cała zachlapana.

cudowny !

świetnie oczyszcza twarz, daje uczucie świeżości i czystości skóry. w moim przypadku ładnie matowi i koi twarz po zastosowaniu. długo zastanawiałam się nad jego kupnem, teraz zrobiłabym to bez wahania. jedyne co bym zmieniła to jego konsystencje, jak dla mnie jest zbyt rzadka i lejąca się.

Uwielbiam!

Przetestowałam już całe mnóstwo przeróżnych żeli do twarzy, ale odkąd odkryłam ten, kupuję jedno opakowanie po drugim. Jak dla mnie to najlepszy żel do twarzy, który można dostać w drogerii. Nigdy nie przepadałam za Lorealem, ale muszę przyznać, że linia czysta glinka, a w szczególności czarna seria, bardzo im się udała.

Bardzo go lubię

Żel jest czarny, rzadki. Po rozsmarowaniu zmienia się w pianę, dzięki czemu mała ilość produktu jest w stanie oczyścić całą twarz.
Nie spowodował żadnych podrażnień, nie zapchał porów, nie uczulił.
Jak na razie sprawdził się najlepiej ze wszystkich, jakie testowałam.

Z glinkowych nr 1

Od razu wiedziałam, że ten żel podbije moje serce i okaże się być zwycięzcą. Nawet kiedy go nie używałam czułam, że węgiel mnie nie zawiedzie i tak się stało. Ten żel to mój nr 1 jeżeli chodzi o glinkowe z Loreal.
Żel kupujemy w smukłej i poręcznej tubie o pojemności 150 ml z solidnym zamknięciem. Produkt jest najrzadszy spośród całej trójki, ale nie ucieka z dłoni, konsystencja zwykłego żelu. Do tego zaletą jest jego zapach - odświeżający i relaksujący. Produkt bardzo dobrze się pieni, dobrze oczyszcza skórę, nie wysusza jej ani nie powoduje przykrych niespodzianek. Jest wydajny. Powoduje wygładzenie i odświeżenie skóry. Bardzo dobrze przygotowuje skórę do dalszych etapów pielęgnacji. Jedynym maleńkim minusem jest to, że mamy trochę pobrudzoną umywalkę, ale łatwo to zmyć. Cena trochę za wysoka, ale z pewnością odkupię.

Świetny oczyszczacz!

Bardzo dobry oczyszczasz twarzy:) Pięknie domywa makijaż, a skóra po zastosowaniu jest gładka i wygląda promienniej. Nie podrażnia nie uczula - wart polecenia!

Rewelacja :-)

Rewelacyjny żel z węglem, który świetnie oczyszcza skórę. Dzięki niemu praktycznie zwalczyłam czarne kropki na nosie :-)
Żel jest zamknięty w wysokiej tubce, kolor ma oczywiście czarny i dość rzadką konsystencję. Jest bardzo wydajny, wystarczy niewielką ilość nanieść na twarz. Ja go zawsze stosuje w parze z sylikonowym płatkiem do mycia - uzyskuje w ten sposób gładką i świetnie oczyszczoną cerę. Żel nie wysusza i nie powoduje uczucia ściągniętej skóry.
Ponieważ mam suchą skórę , żel ten używam tak co 2 dni wieczorem i to jest dla mnie wystarczające do utrzymania cery bez wągrów. W pozostałe dni stawiam na łagodne emulsje i olejki.

podobnie jak maska rewelacyjny

Żel węglowy z serii Czysta Glinka tak jak maska z tej serii jest bardzo dobry. Jednak do codziennego mycia twarzy nie jest moim faworytem - to miejsce zajmuje jego zielony eukaliptusowy brat. Nie znaczy to że żel jest zły - wolę natomiast węgiel w postaci maski. Żel jest koloru grafitowego, jest czarny jak sadza i najbardziej rzadki ze wszystkich żeli serii - ten nie ma kremowej konsystencji za to tak jak inne bardzo dobrze rozprowadza się po twarzy. Po zetknięciu z wodą błyskawicznie zamienia się w szarą pianę i bezproblemowo się zmywa. Przy aplikacji trzeba jednak uważać żeby nie pobrudzić ubrań

Wydajny,ale...

Po pierwsze jest to jeden z wydajnych żeli jakie miałam.
Mimo tego,że konsystencja jest lejąca -żelowa -kremowa to mocno pieni się na twarzy.
Nie jestem przekonana w stu procentach czy jest on detoksykujący,ale wokół nosa powstały mi zamknięte zaskórniki,które od dłuższego czasu nie chcą zniknąć oraz wysypało mnie niestety na buzi.
Co prawda nie mam pewności czy to jest wina tego żelu.Choć do połowy stosowania tego kosmetyku nie miałam takich problemów...
Po zmyciu z twarzy czułam ściągnięcie cery,czego nie lubię.
Wydaje mi się również,że po tym policzki wysuszyły mi się.

Dobry żel

Miękka tubka zawiera dość lekki, rzadki krem w czarnym kolorze. Żel dobrze się rozprowadza, pieni i zmywa. Po umyciu twarz jest świeża, ale nie ściągnięta. Na szczęście, mimo intensywnego zapachu, nie podrażnił mnie ani nie uczulił. Nie widzę większej różnicy w działaniu między a wersją zieloną. Jest bardzo wydajny.

Fajny kosmetyk

Od miesiąca stosuje żel rano i wieczorem po umyciu skóra twarzy jest czysta i odświeżona,zaznaczę że mój typ skóry to mieszany... Żel bardzo dobrze usuwa resztki makijażu i nadmiar sebum. Wygładza i jednak jak się go regularnie stosuje to rozświetla skórę...jest wydajny. konsystencja jest dość rzadka a kolor ciemny prawie że czarny...

UWIELBIANY

najlepszy zel do mycia twarzy z jakim sie spotkałam. Kupujac go jako nowosc juz parę kat temu byłam sceptycznie nastawiona ale od pierwszego uzycia sie zakochałam i to trwa do dzis.