Alessandro, Nail Spa Control, Calcium Nail Hardener

Alessandro, Nail Spa Control, Calcium Nail Hardener

Odżywka utwardzajaca do paznokci miękkich. W ciągu 8 tygodni stosowania odżywki paznokcie stają się zdrowsze i mocniejsze. Aromaterapia na bazie wapnia i lawendy.

Cena: 46 zł / 11 ml

Super :)

Ta odżywka wspaniale odżywia paznokcie. Jednak dla kruchych polecalabym Express nail hardner, ponieważ lepiej utwardza. Natomiast dla twardych pazurków jak moje jest super koktajlem witaminowym. Płytka jest zdrowsza, znikają chmurki. Doskonale regeneruje po piłowaniu prążków na płytce. Używanie jej to czysta przyjemność, nie ma mega chemicznego zapachu jak przystało na Alessandro. Co równie miłe, nie glutuje, naprawdę długo utrzymuje świeżość i konsystencję. Super :)

Używam tego produktu od: ok. 5 lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 2

Udany zakup

Bardzo fajny produkt wzmacniający i utwardzający płytkę paznokci.

Stosuję jako kurację po zdjęciu żelu i jak na razie widzę same plusy:
- paznokcie są trwardsze,
- nie rozdwajają się i nie łamią (nie wiem jak się sprawdzi przy długich paznokciach, ja mam zawsze krótkie),
- na paznokciach wygląda jak lakier bezbarwny.

Ja stosuję co drugi dzień, nakładając dwie warstwy, przede wszystkich dlatego, że odżywka odpryskuję, ale nie jest to bardzo widoczne.

Zapewne jeszcze do niej wrócę. Polecam.

świetny

Przetstowałam wielką ilość odżywek i innych rzeczy do paznkoci.
Ostatnio zakłądam , że z powodów zdrowotnych rozdwajają się tak strasznie, że mogę zdzierać płątkami paznokcie:(
Jeśli chodzi o tą odżywkę pomaga - już po kilku dniach paznokcie są ladniejsze, wg mnie nawet bardziej białe.
Na pewno są twardsze i nie łamią się tak jak wcześniej.
Co do rozdwajania- rozdwajają się nadal, ale już mniej.
Polecam dla osób, które mają ciągłe problemy z paznokciami.
Jedyne, co odstrasza to cena:)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Peeling do ciała

super produkt

Już po pierwszym tygodniu paznokcie się bardzo poprawiły. Po kilku tygodniach są twarde, nie rozdwajają się, ani nie łamią. Znikły wszystkie "chmurki". Odżywka po 3-4 dniach zaczyna odpryskiwać (zwłaszcza na początku stosowania gdy paznokcie nie są jeszcze twarde) ale ponieważ jest bezbarwna nie jest to bardzo widoczne.
Nigdy nie miałam tak ładnych paznokci jak obecnie choć wcześniej próbowałam innych produktów.