Vollare Cosmetics, Double Lip Gloss (Błyszczyk dwufazowy)

Vollare Cosmetics, Double Lip Gloss (Błyszczyk dwufazowy)

Dwufazowy błyszczyk do ust - opakowanie składa się z dwóch części, z których jedna zawiera bezbarwny błyszczyk, natomiast druga błyszczyk kolorowy. Wszystkie odcienie są perłowe.

Cena: 7-8zł / 2x4,5ml

Paskud.

Wypatrzyłam ostatni ezemplarz tego czegoś. Kolor był jasnorózowy, w zasadzie mi się podobał. Nie trzymał się dobrze ust, lubił się ważyć. Bezbarwny się okropnie kleił. Może owy egzemplarz był już po terminie ?

Zachciało mi się tańszej alternatywy Infinite Colour Rimmela. Miałam za swoje.

Używam tego produktu od: dawna

z braku laku może być

Mam nr 52- ostry róż/pink +bezbarwna część ze srebrnymi drobinkami

plusy:
+kolorowa część daje efekt na ustach perłowej pomadki w płynie
+kolorowa część pachnie gumą balonową donald (kto ją zna ten wie o czym mowa) :)
+bezbarwna część nie daje na ustach drobinek-nie widać ich i nie czuć za to ładnie rozświetla usta
+cena 4,20zł ..

minusy:
-patyczek z aplikatorem(kolorowa strona) odpadł mi od nakrętki i teraz kombinuje... ta sytuacja wykucza już ten błyszczyk z noszena go w torebce a w domu to mi on niepotrzebny
-trwałość taka jak żadna
-bezbarwna część (ma lepszy efekt,ale..) zapach chemiczny ble..

podsumowanie: ma swoje plusy. Dało by się go zużyć więc taki totalnie zły nie jest ale... jednak nie ponowie zakupu, wolę wydać więcej i mieć coś porządnego

Używam tego produktu od:od kilku dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 szt. i ostatniej

Beznadziejny

Mam wersję bezbarwny + średni róż. Błyszczyk w opakowaniu wygląda bardzo ładnie, jednak na ustach to już inna bajka :) Część "różowa" na ustach prawie w ogóle nie zostawia koloru, natomiast zostawia trochę złotego brokatu, co wygląda beznadziejnie. Poza tym, błyszczyk jest nietrwały. Jednak widać różnicę między tańszym błyszczykiem, takim jak ten, a droższym markowym kosmetykiem :)

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: kawałek :P

Eris film 2

Ujdzie.

Kosztował mnie 5 zł.Kupiła dwa kolory.
Plusy:
ładnie wygląda na ustach
tani
nie wysusza
nie podrażnia
nie "gluci się" na ustach

Minusy:
krótko się trzyma
zapach i smak sa takie chemiczne i niezbyt przyjemne (zalezy od koloru)
opakowanie się szybko rozwala

BTW. za taką cene to się opłaca spróbowac, bo na ustach naprawdę nieźle się prezentuje. Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: -

To jakieś nieporozumienie

Jak zawsze zgubiła mnie niska cena.Kiedyś stojąc na przystanku autobusowym zauważyłam w kiosku podwójny błyszczyk za 5 zł! Kupiłam natychmiast, bez namysłu. Wybrałam sobie taki delikatny odcień perlowego beżu z transparentnym. Wyglądal bardzo ladnie w opakowaniu. Jednak za chwile po wypróbowaniu w autobusie, po prostu zabił mnie chemiczny zapach tego produktu.Straszne.
A sam błyszczyk? Podobal mi się bardzo ten beżowy kolor, a ta druga końcówka transparentna była straszna- błyszczyk był lejący niczym woda, wypływał poza kontur ust.
Trwałość kosmetyku- zerowa- po ok. pół godziny po nałożeniu błyszczyk należało zaaplikować ponownie, bo usta były niewyobrażalnie suche, a kosmetyku ani śladu( nie, nie przepraszam, był ślad- ten beżowy kolor zostawił na ustach jakiś suchy, obrzydliwy srebrny pasek, ktory był trudny do usunięcia chusteczką). Ale cóz- zmuszalam się ze wszystkich sił do zużycia tego produktu i nawet postawiłam go na lustrze w lazience, by zawsze go miec pod reką. I tu kolejna niespodzianka- blyszczyk zaczął rozwarstwiać się w opakowaniu- ta część bezowa zamieniła się w dwufazową maź- beżowo- wodno - oleistą. Używać juz nie mogłam, bo na dodatek zaczął uczulać, powodując bolesne bąble na ustach, po czym po przeleżeniu pół roku w łazience trafil do kosza.

Używam tego produktu od:uzywalam przez prawie rok
Ilość zużytych opakowań:nie byłam w stanie zużyć pierwszego

nie takie złe.

Po kolei. Część kolorowa:
ładny rózowiurki kolor, jednak sam na ustach utrzymuje się krótko. Fajnie pachnie gumą do żucia xD!
Część bezbarwna: po nałożeniu rzeczywiście baza trzyma się dłużej i nie rozmywa błyszczyka ze spodu. Jedyny minus to to że psuje piękny zapach gumy balonowej, bowiem bezbarwny błszyczyk pachnie jak plastik(?). Ogólnie za tą cene to czemu by nie kupić ponownie, ale nie wiem.

Używam tego produktu od:styczeń 7
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-ego.

hmmm

za ta cene jakos adekwatna... czesci "bezbarwnej" w ogole nie uzywam bo to jakas pomylka ma konsystencje rozjechanej galaretki hihihihi :) nie blyszczy ani troche na ustach ani ciut a jak nakladam na wersje kolorowa to trzeba uwazac wlasnie zeby nie zetrzec jej poza tym to nic nie daje... zadnego blysku... co do kolorowej strony samej jest baaardzo brokatowa :) mi sie podoba :) zapach fajny nawet bardzo daje efekt hmmm metalowych swiecacych ust bez polysku ogolnie moze byc

beznadzieja

specjalnie wlasnie uzylam tego "blyszczyka"zeby wylapac wszystkie wady. Ale od poczatku-najpierw czesc kolorowa. kolor na ustach jest dziwny,nie do konca taki jak w pojemniku. Zaskakujaco smierdzi. Sto punktow dla tego,kto mi napisze,czym:) drozdzami? w kazdym razie jakby miernej jakosci aromatem do ciast... dobra. teraz czesc druga-bezbarwna. W magiczny sposob sprawia, ze nalozony wczesniej kolor znika. smierdzi rowniez,ale inaczej niz ten kolorowy:) mam po nim wrazenie jakbym posmarowala sie...woda-zero nawilzenia. Trwalosc zadna. Zrozumialabym,gdyby to swinstwo kosztowalo 2 zlote. Ale zaplacilam 8 z hakiem. Zalet nie dostrzegam-naprawde,w tej kategorii cenowej mozna znalezc cos porzadniejszego. Bo to jest typowy bazarkowy koszmarek.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...1
Recenzja: ...