Hugo Boss, Boss In Motion (Woda toaletowa)

Hugo Boss, Boss In Motion (Woda toaletowa)

Zapach stworzony dla aktywnych mężczyzn, łączy w sobie chłodny spokój i gorącą zmysłowość. Wyraża emocje, jest symbolem energii i pasji życia.
Pierwsza faza zapachu to: mieszanka bergamotki, kwiatu bazylii i liści fiołka.
Środkowa nuta to: połączenie cynamonu, kardamonu, różowego pieprzu i gałki muszkatołowej.
Podstawą zapachu jest: zmysłowy wetiwer, drzewo sandałowe i piżmo.
Boss In Motion - dla mężczyzn, którzy wierzą w swoją siłę i osiągają zamierzone cele.

Używa produktu od: próbka

syntetyk

Jeden z gorszych zapachów Hugo Boss'a dla Panów.
Marka Boss jakkolwiek się kojarzy z przeciętnością,
to zdarzają się tu naprawdę przyjemne zapachy i jakosciowo nieodbiegające od droższego mainstreamu. Motion to wyjątek. Wyraźnie jest tu wyczuwalna syntetyczna nuta, którą spotyka się w tańszych kompozycjach dla Panów.
Jest to nuta bazowa, która jest wyczuwalna już na początku kompozycji. Sam zapach jest świeży i trochę przypomina szarego Boss'a, ale jednak czuć tutaj gorsze jakościowo składniki. Tak, jakby marka chciała zarobić na odrywaniu kuponów od szlagierów.

duszny i słodki słabeusz w pomarańczowej skórce

Dusi mnie swoja słodkością. Na szczęście słabo go wyczuwam. Dochodzę do wniosku, że HB to słabe zapachy. Zakrawają o kicz i tandetę. Szkoda grosza. Można nie wstydzić się nieznajomości. Nijakość.pl

Używam tego produktu od: 2012
Ilość zużytych opakowań: testy

skazany na Bossa

niestety, kolejny nieudany prezent. Podobno Pani w seforodaglasie doradziła, słysząc, czego lubię używać, bo czasem moi znajomi pytają - "co tak wali"?
Dostałem tą kulę szpiegulę a w środku nic innego jak stary poczciwy Wisolwit, musujący i pomarańczowy z wyraźnymi nutami sztucznych witamin. Aż mi się łza w oku zakręciła na wspomnienie dawnych czasów. Potem moja ulubiona nuta szampana dla dzieci Piccolo. Troszeczkę później może i nie jest tragicznie, bo zapach robi się lekko pieprzowy, dalej już tylko glutowato, ani wetiweru, ani drzewa sandałowego nie ma. Długo pozostaje taki posmród utrwalaczy zapachowych i nuty zagadki, powstałej z mieszanimy składników.

Używam tego produktu od: dwa dni
Ilość zużytych opakowań: pierwszeeeeeeeeee

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

czerwony grapefruit

Oj, jak się cieszę, że mój mąż skończył tę kuleczkę;)
Kuleczka świetna, ładna i fajna - nie wiem tylko czy mój mąż podpisałby się pod tymi słowami:)
Zapach natomiast męczący i denerwujący. Gorzkie pomarańcze, czerwony grapefruit.. to sie daje wyczuć, może gdyby to było lato, odbiór mój byłby zupełnie inny, a tak w zimie - to nie to.
In Motion po prostu denerwuje i tyle.
Nie zachwyciłam sie nimi, choć to ja mu go sprawiłam:)
Z tego co mi mówił - wyjątkowo nieporęczna aplikacja - mała pojemność (40ml) i jeszcze kulka.

Ilość zużytych opakowań: skończone 40 ml

Męcząca pomarańczowa świezość

Nie rozumiem w ogóle czemu ten zapach jest/był tak popularny. Bije syntetycznością na kilometr. Kompletnie nic ciekawego w nich nie czuję. Zwykła pomarańczowa musująca świeżość, która z czasem drażni wręcz. Słabo się rozwija przez co nudzi się bardzo szybko, bez klasy, bez polotu. Trochę słodki, absolutnie nie ciężki, nie trzyma się zbyt blisko skóry.
Może spodoba się nastolatkom, którzy lubią coś niby owocowego i niby energetyzującego.
Podsumowując, przekażcie Hugo, że nie jest już bossem...
Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: próbka

Świeża pomarańczka

Zapach zdecydowanie dla młodych mężczyzn - świeży, pełen pozytywnej energii :)
To co uderza po pierwszym zetknięciu z tym zapachem to mocna dawka pomarańczy.
Trwałość średnia
Męczą mnie męskie zapachy Bossa, mojemu facetowi się podoba

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: 90ml

adekwatnie :)

swietny zapach i w ogole flakon bardzo adekwatny do nazwy :) przyjemna, swieza energetyzujaca won dla aktywnych panow, faktycznie w ciaglym ruchu ;) lubilam sie w niego wtulic ;)

Używam tego produktu od: :*
Ilość zużytych opakowań: :*

warto :)

Hugo bossa mam juz od paru tygodni.Zapach poprostu boski.Taki jaki oczekuje.Dla młodego energicznego meżczyzny.
In motion jest poprostu ciekawy i intrygujacy.
Czasami wrecz nie moge sie od niego oderwac.
CO ważne nie jest to zapach pospolity wiec spokojnie wyróżniamy sie z tłumu.
CIekawa butelka.Ładnie sie prezentuje.

Używam tego produktu od:3 tyg

Tylko zapach go ratuje:]

Ja go nie uzywam tylko moj maz ;P
Więc zapach jest jak dla mnie boski!!!Taki męski,swiezy,energiczny...mmmm:))
Moglabym zwąchiwać z mojego męża godzinami ten zaapach:)) Ladne opakowanie,wygodny dozownik.

Zapach jest trwały,ale nie za bardzo!!moglby byc lepszy w koncu nie kosztuje to 50 zł.....to jest wlasnie ta wada.

Używam tego produktu od:3 msc

MNIAM !!!!

zapach bardzo energiczny, świeży wręcz apetyczny :)
pierwsze co czuje to zapach pomarańczy i z tym kojarzy mi sie najbardziej
zdecydowanie dla osób młodych

Używam tego produktu od: TŻ używał przez rok

Energiczna męskość

zapach dynamiczny, świerzy,przeznaczony dla energicznego mężczyzny z temperamentem. Bardzo długo utrzymuje się na skórze. Mój TŻ najlepiej z nim współgra gdy jest ubrany w sportową marynarkę, wówczas jest bardzo pociągający:)

hmmmmm

Ubóstwiam ten zapach, zawsze go wyczuję: bardzo świeży, jakby owocowy (czuć pomarańczko) długo utrzymje się na skórze. Raczej dla młodych meżczyzn (nie spotkałam starszych używających tego zapachu). Apetyczny :)