Beauty Creator, Attraction, Błyskawiczna liftingująco-odmładzająca maseczka do twarzy

Błyskawiczna maseczka liftingująco-odmładzająca przeznaczona jest do szczególnej pielęgnacji każdego rodzaju cery dojrzałej, wymagającej skutecznej walki z oznakami upływającego czasu. Natychmiastowo wygładza i napina skórę, poprawiając i modelując owal twarzy. Odmładza wygląd skóry i wygładza zmarszczki, wypełniając je od wewnątrz. Działa relaksująco i odświeżająco, przywraca skórze witalność, młodość oraz piękny koloryt. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż.
Zawiera:
- Wyciąg z kukurydzy Deliner (powoduje wypełnianie zmarszczek poprzez stymulację produkcji włókna fibryny, która tworzy rusztowanie, na bazie którego odbudowuje się naskórek i skóra właściwa w miejscu zmarszczek, działa silnie przeciwzmarszczkowo i dokonuje rekonstrukcji skóry od wewnątrz)
- Ekstrakt ze słodu (zwiększa syntezę lamininy w warstwie podstawnej skóry, która jest połączeniem dermy i epidermy; przywraca doskonałą sprężystość, jędrność i napięcie skóry
- Biotechnologiczny trójpeptyd (stymuluje syntezę kolagenu w fibroblastrach, tym samym redukując głębokość zmarszczek)
- Ekstrakt z bratka polnego (bogaty w oligosacharydy,
stymuluje syntezę akwaporyn, usprawniając tym samym przepływ wody między skórą właściwą i naskórkiem, wpływa na wygląd skóry, która ulega odmłodzeniu)

taka sobie

Moja ulubiona maseczka powinna byc :gęsta, kremowa, ładnie pachnąca, samowchłaniająca się. Zadnych żeli, alg, peel-offów, preparatów do zmywania etc. Co jakiś czas się wyłamuje ze schematu, kupuję nowinki...a potem grzecznie wracam do kosmetyków sprawdzonych.
Ta maseczka jest lepsza od swej żelowej siostry, ale na mojej półce nie zagości. Znam przyjemniejsze.
Ma postać gęstego - bardzo gęstego kremu. Trochę rozrzedzenia by nie zaszkodziło. Pachnie delikatnie - wolałabym bardziej zdecydowany aromat, bo maseczki mają mnie relaksować. Wchłania sie nie najgorzej, ale pozostawia tłusty film, trudny do usunięcia. Zazwyczaj wystarczała mi chusteczka, a tutaj jest gorzej. Twarz jest natłuszczona i pewnie odżywiona, ale mam też wrażenie, ze stłamszona przez cięzką konsystencję. Odmłodzenia nie oczekiwałam i dobrze ;). Mam cerę normalną - może dla bardzo suchej byłaby lepsza. Stanowczo - maseczka z Daxa, Miraculum czy Mony Lisy - bardziej poprawia mi humor!
Tak w ogóle - na poczatku tej recenzji były 3 * - ale w trakcie pisania resztki maseczki zaczęły sie wałkować... :(. Tygrysy nie lubią wałkowania!!!