Black Diamonds

Black Diamonds

Nuty przypraw i cytrusów doprawiono akordami orchidei. Kompozycję bazy tworzą zmysłowe i ciepłe akcenty drzewa sandałowego i ambry. Wyjątkowy zapach, na specjalne okazje, dla tajemniczych, wymagających i wyróżniających się kobiet.
Głowa: cytrusy, akordy ozonowe
Serce: wanilia, orchidea.
Baza: paczula, ambra, drzewo sandałowe.

50 - 100ml, <50ml

Ulubiony z serii C-Thru

Mimo, że nuta zapachowa teoretycznie nie podchodzi pod moje klimaty, to i tak zakochałam się w tym zapachu. Mega trwały, ale przy tym niezbyt mocny i z pewnością nie duszący.

boa dusiciel

Oto jeden z najbardziej męczących i dusznych zapachów. Z kategorii tych, które potrafią wywołać mdłości i zawroty głowy. Nie przepadam za wanilią w perfumach, a w Black Diamond (czy tam Black Beauty) nie dość, że zostałam nią wręcz zbombardowana, to jeszcze pokazała ona swoje najbardziej mydełkowe oblicze. Wyczuwalna jest również paczula, która sprawia, że całość jest po prostu niewyobrażalnie mdląca. Aż mi się robi słabo. Spokojnie można nasączyć chusteczkę Black Diamonds zamiast chloroformem, jeśli planujemy kogoś uprowadzić ;) Żadnych cytrusów, czy jakiegokolwiek odświeżającego pierwiastka nie wyczuwam. Żeby było śmieszniej, innym się ten zapach podoba! Po raz pierwszy ekspedientka przy kasie zaczepiła mnie pytając, co to za wspaniały zapach... Trwałość również bardzo dobra, szczególnie jak na psikadło za dwie dychy.

Piękny

Intensywne i piękne perfumy. Nadają się na lepsze okazje. Pachną wręcz ekskluzywnie, więc zdziwiłam się kiedy je kupiłam. Naprawdę dobre perfumy za taką cenę. Polecam.

TOP 10 damskich perfum

Bardzo fajny

Dostałam te perfumy na prezent, więc nie były moim własnym wyborem. Generalnie był trafny, ponieważ nadaje się na wieczorne wyjścia, jest ponętny i kobiecy. Albo na zimę, w lato na pewno zybt mocno. Ma fajne, wyczuwalne nuty zapachowe kwiatów w połączeniu z wanilią. Całkiem trwałe, jeśli wziąć pod uwagę ich cenę

Ilość zużytych opakowań: jedno większe

wspomnień czar

Mam te perfumy z wymiany koleżeńskiej:)zapach taki wieczorowy , sexowny i kobiecy . Ja wyczówam fiołek , vanillie i drzewo sandalowe , mój ulubiony składnik w perfumach.TO wieczorowe perfumy , lub otulacze na zime:)polecam równiez za trwałość:)

Używam tego produktu od: 2 mc
Ilość zużytych opakowań: 2, 75ml

Bardzo lubię

Zapach kupiłam w promocji w Naturze. Bardzo przypadł mi do gustu poprzedniej zimy i moim zdaniem jest to zapach typowo zimowy, nie pasuje mi na inne pory roku. Najbardziej trwały ze wszystkich zapachów (a to dla mnie bardzo ważne) C-thru i moim zdaniem najbardziej ciekawy, jest w nim coś takiego nieuchwytnego (może to te &quot;akordy ozonowe&quot;? ciekawe co to jest...). Na samym początku może wydawać się być przesłodzony i jakiś dziwny i odrzucający, ale naprawdę można się z nim zaprzyjaźnić. Intensywny, wyrazisty, elegancki, charakterystyczny. Otrzymywałam wiele komplementów od otoczenia, a nawet pytania jakimi drogimi perfumami ja tak ładnie pachnę. Spotkam się z nim zapewne kolejnej zimy. Do wypróbowania, ze swojej strony - bardzo polecam :).

Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Wyrazisty zapach

Zdecydowanie polecam ten produkt. Posiada intensywny, wyrazisty zapach, który na długo utrzymuje się na naszym ciele. Przyznam, że to jeden z lepszych zapachów z tej linii. Jest to zapach skierowany raczej do eleganckich osób, o mocnym temperamencie :) Zapach idealny na jesień lub zimę. Bardzo wydajne opakowanie. Produkt starcza na długo. Cena odpowiednia do jego jakości.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

sentymentalny

Ech mam mile wspomnienia zwiazane z tym zapachem a było to tyle lat temu, ze znow zdalam sobie sprawę z za szybko uplywajacego czasu :-(. C-thru to byl moj luksus perfumiarski zaraz po dolce vicie kiedy to zarabialam swoje pierwsze 400 zl będac na stażu. Wtedy kosztowaly wiecej niz teraz, a czarna butelka z diamentami w srodku budzila zachwyt i pożądanie moje i moich koleżanek hihihi. Zapach WTEDY byl dla mnie boski, absolutnie najlepszy, slodko -zimny z nuta kwaskowatosci lub jakas meska, kwiatowy, taki z wyższej polki, po prostu piękny. Taki must have na stażu hahaha.
Teraz niestety to juz nie moja bajka, nie to co mnie kreci. Zapach wydaje mi sie juz oklepany, drogeryjny, no cóż spojrzmy prawdzie w oczy majstersztyk to to nie jest. Ale czego nie moge mu zarzucić to tego, ze sie o nim calkiem zapomina. Jest to zapach, ktory ciagle pamietam doskonale a minelo juz tyle lat. Nie znam osoby, ktora by cos zlego o nim powiedziała pomimo, ze teraz za zadne skarby świata by ich nie uzyla. Kojarzy mi sie z randkami z moim jeszcze chlopakiem, a dziś mezem, ze wspolnymi wyjazdami i tymi maciupkimi wyplatami, ktore wydawaly mi się szczytem marzen i wejścia w &quot;dorosle&quot; zycie. Polecam wyprobowac.

Używam tego produktu od: wiele wiele lat temu
Ilość zużytych opakowań: duuuuuzo

Rewelacja

Miałam ochotę przetestować Blak Diamond już dawno i wreszcie dziś nadażyła się ku temu okazja, przypadkowa, podczas zakupów w Biedronce. :-p
I jestem zachwycona, woda jest jeszcze ładniejsza niż się spodziewałam. Zapach jest intensywny i bardzo elegancki i mocno przyprawowy i i słodki, w jesiennym klimacie. Takich właśnie zapachów poszukuję o tej porze roku. Byłam skłonna zdecydować się na spontaniczny zakukup, ale niestety, pozostały już tylko testery. :-(

Używam tego produktu od: dziś
Ilość zużytych opakowań: testy

Bardzo lubię ten zapach :)

Niedrogi, a charakterystyczny i długo utrzymujący się na skórze. Od czasu do czasu uwielbiam do niego powracać. ;) Opakowanie poręczne, ciekawe i w sumie 30ml - to opcja idealna do torebki. Nie za duże, nie za małe.. takie w sam raz :D :D :D
Śmiało mogę stwierdzić,że to &quot;mój&quot; zapach. :)

Używam tego produktu od: dłuższego czasu

Piękne

Uwielbiam ten zapach i lubię do niego wracać, ma ciekawą nutę i ładnie się rozwija na skórze. Ciężko mi dobrać pachnidło, które byłoby wyczuwalne dłuższy czas a akurat Black Diamonds czuć rewelacyjnie i ja akurat nie czuję w nim nic męskiego, po prostu są trwałe.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: chyba ze 4 i 5 w trakcie

Powrót do przeszłości

Kilka lat temu jak miałam kilka lat po 20-ce miałam manię na wody C-thru.
Black Diamond wtedy wydawał mi się &quot;luksusowym&quot; zapachem. Po kilku latach z sentymentem postanowiłam sobie zakupić 50-teczkę.
Mogę powiedzieć, że zapach, jak na mojej skórze utrzymuje się dośc długo, nie ulatnia się, a wiadomo, że z upływem czasu ja go nie czuję już, ale otoczenie tak:)
Wracam do niego z miłym wspomnieniem, ale mogę powiedzieć, że zapach nie ma mocnego pazura. Kiedyś wydawał mi się wieczorowy, wyjściowy. Dziś mogę powiedzieć, że używam go na codzień.
Jak na tą cenę zapach godny polecenia, jest tajemniczy, intrygujący.

Ilość zużytych opakowań: 3 buteleczki