Mary Kay, Mineral Bronzing Powder (Mineralny puder brązujący)

Mary Kay, Mineral Bronzing Powder (Mineralny puder brązujący)

Pojemność 0,29 ml

Nadaje skórze ciepły i zdrowy wygląd, lekko złotawy koloryt. Puder w kompakcie składa się z trzech skoordynowanych ze sobą odcieni brązu. Puder pasuje do kompaktowej puderniczki i jest idealny dla każdego rodzaju cery.

Cena: 16USD / 0.29oz

Zdecydowanie tak.

Bronzer nie zostawia smug. Jest idealnie zmielony. ładnie komponuje się z podkładem. Długo się trzyma. Nadaje piękny złocisty koloryt. Jest wydajny.. tj ja nakładam go na pędzel jeden raz i tym jednym razem mogę wymodelować policzek. Drugi ruch i drugi policzek.
\\nJedyny minus to obrzydliwe opakowanie. Jak go kupowałam od konsultantki Mary Kay to myślałam, że dała mi wersję roboczą i zaraz dostanę puder w aplikatorze, ale mi powiedziała, że to jest oryginalne opakowanie na ten puder i za to ucinam jedną gwiazdęk, bo za takie pieniądze człowiek spodziewa się przynajmniej schludnego opakowania.

Tylko ON!

Szukalam swojego pudru i rozu - znalazlam wyjscie optymalne czyli opisywany tu puder brazujacy :) bardzo dobrze sie rozprowadza - rownomiernie, nie robiac smug, daje bardzo naturalny efekt :) Nawet niewprawiona reka nie zrobimy sobie na twarzy zadnych szkaradziejstw, jakie udalo mi sie zrobic innymi markowymi pudrami :mad:
Jest miekki a jednoczesnie bardzo wydajny. Uzwyam go takze do wykanczania "Smoky Eyes" i rozswietlania dekoltu i ramion. Uzywam go praktyczni perzez caly rok :)
Co mnie w nim bardzo cieszy to jego subtelnosc - nie jest zbyt nachalny, nie siwece sie po nim jak swiateczna
choinka :D
Jestem w nim zakochana dozgonnie :love:

Używam tego produktu od: ponad roku

Bombowy zakup!!!!

najlepszy puder brązujący EVER!!! nim sie nie da źle pomalowac, jest świetny... nie robi smug, daje doskonały miękki rys na moich policzkach. Kiedy kupowałam go pierwszy raz, nosilam się z zamiarem uzywania go tylko latem zamiast różu.... i zostal ze mną na zawsze. Róż odstawilam, a zamiast niego, puder brązujący przez cały rok!!!! POlecam i jeszcze raz polecam

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:2 (drugie dopiero zaczełam)

super

Puder jest dość miękki.Łatwo się nakłada, nie tworzy plam.Pięknie rozświetla twarz i nadaje jej ciepły odcień.Wygląda bardzo naturalnie nawet u takiego bladziocha jak ja :)
Dość trwały, trzyma się na swoim miejscu cały dzień.Drobinki są drobniutkie i nie nachalne.
Dobrze wygląda też zastosowane na dekolt, pod łukami brwiowymi.
Bardzo dobry i wydajny produkt

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Jestem bardzo zadowolona,
mam jasna karnacje i dzeki niemu moge uzyskac efekt slicznej oaplenizny.
Jest bardzo wydajny i trwaly.