Pielęgnacja Specjalna, Advanced Moisture Renewal Treatment Cream (Krem przedłużający nawilżenie skóry)

Doskonale nawilża skórę suchą i normalną, zwiększa jej elastyczność i jędrność. Chroni skórę przed wolnymi rodnikami i doskonale wygładza cerę. Utrzymuje odpowiednią równowagę nawilżania skóry, zapewniając dodatkowe nawilżenie w suchych partiach cery.

Cena: 19 $ / 70 ml

zadowalający efekt :)

Krem? To w zasadzie emulsja w tubie. Nie pachnie, nie podrażnia. Ładnie i na dość długo nawilża moją bardzo suchą cerę i daje komfort. Szybko niweluje uczucie ściągnięcia skóry, zmiękcza ją i wygładza. Stosuję na noc i na dzień, na twarz i na szyję i dekolt. Nadaje się pod makijaż ale trzeba dłuższą chwilę odczekać aż się wchłonie. CENA BARDZO WYSOKA ale ... jestem zadowolona :) więc płacę i płaczę ;)
Niestety opakowanie mało luksusowe, cena owszem ;) dlatego 4*

świetny!

Krem na prawdę godny polecenia, długo się wchłania dlatego powinno stosować się go na noc, chyba,że akurat nam się nigdzie nie spieszy i mamy ok 10 min wolnego czasu.
Efekty są bardzo dobre,skóra jest miększa,gładsza i bardziej elastyczne.Faktycznie nie zatyka porów.Dla mojej suchej skóry jest idealny.

Używam tego produktu od:3miesiecy

Całkiem dobry

Opakowanie-przyjemna, poręczna tubka.Krem jest biały, dość gęsty ma lekki "apteczny" zapach.Mimo, że jest to krem nawilżający zostawia po aplikacji tłustawy film który wsiąka w skóre po 10 min.Dobrze nawilża i natłuszcza.Daje komfort i faktycznie nie zatyka porów a skóra jest przyjemnie wygładzona.Na ta pore roku krem jest dla mojej(mieszanej) cery bardzo odpwiedni.Na lato może być troche za ciężki.Dobrze sprawuje się pod makijażem ale trzeba poczekać te kilka-kilkanaście minut aż wsiąknie.Jest też idealny do mieszania z podkładem tejże firmy.
Ogólnie polecam ale odejmuje * za to że tak długo się wchłania