Rose, Face Mask (Różana maseczka)

Rose, Face Mask (Różana maseczka)

Głęboko nawilża i tonizuje skórę, wspomaga odnowę komórkową. Ekstrakt z dzikiej róży przywraca witalność. Rozprowadź na oczyszczonej twarzy, omijając okolice oczu. Po 5-10 minutach zmyj wodą. Odpowiednia do skóry każdego typu.

słaba

Maseczka ladnie pachnie, dobrze sie naklada, zmywa, jest tania, wydajna ale niestety nie spelnia swojej funkcji nic nie robi dla skory nie nawilza, odzywia po zmyciu twarz jest lekko wygladzona ale to duza za malo.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: koncze 1

Nic nie robi...

Maseczka ta właściwie nic nie robi. Nie czuć aby skóra była mocniej nawilżona. Po zastosowaniu maseczki nałożyłam krem i nie odczuwam żadnej różnicy w poziomie nawilżenia w porównaniu do dni gdy nie używam maseczki & nakładam krem.

Plusy:
+przyjemny zapach
+"wydajna" konsystencja
+łatwo się zmywa
+produkt nie jest testowany na zwierzętach
+wygodne & stosunkowo ładne opakowanie

MInusy:
-NIC nie zmienia :/ !

Używam tego produktu od: parę tygodni

nic ciekawego

W końcu udało mi się zmęczyć tą maskę - niby to tylko 50ml, ale rzadko jej używałam, bo jest kiepska. Nawilża w bardzo małym stopniu, raczej natłuszcza. Delikatnie pachnie, nie zatyka porów i nie powoduje wysypu krostek. Więcej jej nie kupię.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

całkiem ok

Nawilża, ale nie jest to głębokie nawilżenie. Nie tonizuje, może troszkę odświeża. Wygładza buzię, po jej użyciu skóra ma jednolity koloryt, znikają zaczerwienienia. Ni podrażnia. Ma gęstą konsystencję, prawie całkowicie się wchłania, mała (50ml) buteleczka kosmetyku jest wydajna.

Używam tego produktu od: prawie roku
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

przyjemna

Najwiekszym minusem tej maseczki jest zapach... za slaby, bo naprawde ladny, rozany - a prawie go nie czuc. Maseczka ejst kremowa, skora po zastosowaiu jest gladka, ale raczej ze wzgledu na lekkie natuszczenie, raczej nie nawilza. Jest mila, ale wole miodowo-mleczna.

Używam tego produktu od: kilka tyg.

doskonała ! :D

kupiłam ją z czystej ciekawości. słyszałam same pozytywne opinie na temat tej serii wiec skusiłam się na maseczkę.
ku mojemu zdziwieniu zapach jest delikatny, niezbyt intensywny, wręcz bardzo przyjemny i po tych 10 minutach wcale nie ma się dosc tego zapachu. maska ma fajną, gęstą konsystencję, która zazwychaj cała się wchłania. stosuje ją zawsze na wieczór i wcale jej nie zmywam, nawet jesli cos tam na twarzy zostanie to nad ranem buzia jest świetnie odzywiona, jędrna i spręzysta! jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku. cena wg mnie nie jest wygórowana.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Całkiem dobry :)

Plusy:
ładnie pachnie, nawilża, skora wyglada na wypoczętą i co ważne- jest bardzo wydajna ;)
Minusy: Niestety ciężko się ja zmywa- ale moze to dlatego,ze dosc sporo jej nakladam ? :)

Używam tego produktu od:--

całkiem całkiem

Maseczka ma charakterystyczny dla różanych kosmetyków Oriflame zapach, który jest dość delikatny i nienarzucający się. Zamknięta w niewielkiej tubce starcza na długo, ponieważ wystarczy nałożyć średniej grubości warstwę, by otrzymać pożądany efekt. Nakładanie większej ilości, przynajmniej na mojej mieszanej cerze, nie ma sensu, bo skóra nie jest w stanie przyjąć jednorazowo zbyt dużej dawki kosmetyku.
Efekt po zastosowaniu maszeczki to - nawilżona cera, wygładzona i odprężona skóra. Mam wrażenie, że łagodzi także drobne zaczerwienienia.

Używam tego produktu od:kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

****

Używając tej maseczki, miałam wrażenie jakbym używała fioletowej-witaminowej. Niemal ten sam zapach (w niczym nie przypominający różę), podobna konsystencja i przyjemne uczucie odprężenia podczas aplikacji kosmetyku na twarz. Oba produkty jednak różni rzecz znacząca - tzw. różana maseczka dużo bardziej skutecznie działa ;)
Kosmetyk zamknięto w malutkiej 50 ml tubeczce. Ma postać białego treściwego kremu, który w kilka minut po nałożeniu na skórę, całkowicie się w nią wchłania. Chociaż producent zaleca trzymać ją 5-10 minut, ja zazwyczaj nakładam ją na czas kąpieli i trzymam około 15, 20stu. Kosmetyk zmywa się bez większych problemów. Rezultaty? Wypoczęta buzia - nawilżona (acz nie zaryzykowałabym twierdzenia producenta, jakoby było to nawilżenie głębokie), może nie stonizowana, ale odświeżona; na pewno wygładzona, o ujednoliconym kolorycie. Słowem - wyglądająca zdrowo.
Lecz uwaga: maseczka może lekko podrażnić wrażliwą skórę (zbyt wiele tego alcoholu w składzie :( i delikatnie szczypać w co wrażliwsze jej miejsca (płatki nosa, kości policzkowe). Nie zatyka porów, nie ściąga skóry.
Stosuję ją 2 razy w tygodniu i po niespełna miesiącu widzę, że wystarczy na maksymalnie 5-6 tygodni regularnego stosowania. Przy tej wydajności cena regularna zdaje się być nadto spora, ale bez wątpienia można się w kosmetyk zaopatrzyć podczas promocji. Dlaczego jej nie kupię? Ponieważ w tym zakresie cenowym, mimo wszystko lepiej wypada chociażby maseczka - Kuracja Dotleniająca Soraya.

Używam tego kosmetyku od ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1wszego

bardzo dobra

Bardzo przyjemna maseczka, nawilża, odżywia i wygładza skórę. Jest lekka, delikatna i nie zatyka porów, a przy tym pięknie pachnie.