AA, Golden Ceramides, Aksamitny krem przeciwzmarszczkowy 'Matowy efekt'

AA, Golden Ceramides, Aksamitny krem przeciwzmarszczkowy 'Matowy efekt'

Kompleksowa pielęgnacja zainspirowana działaniem zabiegu sonoforezy kosmetycznej. Bogactwo składników aktywnych: ceramidów, złota kosmetycznego 24K, oligopeptydów i neomatrycy kwasu hialuronowego - to prawdziwy luksusowy koktajl, który sprawia, że skóra odzyskuje wyjątkową gładkość i sprężystość. Podwyższoną skuteczność pielęgnacyjną zapewnia inteligentny system lokalizowania uszkodzeń we włóknach kolagenowych (INTGC3), który uwalnia sekwencje składników aktywnych – w zależności od indywidualnych potrzeb skóry. Bogata formuła szybko się wchłania, pozostawiając skórę aksamitną i długotrwale matową. Działanie: 24K Złoto wspomagając naturalną syntezę kolagenu, opóźnia proces starzenia, zmniejsza widoczność zmarszczek, nadając skórze jedwabistą miękkość i gładkość. Ceramidy stymulują procesy odnowy naskórka, intensywnie odżywiają i uelastyczniają skórę, przywracając jej komfort. Activmatt skutecznie pochłania nadmiar sebum, zapewniając matowy wygląd skóry.

mieszana, normalna, tłusta
hipoalergiczna
Wiek
30+, 40+, 50+

Mocno średni

Krem kupiłam na dosyć dużej promocji, cena regularna raczej nie zachęca zbytnio, ale skuszona promocją wzięłam. Skusił mnie obiecywany 'Matowy efekt' oraz nadzieja na dogłębne nawilżenie skóry. Musiał trochę odczekać zanim go użyłam, a wiązałam z nim duże nadzieje, ponieważ w blogosferze ma raczej dobre recenzje. Niestety moim zdaniem krem jest na prawdę przeciętny i w cenie prawie 40 zł możemy dostać coś o wiele lepszego.

OPAKOWANIE

Bardzo ładna, elegancka szata graficzna współgra z ślicznym szklanym słoiczkiem. Złoto, biel, szkło idealnie ze sobą współgrają. Słoiczek posiada zakrętkę, krem zabezpieczony jest dodatkowo sreberkiem, a cały kartonik ofoliowany.

KREM

Ma białą barwę i dosyć lekką konsystencję mimo, że producent pisze o bogatej. Zapach jest praktycznie niewyczuwalny, leki i nienachalny, ale chemiczny, bo nie mogę go porównać do niczego naturalnego. Krem łatwo rozprowadza się na skórze, nie tworzy tłustego filmu ani powłoczki, w miarę szybko się wchłania. Co jednak najbardziej mnie w nim denerwuje to obecność złotych drobinek, mniejszych co prawda niż brokat, ale jednak. Jest ich na prawdę sporo, są wszędzie - na twarzy, na rękach. Może miały dawać efekt rozświetlenia cery? Wiem, że mają kojarzyć się z drobinkami złota, ale nie wierzę, żeby były to drobinki metalu szlachetnego w takiej ilości. Na twarzy nie podoba mi się ten efekt. Poza tym krem całkiem dobrze nawilża, nie powoduje zapychania cery, wygładza skórę. Na pewno zapewnia efekt zmatowienia cery, ale nie jest to płaski mat, a bardziej satynowy. Co do działania przeciwzmarszczkowego - uważam, że miesiąc to za mało, aby wypowiedzieć się w tej kwestii. Krem nadaje się po makijaż, dobrze współgra z podkładami i kremami BB, nie roluje się przy ich nakładaniu. Mimo to, częściej używałam go na noc niż na dzień z uwagi na drobinki. Ogólnie gdybym miała go podsumować jest to produkt średni, na pewno nie zapewnił mi spektakularnych efektów, a przy każdej aplikacji musiałam się męczyć z drobinkami, które dawały mi efekt taki, jakbym posypała twarz drobnym brokatem.

PLUSY
+ eleganckie opakowanie
+ wydajność
+ lekka konsystencja
+ nadaje się pod makijaż
+ nawilża, wygładza, matuje
+ szybko się wchłania
+ nie tworzy tłustego filmu

MINUSY
- dosyć wysoka cena
- mnóstwo złotych drobinek
- średni zapach