Nutritive Elasto-Curl, Bain (Kąpiel nawilżająco - energizująca do włosów kręconych)

Zawarty w kąpieli kompleks Hydra-Elastic daje włosom elastyczność, dzięki której loki pozwalają się bardzo naturalnie formować, oraz odpowiedni poziom nawilżania, który zapewnia włosom kręconym, nawet bardzo suchym, doskonały połysk i jedwabistość w dotyku. Szampon dodaje lekkości i energii, sprawia, że włosy świetnie się rozczesują.

najgorszy szampon do włosów kręconych

Najgorszy szampon z tej firmy jaki używałam (a było ich trochę). Ale krótko:

- nie nawiża, a wręcz wysusza skórę głowy
- nie podkreśla skrętu
- nie odżywia
- cena wysoka

Jest trudno dostępny, chyba już go wycofali z oferty i dobrze. Stracona kasa, szampon z rossmana za 7 zł zrobi więcej.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Najlepszy szampon do włosów kręconych

Uzywam tego szamponu już od 3 lat, z drobnymi przerwami na jakieś inne szampony, ale żadne szampony nie dorównują marce kerastase, warta jest ona każdy pieniędzy.
Włosy są piękne, odżywione, nie potrzeba żadnej odżywki, szampony są niezwykle wydajne, zapach nei jest drażniący i przede wszystkim są piękne loki/fale po tym szamponie nie używając żadnej odżywki, lokówki itp. Sam szampon wystarcza.
Nieważne jakiego szamponu będę używać i tak zawsze wracam do tego, jeszcze nie spotkałam lepszego.

Ilość zużytych opakowań: sporo

Świetny, naprawdę polecam!

Jest to najlepszy szampon, jakiego do tej pory używałam. Dostałam go od siostry i przez jakiś czas stał na półce w łazience - nie miałam pojęcia o jego działaniu, bo gdybym miała, to nie wytrwałby tak długo w odrzuceniu :) Moje włosy są kręcono - falowane, w niektórych miejscach się puszą, w innych przetłuszczają, plączą się jak durne i generalnie duży problem mam z nimi. Już po pierwszym umyciu zauważyłam poprawę. Włosy stają się błyszczące, sprężyste. Sam zapach szamponu mnie nie powala (za to uwielbiam zapach odżywki), natomiast nie jest też moim zdaniem irytujący, za co wielki plus. Używam tego szamponu już jakiś czas i włosy mam zdrowe, przestały się łamać (co wcześniej było moją mordęgą), wypadać i nareszcie wyglądają jak kręcone włosy, a nie jak długie futro szalonej owcy.

Używam tego produktu od: od dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: jedno pełne, jestem w trakcje kolejnego

Manicure - klasyczny

może być, ale to jeszcze nie to..

Wiązałam z tym szaponem wielkie nadzieje - kupilam w komplecie z odżywką. Niestety okazał się zupełnie przeciętny. Moje kręcone włosy są po nim jakieś oklapnięte i bez życia, a loki prawie zupełnie wyprostowane. Jedyny plus to błyszczące włosy, ale nic więcej..

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 500ml

ach, ten zapach....

Długo zwlekałam z recenzją, a szampon - i maseczkę do kompletu, używam już blisko od roku...Zakupiłam w czasie, gdy jeszcze prostowałam moje naturalnie kręcone włosy, wychodząc z założenia, że szampon ten przeznaczony jest do kręconych, więc powinien mi je odpowiednio nawliżyć...Teraz już noszę się w lokach:)
Przede wszystkim uwielbiam piękny zapach tego kosmetyku, jest taki aromatyczny, relaksujący...Dobrze się pieni, jest wydajny (choc stosuje na zmiane z innym szamponem do włosów farbowanych), dobrze nawliża i sprawia, że włosy są po myciu miękkie i sypkie, nie obciąża ich, nie plącze...Zawsze po myciu nakładam jednak odżywkę, więc nie wiem, jak działa solo? Gdy mi się skonczy, przymierzam się do zakupu czegoś innego, bo lubie testować różne kosmetyki:)

Używam tego produktu od: ok 8 mieś
Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego opakowania

jestem zadowolona

Zdecydowanie godny polecenia, tak jak napisała poprzedniczka czuję, że działa i nie jest jedynie dobrym zmywakiem. Używałam przez tydzien solo bez odżywki i byłam bardzo zadowolona, włosy dobrze rozczesywały sie i układały. Nie uczula, a ponadto moje włosy odzyskały blask za co jestem najbardziej wdzięczna Kerastase. Jest dość wydajny używam go od 2 mc codziennie i mam jeszcze pół opakowania.
Jeden minus to zapach, który mnie nigdy nie przekona.

Używam tego produktu od:2mc
Ilość zużytych opakowań:1/2

czuję, że działa:)

Podoba mi się ten szampon, chociaż dla mnie zapach (czuję go tylko, gdy myję włosy) przypomina ajax do czyszczenia...;/ Mimo wszystko dla mnie zapach nie decyduje o tym, czy używać kosmetyku, czy nie.
Podoba mi się ten szampon, jest kremowy, przyjemnie się go aplikuje, nakładam go tyle co inne szampony, nie jest pod tym względem superwydajny. Kiedy go spłukuję wodą, włosy są mięciutkie i śliskie. Zawsze uzywam odżywki, jednak widzę efekty jakie daje szampon: dobrze się układają, ładnie się kręcą, nie wyrywam ich grzebieniem przy rozczesywaniu.

Polecam!

Używam tego produktu od: 1-2 miesiące

do tej pory najlepszy

Moje włosy z niewiadomego powodu z kręconych zrobiły się proste i sztywne, a ten szampon był kolejną próbą pozbycia się efektu jak po prostownicy. Trafiony! Kremowy, dobrze się pieni, bardzo wydajny (mała łyżeczka na długie włosy). Zapach taki nijaki, może to głupio zabrzmi ale kojarzy mi się z młodą pszenicą. Za to o dziwo włosy po wyschnięciu pachną ładnie, delikatnie, nie koliduje z perfumami.
Efekt: Włosy falują się i są miękkie. Nie jest to jakiś cudowny efekt podkreślenia i zwiększenia skrętu, ale jest ok. Dobrze się rozczesują, są nawilżone, mniej się plączą i nareszcie nie są przylizane przy głowie, tylko same unoszą się u nasady. Jestem bardzo zadowolona!

Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

polecam

Wydajny, doskonale nawilża włosy kręcone, ale ich nie obciąża. Włosy długo zachowują świeżość, są miękkie i śliskie, ale nie są sypkie czy elektryzujące się. Są bardziej mięsiste i mocniejsze w dotyku. Bardzo ładnie się błyszczą. Śliczny zapach, bardzo delikatny więc nie koliduje z perfumami ale jednocześnie daje uczucie świeżości.

stawia na nogi

Posiadaczką szamponu stałam się przypadkowo. Moje włosy lekko kręcą się pod wpływem wilgoci i jeśli nie suszę ich suszarką. Są dość problematyczne - cienkie (i co za tym idzie przetłuszczające się u nasady), suche i zniszczone na końcach, ze skłonnością do "ulizywania się" i przyklapywania. Po umyciu włosów zwykłym szamponem ani rusz bez użycia odżywki - szczególnie od połowy włosów. Używając szamponu Kerastase moje włosy rozczesują się bez problemu, mogę obyć się nawet bez odżywki :) Są błyszczące, sypkie, nie są sianowate, ale też nie oklapnięte czy przetłuszczone. W widoczny (namacalny ) sposó stają się bardziej miękkie i śliskie. Zapach średni (mogłby być lepszy ), wydajność niezła - wystarczy niewielka porcja do umycia długich włosów. Minus - cena.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Ale nie za taka cene

Jest to ogolnie bardzo mily szampon. Dobrze kondycjonuje, wlosy ladnie sie po nim blyszcza, nie elektryzuja sie itp. Ale nie zauwazylam zeby bardzo wplywal na skret moich wlosow. Uzywalam go bardzo dlugo, ale juz go wiecej nie kupie ze wzgledu na cene. Ale zasluguja na 4 gwiazdki.