Cutibaza (Krem półtłusty)

Cutibaza

Cena już od 9,12 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krem polecany jest do codziennej pielęgnacji skóry bardzo suchej i szczególnie wrażliwej. Dzięki starannie dobranym składnikom krem zapewnia natłuszczanie skóry eliminujące objawy suchości, nawilżanie przynoszące zmiękczenie i wygładzenie naskórka, skuteczną ochronę skóry przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych.
Cutibaza jest preparatem bezzapachowym, wskazanym szczególnie dla osób z chorobami alergicznymi.

Napisanych recenzji: 1

Polecam na awaryjne sytuacje

Mimo, że mam cerę tłustą/mieszaną/wrażliwą z problemami, to zimą często staje się ekstremalnie sucha, zwłaszcza w okolicach nosa. Cutibaza potrafi ją ukoić, nie ma po niej już widocznych suchych skórek. Nadaje się pod makijaż, ale nie sądzę, że będzie dobry na cieplejsze miesiące, jest zbyt "treściwy"

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[995330].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 92

działa cuda

Wyladowalam u dermatologa z luszczeniem, zapaleniem i sucha skora wokol ust.
Potem apteka, recepta - i do wydania prawie 130 zl.
Pani w aptece polecila najpierw sprobowac z Cutibaza.

Po dwoch aplikacjach (!) skora wokol ust jest w zdecydowanie lepszej formie. Nie peka, nie luszczy sie... z kazdym uzyciem jest coraz lepiej!
Krem jest troche blyszczacy, ale warty swojego efektu.
Na pewno bede uzywac i wroce do niego w razie innych koszmarkow skornych. Pomaga tez na suche plamki na twarzy.

Używam tego produktu od: tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[989511].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Dobry krem na podrażnienia, uczuleniowe plamki na buzi

Przepisał mi go kiedyś pediatra na podrażnioną buźkę dziecka. Po posmarowaniu na drugi dzień nie było śladu po podrażnieniu. Mam go zawsze w apteczce i używam zawsze, gdy coś z buzią jest nie tak. Ja stosuję głównie na dłonie (mam przesuszającą się i pękającą przy paznokciach skórę) i pomaga.

Używam tego produktu od: 1 roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[959959].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 16

Uratował moją skórę

W bardzo szybkim tempie zregenerował moją skórę, która bez niego goiła by się bardzo, bardzo długo. Również szybko pomógł mi w trakcie alergii. Można go stosować na różne parte ciała. Nie podrażnia, jest wydajny, szybko regeneruje naskórek. Jest bezzapachowy i świetnie się wchłania.

Cena bardzo niska, dlatego warto się w niego zaopatrzyć. Dla mnie nawet lepszy od tych przereklamowanych kremów. Polecam! :)

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 0,5 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[918735].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Idealny produkt

Stosuję go do twarzy, do rąk i do ust.

Idelanie nawilża cerę, jest bardzo wydajny. Regeneruje, łagodzi podrażnienia.

Bardzo dobra jakość za niską cenę.

Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[902112].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

prawie idealny

W zeszłym roku w zimie dostałam czerwonych suchych plam na twarzy, wyglądało to strasznie, żadne łagodne kremy, ani nawilżające, ani tłuste nie dawały sobie z nimi rady. Koleżanka poleciła mi Cutibaze. I pomogło. Cholerstwo zeszło, skóra zaczęła wyglądać po kilku dniach w miarę normalnie.

Nie polecam na zimę, jest dla mnie za słaby, za mało ochronny. Odejmuję gwiazdkę, za to, że dosyć mocno świeci i jednak tak do końca nie naprawił mojej skóry. Mimo częstego stosowania nadal wychodzą mi suche plamki, a skóra na płatkach nosa w ciągu dniach zaczyna się łuszczyć.

Używam tego produktu od: półtora roku

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[900557].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 235

Niezbędnik dla alergika

Ten krem zawsze musi być w mojej kosmetyczce. Niestety jako alergik, mam problem z łzawiącymi oczami. Łzawienie i ciągłe wycieranie łez spowodowały ogromny obrzęk i opuchliznę pod oczami. Wyglądało to okropnie, ludzie pytali się, na co chora jestem. Do tego wszystkiego nieestetycznie schodzila mi skóra z tego miejsca. Lekarz polecił mi ten krem i muszę przyznać, że już po paru użyciach dolegliwości minęły. Także ja go uwielbiam:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[832632].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

bardzo dobry , ale nie dla mnie :)

Bardzo fajny, nie drogi krem ale jak napisam nie dla mnie a dla mojej coreczki. jej buzia jest po nim przecudowna, nawilzona, likwikduje zawsze jakies tam krsoteczki. Jednak dalam srednia ocene, bo dla mnie niestey on nie bedzie, dostalam po nim lekkiej wysypki, choc mam batrdzo wrzaliwa skore, wiec nie wiem dlaczego tak sie mi zrobuilo.

Używam tego produktu od: ok 2 lat
Ilość zużytych opakowań: nie zlicze :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[832609].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 36

Niezastąpiony dla bardzo wrażliwej i skłonnej do alergii skóry!

Mogę powiedzieć, że ten krem uratował skórę mojej twarzy.

Podczas okresu dojrzewania moja skóra była nieznośna i mimo licznych wizyt u różnych dermatologów nie mogłam znaleźć odpowiedniego kremu do nawilżania mojej skóry.
Przetestowałam naprawdę dużo produktów i już miałam dość, ponieważ niektóre kremy bardzo pogarszały stan mojej skóry. Byłam załamana.

Na szczęście któregoś dnia moja mama rozmawiając ze swoja znajomą dowiedziała się o kremie Cutibaza i to był strzał w dziesiątkę.
Uspokoił moją rozdrażnioną i zmęczoną testowaniem innych kremów skórę i widocznie poprawił jej stan.

Cutibaza bardzo dobrze nawilża moją twarz. Używam jej od lat i naprawdę polecam wszystkim, którzy mają problemy z wrażliwą i alergiczną skórą.

Cena jest rewelacyjna, więc nawet jeśli u kogoś ten krem miałby się nie sprawdzić to nie ma powodów do rozpaczy nad wyrzuconymi w błoto pieniędzmi.

Mimo, że w składzie ma parafinę nie zapycha mnie i nie mam większych problemów z zaskórnikami.

Stosuję ten krem już naprawdę ładnych pare lat i szczerze mówiąc trochę mnie już nudzi (ciągle to samo opakowanie, tubka itd) i czasem mam ochotę spróbować czegoś innego, ale nawet jeśli się zdecyduje i znajdę coś, co będzie w stanie dorównać Cutibazie (zapewne będzie to bardzo trudne jeśli nie niemożliwe ;p) to na pewno będę stosowała te produkty zamiennie i nie zrezygnuję z tego kremu.

Wady: Dla mnie bez wad. Dla innych myślę, że parafina w składzie może być problemem, bo może zapychać.

Używam tego produktu od: około 6 lat
Ilość zużytych opakowań: 4 albo 5 całych tubek (nie pamiętam dokładnie) i kolejna w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[813779].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Doskonały krem do skóry wrażliwej!

Mam bardzo wrażliwą i alergiczną skórę. Zdarza mi się czasem eksperymentować z nowymi kremami, ale zawsze wracam do tego (często z uczuleniem, a cutibaza pomaga mi je zagoić).

Jest tłusta, więc stosuję ją głównie przed snem (zdarza się rano, ale głównie zimą, jak skóra jest skrajnie wysuszona). Krem doskonale natłuszcza, wygładza, koi suchą skórę. Jedno nałożenie na noc sprawia, że rano buzia wygląda dużo lepiej!

Używam tego produktu od: 2-3lat
Ilość zużytych opakowań: 4-5 tubek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[733447].usefull || 0 }}% pomocna.