Nutritive Elasto-Curl, Hydra-Toning Care (Mleczko nawilżająco-energizujące do włosów suchych, kręconych)

Kompleks hydra-elastic daje włosom elastyczność, dzięki której loki pozwalają się bardzo naturalnie formować oraz odpowiedni poziom nawilżania, który zapewnia włosom kręconym, nawet bardzo suchym, doskonały połysk i jedwabistość w dotyku.

Mleczko dodaje lekkości i energii, sprawia, że włosy świetnie się rozczesują.

bez oszałamiających efektów

Zwykła,przeciętna odżywka do włosów. Efekt nawilżenia znikomy i nie jest długotrwały.
Włosy się lepiej rozszesują są miękkie ,jak zapewnia producnet, ale to można osiągnąc za pomocą najzwyklejszej odżywki do włosów.
Zbawiennego działania na loki nie zauważyłam,wcale nie ułatwia formowania loków .
Cena absolutnie nieadekwatna do jakości.

Używam tego produktu od:używałam jakiś czas temu

tylko dobre..

Zaznacze na wstępie iż mleczko stosowałam w duecie z kąpielą z tej serii co niewątpliwe podnosi walory samej odżywki.
Zalety:
*włosy są miękkie i przyjemne w dodtyku (co się chwali - po znakomitej większości produktów włosy niestety sa szorstkie)
* zgodnie z obietnica są lekkie (akurat ja wole cięzką nigare lokow :P)
*w miare elastyczne
*maja spory połysk (choć z gatunku "silikonowowy" - moj nieulubiony ;))
*wygładzone - efekt "siana" i puszenie są pokaźnie zredukowane

Mam jednak zastrzezenia:
:(:( wbrew nazwie nawilżenie jest niewystarczające a dla mnie to priorytet. Dokładnie widac to np. na końcowkach, wyraźnie suchych , sztywnch, źle układających sie etc. Może bym sie tak nie czepiała bo niby przy końcowkach wszak to norma na ktora poradzic mogą jedynie nożyczki ewentualnie serum ale znam odpowiedniki które sobie z tym radzą wręcz doskonale więc..
:( nie zauważylam dodatkowego dzialania na skręt i formowanie sie loków (no ale to nie dziwne skoro nie nawilża jakoś rewelacyjnie) w sumie i tak trzeba cos na włosy kłaść aby poprawić wygląd fryzury i ładnie ułozyc..

Produkt ok, spełnia mniej wiecej obietnice producenta ale efekty nie są bynajmniej tak spektakularne i oszałamiające jak by na to wskazywała cena :P Jest to rzecz ktora sprawdza sie na włosach, daje zadowalające efekty i o której mozna powiedziec "dobra" czy w porywach nawet "bardzo dobra" jeśli na siłę porównywać do wielu marketowych produktow za pare złotych.

Wierze , ze może miec wiele zwolenniczek bo kręcone wlosy to poprostu wymagajace bestie i cieżko z czymś utrafić - przynajmniej mi :P - a ten sobie w miare radzi i "ogarnia" sytuację. Ale szczerze.. nie są to na pewno produkty przy ktorych można sie poczuć "glamur" niczym filmowa gwiazda... no chyba ze jedynie w momencie wydawania na to pieniedzy ;):P:P Znam kosmetyki które akurat na moich włosach dają zdecydowane glamefekty i tutaj Kerastase wypada poprostu szaro jak Kopciuszek. Ogółem *** bo za tę cenę nie polecam i uważam ją za nieporozumienie - lepiej poszukac tańszych profesjonalnych produktów, zwłaszcza że to nawilżacz jakiś fantastyczny nie jest.