[MG-11xx] You Nova, Prawdziwa Iluzja (podkład)

[MG-11xx] You Nova, Prawdziwa Iluzja (podkład)

Delikatnie rozjaśnia, nadając twarzy doskonały, naturalny wygląd. Dzięki swojej lekkiej i jedwabistej konsystencji z łatwością rozprowadza się i utrzymuje przez cały dzień. Doskonała ochrona i nawilżenie, każdego rodzaju cery. Nie pozostawia śladów na ubraniach!
Dostępny w 3 odcieniach:
- Przezroczysty odcień
- Jasny odcień
- Średni beż

Cena: 8,80 zł / 30 g

Całkiem OK

Kupiłam przezroczysty odcień... i tak do końca to on przezroczysty nie jest:( Raczej wpada w pomarańcz. Poza tym jest to raczej krem koloryzujący dla osób, które nie mają za dużo do ukrycia. Koniecznie należy jednak nałożyć pod niego krem, bo inaczej przesusza skórę. Podkreśla suche skórki i zabarwia je również na pomarańczowo:-(
Drugi z serii You Nova "Idealny make-up" z kolei daje efekt matujący, ma pudrową konsystencję i zdecydowanie jaśniejsze odcienie:)

Jak krem koloryzujący

zgadzam się z przedmówczyniami, odcienie są dosyć ciemnie jak na polskie warunki, jak dla mnie za bardzo wpadają w złółć. Po drugie to raczej nie podkład tylko krem koloryzujący, raczej dla osób, które nie mają za dużo do ukrycia. Ale na lato dla nastolatki - bardzo dobry. Nawilża.

no cóż...

Od razu przestrzegam-uważajcie na ciemne kolory. Odcień przezroczysty na mojej cerze wcale nie jest przezroczysty,jest pomarańczowawy i zdecydowanie za ciemny dla mnie, muszę go mieszać z kremem do twarzy i wtedy jest ok, ale krycie słabe. W przeciwieństwie do swojego matującego odpowiednika, "Idealnego make-upu", który ma pudrową konsystencję i jaśniejsze odcienie-trochę żałuję że wybrałam ten podkład, a nie tamten.
Nie mam cery tłustej, więc nie wiem jak by sie sprawował na takiej, ale myślę, że na suchej byłoby ok, bo jest raczej nawilżający. Tani, można kupić już za 8,80, wydajny.

Manicure - velvet nails

KPINA!!!!!!!!!!!!

To mój pierwszy kosmetyk tej firmy i jakże nieudany. Wyrzucone pieniądze. Beznadziejna rzecz. Myślałam ze francuskiej produkcji, ale nie... rosyjskiej :-/ Doskonale pasuje do niego powiedzenie: "Była plama nie ma bluzki bo ten proszek był od Ruskich"
Ale do rzeczy:
Mam odcień nr. 1 przezroczysty (i tu największa kpina) który przezroczysty nie jest tylko uwaga uwaga: POMARAŃCZOWY!!!
Jestem niewiarygodnym bledziuchem, myślałam ze w koncu znalazłam odpowiedni odcień, tymbardziej ze w katalogu wyglądał na b. jasny. A w rzeczywistości odcień najjasniejszy pasuje na kartce katalogu do najciemniejszego....
Strach pomyślec co by bylo gdybym kupiła odcień nr. 2 na który sie przymierzałam...
Ale i tak w tym pseudoprzezroczystym wyglądam okropnie, dzieki temu ze ten dziad jest za ciemny, widac go na twarzy.
Trochę przesusza i sciąga cere, najbardziej na czole, lecz jednak mniej niż inne podkłady. Nieciekawie pachnie, na lato sie zupełnie nie nadaje bo jest dosyć tłusty. Podkreśla suche skórki i zabarwia je na pomarańczowo :-/
Jest w małym opakowaniu o tandetnym wyglądzie. Minus za tylko 3 odcienie i wszystkie za ciemne.
Myślę ze bedzie wydajny, poniewaz juz symboliczna kropelka wystarczy aby pokryć nim twarz.
Jeżeli ktoś ma ciemną karnację i cerę normalną to raczej sie nada. Ale dla mnie nigdy. Aha i fajnie że nie uczulił.
Mimo tych paru plusików nie dam 2 gwiazdek bo ten pomarańczowy odcień jest dla mnie poprostu nie do odpuszczenia.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: raz użyłam i nie wiem co z nim kurna zrobić :-/

Dopisek po kilku godzinach:
hmm... pochopnie go zbeształam. doznałam olśnienia i zmieszałam pomarańczowego dziada z nawilżającym kremem i mam teraz krem tonujący w kolorze jasnego bezu czyli taki jaki mi pasuje. podrzucam do 3 gwiazdek, ponieważ jest to najmniej wysuszajacy podkład-krem jaki znam. chyba go kupie ponownie jak mi sie skonczy (ale zapowiadam mu długi zywot, po połączeniu z kremem bedzie jeszcze wydajniejszy) i bede go mieszała z kremem, bo bez niego wygląda okropnie.
Muszę też zaznaczyć iż po wymieszaniu z kremem, krycie jest bardzo słabe.