Proskin, Foarming Hand Wash `Flower / Aloe` (Mydło w piance)

Proskin, Foarming Hand Wash `Flower / Aloe` (Mydło w piance)

Pro Skin Mydło w piance kwiaty/ aloes. Formuła mydła dzięki dozownikowi zmienia płynną zawartość w butelce w piankę na dłoniach. Zawiera ekstrakt z aloesu, który regeneruje, wygładza i zapobiega nadmiernej utracie z naskórka. Gliceryna nawilża i tworzy warstwę chroniąca przed nadmiernym wysuszaniem dłoni. Delikatna pianka łatwo się spłukuje a dłonie pozostają czyste, nawilżone i pięknie pachnące.

Odmiana dla tradycyjnego mydła

Łagodna i delikatna pianka do mycia rąk.
Tworzy gęstą pianę, dokładnie domywa tłuste i zabrudzone ręce.
Nie wysusza i nie podrażnia rąk.
Ma bardzo przyjemny, kwiatowy zapach, który utrzymuje się na dłoniach jeszcze dłuższą chwilę po myciu.
Pianka na ciekawe opakowanie, bardzo eleganckie i estetyczne, mimo iż to plastikowa butla. Opakowanie jest przystosowane do ponownego użycia-uzupełnienie mydła można kupić np. w Rossmanie.
Pompka działała bez zarzutu i łatwo było dozować odpowiednią ilość produktu.
Pianka niezwykle wydajna-choć początkowo wydawało mi się, że skończy się expresowo, potem okazało się że wystarczyła na kilka tygodni codziennego użytkowania kilku osób!
Często dostępna w promocji!

Zabawka mojego męża

Zakup produktu był ciekawym doświadczeniem, prawie skończyło się wprowadzeniem ze sklepu mojego libero, którego olśnil napis pianka. Ha ha ha ileż on tam stał i czytał, a później jak istny James Bond lekko rozglądając się po kamerach szukał testera. Tak....testera
Och czekałam aż odkręcić spróbuje, i wpadła bym z rozdarty ryjem jaki cham się dorwal , ale zrobiło mi się go żal. Kupiłam dwa opakowania- ten dla mnie i mężu dostał wersje z rybkami dla dzieci-niby.
Fajny gadżet. Szybko wprowadza się do domu i juz zostaje. Używam często i sprawdza się świetnie. Zapach owo tez ok. Czego chcieć więcej.
Tani, przyjemny, myjacy i pachnący. Krzywdy nie robi. Często ląduje w koszyku, nawet jak jestem na zakupach sama.
Aaaa i okrzyk zachwytu męża. .... nie do podrobienia

Przyjemna pianka

Bardzo lubię mydła w piance. To ciekawe urozmaicenie tak prozaicznej czynności, jak codzienne mycie rąk. Ten produkt skusił mnie ciekawym, designerskim opakowaniem, które idealnie pasuje do wystroju mojej łazienki :)

Produkt ma ciekawy zapach, dość nietypowy, jeśli chodzi o mydła. Jest perfumeryjny, dość "wytworny", a nie chemiczne-owocowy, jak większość kosmetyków tego typu. Aromat utrzymuje się na dłoniach całkiem długo, co jest bardzo sympatyczne i daje poczucie świeżości.

Dozownik działa bez zarzutu. Przezroczysty płyn zamienia w puchatą piankę, która otula dłonie. Osobiście jednak miałam wrażenie, ze jedno naciśnięcie pompki nie wystarczy, by dokładnie umyć ręce. Zazwyczaj potrzebuję 2-3 porcji, co z kolei drastycznie zmniejsza wydajność produktu.

Jednak to nie wydajność jest największą wadą mydła. W moim przypadku nie jest to także przesuszenie dłoni, na które zwracały uwagę moje poprzedniczki - u siebie nie zauważyłam takiego skutku ubocznego, ale być może to dlatego, że z uporem maniaka używam kremów do rąk. W mojej przygodzie z tym produktem największą wadą jest to, iż nie domywa on nieco poważniejszych zabrudzeń. I nie, nie mówię tutaj o smarach samochodowych, a o tak niepozornych rzeczach, jak chociażby długopis. Zwyczajnie nie jestem w stanie przy użyciu tego produktu doszorować lekko zabrudzonych dłoni, dlatego używam go jako odświeżacza - gdy w ciągu dnia chcę umyć dłonie, gdy opłukuję je po zrobieniu makijaży czy po jedzeniu. Wtedy się sprawdza, odświeża i pozostawia miły zapach. Gdy jednak zdarzy mi się upaćkać np. wspomnianym wyżej długopisem, zwyczajnie nie marnuję ani kosmetyku, ani swojego czasu, bo wiem, że i tak będę musiała użyć czegoś innego.

Tak więc mydełko dostaje ode mnie 3 gwiazdki za ładny zapach, sympatyczną konsystencję i ciekawe opakowanie. Niestety, na więcej nie zasługuje, bo co to za mydło, które nie radzi sobie ze zwykłym atramentem?

Zdecyd

produkt nie zmywa zanieczyszczeń z rąk. Jest fajny bo pozostawia ręce w dobrej kondycji, fajnie robi piankę przez dozownik, ale nic poza tym . Nie spełnia podstawowych funkcji mydła. Nie polecam i zdecydowanie nie kupię ponownie. Bubel i tyle, a do tego nie taki taki.

Ciekawie się zapowiadało

Mydło do rąk w piance - ciekawie się rozpoczęło, ale niestety...
- zapach nie przypadł mi do gustu
- wysuszał ręce
- mało wydajne

Na szczęście krótko trwała przygoda z tym produktem.

Pachnąca pianka.

Mam pewnien problem, a może nawet już manie: bardzo częstego mycia rąk. Nawet bez konkretnego powodu. Dlatego u mnie mydła w koste, żelu czy piance to Must Have.
To mydło wypatrzyłam w Rossmannie. Opakowanie dość skromne ale fajne....
Plusy mydła:
- zapach kwiatowy, bardzo przyjemny, dość intensywny, który długo utrzymuje się na dłoniach.
- fajne przezroczyste opakowanie ( dzięki temu widać ile produktu jeszcze zostało)
- pompka która aplikuje idealną porcje kosmetyku
- wydajność
- cena
Minusy mydełka:
- niestety mydełko dość widocznie wysusza dłonie......zwłaszcza przy bardzo czętym używaniu.
PODSUMOWANIE:
Ogólnie mydełko zasługuje na mocną 4 gdyż pozostawia dłonie czyste i pachnące na długo, a lekkie wysuszenie dłoni można przecież zniwelować kremem do rąk.