Duo Skin Supplier (Mleczko odświeżające)

Duo Skin Supplier (Mleczko odświeżające)

Zalecane do demakijażu i oczyszczania każdego rodzaju cery. Działa tonizujaco, czyniąc cerę promienną i świeżą. Wzmacnia bariery hamujące utratę wody.
Zawiera wyciągi roślinne: Alantoina, D-Pathenol, zielona herbata, nauralna betaina i olej z orzechów laskowych.

Cena: 6,90 zł / 200 ml

Super!

Zapłaciłam za nie 5,50zł i po raz kolejny przekonałam się, że coś może być zarówno tanie jak i dobre:)
Dobrze zmywa makijaż oczu, nie jest tłusty, przyjemnie nawilża i - co się dla mnie liczy- ma ładny zapach:D
A cena wręcz śmieszna...:D Naprawde warto.

miłe zaskoczenie!

Kupiłam to mleczko z ciekawości i z powodu jego niskiej ceny. W drogerii zapłaciłam tylko 5, 50 zł. Za tą cenę warto zaryzykować.A teraz juz sie zaopatrzyłam w drugie opakowanie. Mleczko umieszczone jest w zielonym opakowaniu, o odcieniu prawie identycznym jak sam kolor mleczka.Mleczko jest niedrogie, wydajne( pierwsze opakowanie używam już drugi miesiąc a i tak jeszcze go zostało). Jest równiez gęste i dobrze zmywa makijaż, choć nie wiem jak z demakijażem oczu, bo do tego celu używam czegoś innego. Mleczko nawilża i lepiej bedzie służyło osobom o suchej cerze. A co dla mnie najważniesze nie uczula.Jak dla mnie jest super!!