Garnier, Belle Color - łatwa żel - farba

Garnier, Belle Color - łatwa żel - farba

Farba do włosów, która może troszkę nieprzyjemnie pachnie, ale efekty są długotrwałe i spełniające oczekiwania, tzn. kolor "wychodzi" tak, jak jest opisany, włosy lśnią, odcienie rozjaśniające trochę niszczą włosy, ale są rewelacyjne - zwłaszcza odcień 111; z ciemniejszych polecam wszystkie kolory szatynowe - złoty jasny szatyn jest moim ulubionym kolorkiem.

Mocne 3+

Używam tego produktu od - miesiąc, napisałam tak, ponieważ farbowanie miało miejsce wczoraj, a kolor na głowie ponoszę do końca roku.
\\nMianowicie - pudełko proste, klasyczne, odrobinę biedne, lecz nieważne to co na zewnątrz tylko to, co w środku.
\\nW środku znajdziemy - krem koloryzujący, mleczko utrwalające, rękawiczki oraz odżwykę (plus za buteleczkę z aplikatorem i rękawiczki w damskim rozmiarze!).
\\nFarba jest bardzo lejąca się, co czasem powoduje skapywanie na ziemię, koszulkę i inne, dlatego polecam używania rzeczy, których nam nie szkoda podczas zabiegu. Zapach może być odrobinę duszący, aczkolwiek dla mnie przyjemny, uwielbiam zapachy farb do włosów.
\\nCo do działania - trzymając ją na głowie ze zgrozą spoglądałam w lustro w obawie, że moje włosy będą brzydkie szarobure, na głowie trzymalam 40 minut, o 10 minut więcej niż zalecał producent, co i tak za wiele mi nie dało. Chciałam wyeliminować żółć z odrostu i nadać srebrzysty odcień. Część pierwsza wyszła idealnie, natomiast srebrzystego/popielatego odcienia wciąż nie widzę. Reszta włosów, która jest przetleniona wyszła idealnie, jasny, srebrzysty blondzik na mojej głowie. Po wysuszeniu różnica między odrostem a resztą nie jest zbyt widoczna. Odżywka bardzo dobra, zawsze byłam za tym, aby Garnier wprowadził odżywki w takim samym wydaniu co Loreal i udało się. To jest ogromny plus, chętnie zakupiłabym samą odżywkę. Farba jest dobra, ale nie jest moim KWC ze względu na niezadowalający efekt na odroście.
PS Nie wysuszyła mi włosów, wiem, że Garnier to potrafi, lecz moje pozostawił w stanie nienaruszonym.

ta farba jest godna polecenia :)

Użyłam dzisiaj odcienia nr 2 - blond i jestem zachwycona. Kolorek świetny jasny,naturalny, chłodny blondzik bez rudawych refleksów.Bardzo łatwa aplikacja ,ale niestety okropny,nie do wytrzymania zapach:(.

Plusy
+bardzo ładny naturalny blond bez rudawych refleksów
+łatwa aplikacja
+jest dość delikatna dla skóry i nie powoduje wypadania włosów
+odżywka,która jest dołączona do farby jest bardzo przyjemna i sprawia że włosy stają się mięciutkie:)

Minusy
- jedyny minus to okropny zapach

Dobra, ale...

Używałam dwóch odcieni: 20 - jasny szatyn i 22 - szatyn. Ogólnie dobra farba, ale...

Plusy:
+ Piękne, naturalne kolory bez rudych refleksów (to chyba jedyna farba, która dała mi taki efekt). I za to ogromny plus!
+ Wygodna aplikacja
+ Cena

Minusy:
- Trochę zniszczyła mi włosy. Konkretnie – wysuszyła, i po farbowaniu wypadło mi ich nieco więcej niż po innych farbach (ale akurat produkty Garnier nigdy nie były dobre dla moich włosów)
- Nietrwała (mam wrażenie, że trochę się wypłukuje)
- Nie najlepiej radzi sobie z siwymi włosami

No i ten ostatni punkt ją dyskwalifikuje. Niestety :/ Bo kolorki takie ładne...

Używam tego produktu od: półtora roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 3-4

Manicure - mat i błysk

Świetna !!!

Farba jest rewelacyjna ! Użyłam koloru nr 111 na moje rozjaśnione włosy z odrostem koloru ciemny blond. Farba świetnie rozjaśniła odrost a włosom rozjasnionym nadała śliczny chłodny odcień. Wszystko pięknie się wyrównało :)
Aplikacja jest dość wygodna, zapach - żadna farba nie pachnie fiołkami :)
Włosy po farbowaniu są miękkie i lśniące. Odżywka dodana do farby - rewelacja :)
Z czystym sumieniem polecam ten produkt :)

Wcześniej używałam koloru nr 2 i chyba 5 (ciemny blond) i również byłam zadowolona zarówno z kolory jaki wyszedł oraz stanu włosów po farbowaniu.

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: ok.6

ogólnie może być

Użyłam odcienia 111 na włosy w kolorze od jasnego średniego blondu po jasny brązik(włosy po balejażu) w celu nadania im jaśniejszego i bardziej jednolitego koloru.Muszę przyznać że farba poradziła sobie dość dobrze .rozjaśniła ciemniejsze włoski o jakieś 3-4 tony i wyrównała odrost koloru rudawego po wellatonie.

plusy:
+łatwa w nakładaniu doskonale się rozprowadza
+jest delikatna dla skóry głowy i włosów (po zmyciu farby miękkie i lśniące, chociaż troche jakby z odcieniem popielu który po 2 tygodniach się wypłukał)
+wyrównanie odrostów z całością
+wspaniała odżywka ,po dwukrotnym myciu głowy włosy nadal mięciutkie nie trzeba było nakładać ponownie odżywki
+nie wygórowana cena

jedyny minus to trochę drażniący zapach podczas nakładania
do
włosów średniej dł.i gęstych 1 opakowanie to znacznie zamało.

ogólnie farba godna polecenia z pewnością do niej jeszcze wrócę.

Używam tego produktu od:2-3 tygodnie

Miło było do niej wrócić ;)

Ze dwa-trzy lata temu regularnie przez kilka miesięcy używałam odcieni brązowych, kasztanowych itd. Później Belle Color zniknęła z Rossmannów, więc przerzuciłam się na pozornie podobne Nutrisse.

Ostatnio trafiłam na B.C. we Włoszech, z braku pomysłu na inną farbę kupiłam odcień 2 (Blond). Jak to Garnier ;) odcień jest ciemniejszy, niż na opakowaniu, ale tego się spodziewałam i uwzględniłam :) Kolor otrzymany to średni, prawie ciemny blond. Włosy ładnie błyszczą, są miękkie, nie widać, żeby w czasie farbowania ucierpiały. Ogólny efekt jest bardzo naturalny :)

Po powrocie do PL zapewne skuszę się na B.C. ponownie, szkoda tylko, że niewiele sklepów już ją sprzedaje (przez to ceny są duuuuużo wyższe, niż kiedyś).

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
Ilość zużytych opakowań: wiele brązów + 1 blond

jestem na tak

Wybrałam kolor 111. Dodam, że pierwszy raz farbowałam włoski. Kolor przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, włoski zrobiły się jaśniejsze (miałam ciemny blond), są miękkie, mało co zniszczone. Może przez pierwszy tydzień czuć było amoniak, ale potem już zapomniałam,, że włosy farbowałąm. Wszystkim się podoba, jutro idę chyba kupić nowe opakowanie na odrosty.
Polecam gorąco.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pewnie, że tak

;)

Jest dobra, wlosy wygladają naturalnie, używałam odcienia ciemny szatyn, mam bardzo długie włosy, kolor wyszedł równomiernie, pokrył nawet jaśniejsze końcówki, po 3 miesiącach pełnego słońca, wpływu wody morskiej itp. sprał się do sredniego brązu, nie było widać odrostu i możnaby było go nosić jeszcze dłużej, ale obecnie używam color naturals ale przy marce zostaję ;)

najlepsza i supernaturalna

Chcialam opisac odcien nr 2- blond. Poniewaz cenie sobie naturalne kolory blondu,postanowilam juz jakis czas temu uzywac wlasnie belle color nr2- blond poniewaz nadaje on wlosom piekny naturalny odcien sredniego blondu. Po pierwsze moje z natury ciemno szare mysie wlosy zle przyjmuja odcienie blondu nawet te popielate bo zawsze wychodza zoltawe lub zlote, a odcien nr 2 nadaje mi piekny sredni odcien blondu ktory nigdy nie jezt zlotawy lub zolty, myje wlosy codziennie i nawet po miesiacu blond jest nadal piekny , prawie nie widac odrostow.Dodam tylko ze farbka jest bardzo delikatna i ma naturalne dodatki w skladzie tzn olejek z jojoby i kamelii.Wlosy po belle color sa nawilzone, nie zniszczone i pieknie lsnia. Juz zawsze pozostane wierna tej farbie i temu odcieniowi, polecam kazdemu kto kocha naturalne kolory a wlosy nie maja sztucznych refleksow.

Używam tego produktu od:pol roku

Złoty blond.

Używałam odcienia Złoty blond. Chciałam trochę rozjaśnić włosy i uzyskać karmelowy efekt (z natury mam brązowe włosy, ale łatwo zmienić kolor).

Farba jest bardzo wygodna w użyciu, ale w zasadzie teraz każda farba ma taką postać. Niestety, dość wyraźnie czuć w niej amoniak, zapach ten utrzymuje się kilka dni na włosach mimo codziennego mycia.

Nie zauważyłam żeby farba zniszczyła mi włosy, ale ja o nie bardzo dbam, więc może to dlatego. Kolor wyszedł ładny, naturalny, włosy są równo pokryte.

Używam tego produktu od: -

BELLE COLOR NR 2 - BLOND

Ja używam GARNIER BELLE COLOR NR 2 - BLOND. jest po prostu super!!!!! wcześniej farbowałam włosy na jasne blondy, ale z czasem kolor robił się żółty, więc przeszłam na GBC nr 2 - BLOND. Ten kolorek jest rewelacyjny!!! BARDZO NATURALNY!!! Wszyscy mi mówią, że dobrze robię nie farbując włosów i nie niszcząc ich, a ja mam właśnie farbowane włoski - wyglądają jak naturalne i jeszcze nikt nie uwierzył w to, że są farbowane, co mnie bardzo cieszy!!!Farbę trzymam na włosach 30 MINUT - wtedy uzyskuję właściwy odcień koloru (20 minut to zupełnie za mało - kolor nie zdąży porządnie wniknąć we włosy, a potem są narzekania, że się szybko wypłukuje), potem zwilżam włosy i masuję do uzyskania piany i spłukuję i mam SUPER KOLOREK NA WŁOSACH (wychodzi taki ładniutki średni blond). Kiedyś trzymałam przez 40 minut (zapomniałam kontrolować czas) i kolor wyszedł niezbyt, ale umyłam włosy następnego dnia i był już taki, jak powinien (nadmiar koloru zszedł i został ten właściwy). POLECAM!!!!NA PEWNO NIE POŻAŁUJECIE, BO KOLOR PO GARNIER BELLE COLOR NR 2 - BLOND JEST PO PROSTU NATURALNIE PIĘKNY!!!!Używam tego produktu od: 2 lat
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

taka sobie

czerń granatu wyszła czarna, włosy nie zniszczone, odżywka fajna, aplikator fajny, nie zmywa sie jak na razie tylko leci różowa woda....śmierdzi jak palette a efekt końcowy jak 100% color..wole 100% color

Używam tego produktu od:przedwcozraj