Color, Clearly Shadowed Satin Eye Pencil (Kredka do powiek Satynowy połysk)

Color, Clearly Shadowed Satin Eye Pencil (Kredka do powiek Satynowy połysk)

Miękka kredka dająca efekt eleganckiego, satynowego połysku na powiekach. Dostępna w czterech kolorach:
- Moonshine
- Lavender-Mist
- Pearl
- Copper

Cena: 25,90 zł / 3 g

fajna sprawa

mnie sie podoba. zaluje tylko, ze tak malo kolorow do wyboru. dla mnie trwaly, nie osadza sie w zagieciach. nawet wieczorem widac kolor. co jakis czas wracam. nie uczula, choc jestem alergikiem.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

ok

Zero rewelacji...
Na oczach wygląda ładnie, ale niestety krótko się trzyma...
Śliczne odcienie, niestety kredkę trudno się nakłada, tzn jest za miękka i przy nakładaniu nakłada się jej zbyt dużo, robią się takie warstwy.
Niestety mi podrażnia oczy, nie zawsze, ale jeśli dostanie się do oka to tragedia, oczy mi łzawią przez pól dnia :(

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 kredek

i tak i nie

Ja miałam krędke fiotelowa to była ok, choć na początku dobrze się rozprowadza a potem jest twarda i wiele razy podrżniłam sobie oko;/ sama kredka to mało ale jeśli nałoży się cień to efekt jest bardzo fajny i długo się wszystko utzrymuje.Teraz kupiłam różową i jest beznadziejna nawet z cieniem robią sie grudki i brzydko to wygląda.

Używam tego produktu od:1 kredka około 1,5 roku temu

Avon Mark - relacja

****

Tak naprawdę, w moim odczuciu, Satynowa Kredka w niczym się nie różni od również avonowskiej Mirror Shine. Podobnie jak wspomniana ma dużą zawartość perły, dzięki temu bardzo mocno rozświetla oko. Efekt końcowy bynajmniej nie jest satynowy, a właśnie taki metaliczny. Zresztą służy temu także wybrany przeze mnie odcień - Moonshine.
Choć wygląda na zimną stal, nałożony na powiekę do złudzenia przypomina w efekcie mirrorowskie Icicle. Jest może odrobinę ciemniejszy, ale połyskuje właśnie w takiej szarawo-niebieskawej tonacji. Sztyft kredki jest bardzo miękki, dzięki czemu bardzo płynnie rysuje się nią zarówno kreski, jak i podkreśla całą powiekę. Intensywność koloru można zwiększać poprzez nakładanie kolejnych warstw kosmetyku. Świetnie cieniuje się go rozcierając kosmetyk palcem. Zresztą dzięki ciepłu dłoni, kredka ładniej wtapia się w skórę, aniżeli nakładana wyłącznie przy użyciu sztyftu.
Cień jest stosunkowo trwały, nie odciska się na górnej powiece. Jestem zadowolona - to dobry produkt, w przystępnej cenie. Zła jestem jednak na siebie, że w zasadzie powieliłam kolor. Zapewne nadrobię to w najbliższym czasie, gdyż teraz przymierzam się do różowej kredki rozświetlającej Oriflame ;)

Używam tego kosmetyku od dwóch miesięcy