Vichy, Dermablend Corrective Foundation SPF 35 (Podkład korygujący w kremie)

Vichy, Dermablend Corrective Foundation SPF 35 (Podkład korygujący w kremie)

Pierwszy podkład korygujący o plastycznej konsystencji, zapewnia 16 godzin doskonałej cery bez poprawek. Zawiera 25% kryjących pigmentów, dwukrotnie więcej niż w przypadku klasycznego podkładu, jednak nie powoduje obciążenia skóry, dlatego wygląda naturalnie i nie tworzy efektu maski. Konsystencja w kontakcie ze skórą staje się płynna, bardzo plastyczna, delikatna, tym samym bardzo łatwa w nakładaniu i rozprowadzaniu; pozwala to na naturalne rozłożenie koloru i doskonałą korektę zmian skórnych, bez ryzyka nałożenia nadmiaru kosmetyku.
Połączenie polimerów i lotnych olejków zapewnia doskonałą jednolitość i trwałość.
Nie zatyka porów, nie wywołuje trądziku, bez środków zapachowych. Zawiera filtr SPF 35.
Zapewnia cerze jednolity koloryt, pozostawia na skórze przyjemne uczucie świeżości. Hypoalergiczny.
Zawiera wodę termalną z Vichy.
Występuje w czterech odcieniach.

W 2018 roku skład uległ zmianie. Obecny skład to: Aqua/Water, Undecane, Dimethicone, Glycerin, Tridecane, Polyglyceryl-4-Isostearate, Pentylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Magnesium Sulfate, Disteardimonium Hectorite, Isobutane, Trihydroxystearin, Helianthus Annuus Seed Oil, Cellulose Gum, Aluminium Hydroxide, Disodium Stearoyl Glutamate, Tocopherol, Acetylated Glycol Stearate, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Acrylonitrile/Methyl Methacrylate/Vinylidiene Chloride Copolymer, Ethylhexylglycerin, [+/- May Contain: CI 77891/Titanium Dioxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499/Iron Oxides]

Poprzedni skład: Aqua, Cyclopenta Siloxane, Dimethicone, Glycerin, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl PEG/ PPG-10/1 Dimethicone, HexylLaurate, Pentyleneglycol, Disterdimonium, Hectorite, Methylparaben, Cellulose Gum, Aluminum Hydroxide, Magnesium Sulfate, Phenoxyethanol, Disodium Stearoyl, Glutamate, Tristearin, Acetylated Glycol Stearate, acrylatescopolymer, Butylparaben. (+/- May contain: CI 77891/Titanium Dioxide, CI 77499

fluidy
w tubce
Filtry
SPF >30

Bezkonkurencyjny

Podkład poleciła mi przyjaciółka, gdy szukałam czegoś trwałego na wesele. Poszłam więc do apteki i poprosiłam o próbkę. Gdy użyłam go pierwszy raz byłam w dużym szoku. To najlepiej kryjący podkład jaki mialam. Po jego nałozeniu naprawdę widać różnicę. Nie używam go na co dzień, bo jest zbyt ciężki, ale na wyjścia i specjalne okazje najlepszy!!!!

Super

Bardzo go lubię za wydajność i długotrwałe krycie. Nie ściera się. Bezzapachowy. Plusem jest wysoki filtr. Nie zauwazyłam minusów, choć może podkreślać suche skórki,jeśli cera nie jest odpowiednio przygotowana, ale tak jest własciwie z każdym podkładem. Kończę 3 opakowanie.

Podkład nie, ale korektor owszem.

Używam od roku. Posiadam kolor 20 na zimę i 25 na lato. 20 jest bardzo jasna a 25 bardzo ciemna. Przepaść w kolorach ogromna.
25 rozjaśniam 20 i wyglada znośnie. Nie wiem czemu kiedyś wydawał się być moim faworytem. Teraz używam ich tylko punktowo jako korektor.

Kolor jest płaski. Po godzinie moja strefa T świeci sie bardziej niż zwykle!
Wchodzi w zmarszczki. Nie nadaje sie pod baking. Żaden fexer nie pomaga. Zostawia plamy, jedna warstwa to zdecydowanie za mało aby zakryć niedoskonałości. Łatwo nim narobic sobie plam.

Nałożony pedzlem zapycha widocznie pory. Do aplikacji na całą twarz tylko beautyblender. Wtedy wygląda znośnie (co się namachacie to wasze).
Nie zauważyłam żeby zmniejszyły się zaczerwienienia czy pory. Nic z obietnic producenta się nie sprawdziło.

Wykorzystuje go jako korektor punktowo i czasem pod oczy.
Nie jest wart swojej ceny. Wiecej go nie kupię.

Silnie kryjący

Mam problematyczną skórę twarzy, często pojawiają się na niej niedoskonałości inorzebarwienia. Szukałam więc podkładu który sobie z nią poradzi w szczególności na dłuższych wyjściach. Ten podkład to strzał w 10! Ładnie kryje, długo się trzyma, może jednak lekko obciążać skórę. Trzeba pamiętać, że wystarczy go bardzo mała ilość żeby pokryć buzie bo przy silnym kryciu łatwo uzyskać efekt maski przy chodzimy troche za dużej jego ilości ! Podkład utlenia się na buzi wiec warto wsiąść o ton jaśniejszy lub porozmawiać z Panią w perfumeri która nam dobierze kolor

Efekt maski

Jako, że zazwyczaj używam podkładów o najjaśniejszych tonach to ten sprawiał efekt ' trupiej twarzy'. Ciężki, pozostawia efekt maski, nie stapia się z cerą. Drugi raz na pewno nie zdecydowałabym się na zakup (minusem jest również wysoka cena).

Bardziej jako korektor

Zachęcona obietnicami producenta zakupiłam go na promocji w aptece. Posiadam najjaśniejszy odcień, który jest dość mocno żółty i w zimie kiedy moja cera jest bardzo blada jest zbyt ciemny. Nałożony na całą twarz nawet w niewielkiej ilości daje uczucie ciężkości. Używam go jako korektora punktowego na większe przebarwienia. Po paru godzinach zaczyna się ważyć i "ciastkować", skóra się po nim świeci dość szybko i oddziela się widocznie od skóry.

kosmetyk must have

Podkład Vichy to kosmetyk, który spędził ze mną najwięcej życia. Używam go od ponad 10 lat. Uważam, że jest absolutnie najlepszy. Pomimo kilku zmian składu i "udoskonaleń" firmy w ciągu tej dekady, wciąż nie pojawił się godny następca. Nie pozostawia efektu maski, idealnie kryje, jest lekki. Niestety po tak długim czasie użytkowania moja skóra powiedziała basta! Kosmetyk stał się dla niej przezroczysty", uodporniła się nań. Trzeba szukać następcy. I nie mogę znaleźć! Wszystkie podkłady (nawet te drogie) słabiej kryją, albo zostawiają maskę, albo wysuszają, albo napinają skórę. Nie chcę wyglądać jak lalka a jednocześnie potrzebuję krycia - czy da się bez Vichy?

To nie jest podkład idealny...

Ja nie mam cery problematycznej, ale tu coś od samego początku mi nie gra. Dla mnie podkład jest za ciężki i za gęsty, nie sprawdza się nakładanie palcami, gąbeczką jest już lepiej. Mam problem z podkładem na nosie i na czole.To się waży, to wysusza mi skórę. Faktycznie poziom jego krycia jest wysoki, ale czuję się w nim trochę jakbym była w jakiejś masce, chociaż osoby z zewnątrz mówią mi, że "do twarzy mi w tym podkładzie". Nie wiem skąd dokładnie u mnie te negatywne spostrzeżenia

Świetny

Uważam, że podkład który dobrze kryje, można budować na nim krycie, nie zapycha, nie wychodzi mi na twarzy cała tablica mendelejewa, jest wart swojej ceny. A jeżeli komuś nie odpowiada kolor, to na to też jest lekarstwo. Każdy kolor można zmieniać za pomocą odpowiednich pudrow, produktów do konturowania.

Vichy Demablend Corrective Foundation SPF 35

Uwielbiam ten podkład! Daje nieziemskie krycie, bez efektu maski. Skóra nie jest przesuszona, nie zbiera się w zmarszczkach mimicznych, oraz dobrze zastyga - przypudrowuję go tylko w 'strefie T'.

Bardzo dobrze przyjmuje na siebie inne produkty, nie robią się na nim plamy.

Trzyma się bardzo długo - miałam go już na kilku weselach, więc wiem, że mogę być pewna jego niezawodności.

Jeden minus - mam najjaśniejszy kolor w gamie, a mimo to jest dla mnie zimą zdecydowanie za ciemny, ale pomagam sobie rozjaśniaczem do podkładów, więc nie jest to szczególnie duża wada.

Wykorzystała: kilka próbek

Świetny ale ciężko dopasować odcień

Dostałam od koleżanki dwa testery tego podkładu po 10ml.
Odcień Opal jest bardzo jasny, idealny dla pań które mają bardzo jasną karnacje. Na mojej twarzy wyglądał biało i nienaturalnie, tworzył maskę natomiast odcień Nude jak wspomniała niżej jedna recenzentka wygląda bardzo ciemno wręcz pomarańczowo i jest juz dla mnie za ciemny.
Próbowałam oba odcienie zmieszać jednak nie wyglądały one za dobrze.

Podkład jest bardzo trwały, pierwszy raz spotkałam sie z tak długą trwałością.
Przez cały dzień pozostał nienaruszony ale lubi wchodzić w rozszerzone pory i blizny po trądziku. Konieczne jest użycie bazy wygłądzającej pod niego.
Podkład jest jakby tłusty, ciężko go zmyć z twarzy chyba wlasnie dlatego jest tak długotrwały. Gdy mieszałam oba odcienie na ręce to wlasnie ciężko bylo go zmyć z ręki a co dopiero z twarzy.

Gdyby miał więcej odcieni lub jakies bardziej naturalne to z pewnością gościłby zawsze w mojej kosmetyczce ze względu na tę trwałość i brak konieczności poprawek.
Polecam za to odcień Opal dla bladziochów :)

Super

Podkład przeznaczony do skóry tłustej, trądzikowej. Ogólnie podkład krycie ma rewelacyjne, natomiast jedyny minus to wyświecanie, ale to zależy od cery. Wracam do niego od czasu do czasu. Nie tworzy u mnie maski, wygląda ładnie, łatwo się go aplikuje. Przede wszystkim jest hypoalergiczny i wystarczy kropla na pokrycie całej twarzy.

było tak fajnie

Po nałożeniu podkładu była mega zadowolona, twarz wyglądała idealnie, bardzo dobrze kryje , zakrywa wszystkie niedoskonałości, jest wydajny ale to na tyle plusów:( po 2 godzinach twarz się straszni świeci (nawet po utwardzeniu) nic nie pomaga, szybko się ściera. Już myślałam, że znalazłam idealny podkład ale się rozczarowałam:(