Aqua Fusion, Continuously Infusing Moisture Cream, Dry Skin

Aqua Fusion, Continuously Infusing Moisture Cream, Dry Skin

Nawilżający krem przeznaczony do cery suchej. Natychmiast się wchłania, dając skórze komfortowe nawilżenie i świeżość. Jego działanie trwa także po aplikacji, gdyż uzupełnia braki wody od środka doprowadzając do optymalnego stopnia nawilżenia. Specjalna, opatentowana technologia Aquacellular, łącząca szesnaście składników, takich jak cynk, wapno, magnez, utrzymuje nawilżenie skóry przez cały dzień poprzez pobudzenie jej naturalnych mechanizmów nawilżania.

Po trzech tygodniach stosowania nawilżenie skóry wzrasta 56%. Po 24 godzinach od aplikacji skóra nadal wskazuje wzrost nawilżenia o 37%!

Dodatkowo, bogata formuła przeznaczona dla cery suchej (emulsja typu: olej w wodzie), wzbogacona została o olej palmowy i masło shea, aby wzmocnić działanie odżywcze.

Może być

Jego działanie mogę określić w sposób następujący: ani mi nie pomógł ani nie wyrządził żadnej szkody mojej twarzy (a to już jak wiemy bardzo dużo...). Ciekawy zapach, konsystencja i kolorek. Ładne opakowanie. Wchłania się szybko.

Fajny

Kremik jest fajny.
NIe powoduje podrażnień u alergików.
Skóra staje sie aksamitnie miekka i pachnąca.
swietny zarówno pod makijaz jak i na noc.
Niedrogi i wydajny.

Używam tego produktu od:2 lat

świetny

Chyba najlepszy krem nawilżający jaki kiedykolwiek miałam. Ma lekką konsystencję (półżelową) a jednoczesnie naprawdę genialnie nawilża. Po użyciu tego kremu skora jest gładka, przyjemna w dotyku i naprawdę nawilżona.
Poza tym ma ładne opakowanie, jest bardzo wydajny.
Jak na razie lepszego kremu nie miałam :) Ideał.

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

ok, ale lepszy jest fluid

Krem jest fajny z kilku powodów:
- dobrze nawilża, ale nie powoduje świecenia skóry, nawilżenie czuję przez cały dzień
- wygładza drobne zmarszczki mimiczne, a przecież nie jest to krem przeciwzmarszczkowy!!
- lekki krem idealny pod makijaż-lepszy od wersji krem-żel (dla mnie podkład lepiej się rozprowadza i prezentuje na lekkich kremach niż wersjach kremowo-żelowych).
-piękny zapach i opakowanie

minusy:
chyba jednak trochę zapycha, ponieważ zawiera w składzie parafinę, mam cerę mieszaną i dla mnie zdecydowanie lepszy jest lekki fluid z tej serii, który nie zawiera parafiny i innych składników pogarszających stan cery, ale dla suchej skóry będzie ok.
Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: niecałe opakowanie

przyjemny

Mam wersję normal to dry - i tak właściwie wyglada moja cera. No, moze poza urlopem ;)
Krem jest przyjemny, dośc lekki, ale nie rzadki. Ma delikatny, swieży zapach. Dobrze sie rozprowadza, szybko wchłania. nawilża ładnie, chocpozostaje pewna lepkość. Ogólnie - sympatyczny krem nawilzający. Nie wiem, czy do niego wrócę, bo tyle odkryć przede mną...

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:konczę 15 ml

Super produkt:)

Mam suchą skórę, generalnie robią mi się na niej takie suche placki (skórka się łuszczy i schodzi) a już po 2 użyciu kremu problem zniknął! Bardzo ładnie pachnie i szybko się wchłania (idealnie pod makijaż). Cena jest dośc wysoka ale jest zupełnie adekwatna do działania produktu. Napiszę tak: żaden krem nie pomógł tak mojej skórze jak ten więc gorąco polecam i napewno go jeszcze kupię - jest bardzo wydajny - używam go od 2 miesięcy (rano i wieczorem oraz po każdym myciu twarzy) i zuzyłam dopiero 1/4 50ml opakowania. Jeszcze raz polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 50ml opakowania

po prostu ok

Na początku zaznaczę, że mam baaardzo suchą skórę i mało który krem sobie z nią radzi ;) Ten działa na mnie po prostu poprawnie. Lubię go używać, gdyż ma bardzo przyjemną konsystencję - mimo, że jest przeznaczony do cery suchej, jest bardzo lekka i delikatna. Przy aplikacji na skórę czuć natychmiastowy zastrzyk nawilżenia, jakby kropelki wody z kremu wnikały w skórę. Niestety u mnie to uczucie mija dość szybko. W ciągu dnia nie czuję żadnego ściągnięcia czy przesuszenia skóry, ale równocześnie nie odczuwam jakiegoś komfortu i nawilżenia.
Krem jest poprawny, nie można mu właściwie nic zarzucić, ale nie powala na kolana. Zupełny przeciętniaczek z górnej półki. Może po dłuższym czasie stosowania dostrzegę więcej efektów.

Dodatkowo krem ma piękny zapach i równie śliczny kolor.