Aqua Fusion, Continuously Infusing Moisture Fluid, Normal to Combination Skin

Aqua Fusion, Continuously Infusing Moisture Fluid, Normal to Combination Skin

Transparentny błękitny fluid natychmiast wchłanialny przez skórę, daje jej uczucie świeżości i nawilżenia. Idealnie nawilża skórę i pozostawia ją jaśniejącą zdrowiem. Ideą jego działania jest nakarmienie skóry substancjami nawilżajacymi w połączeniu z idealnym, brzoskiwniowym wykończeniem. Specjalna, opatentowana technologia Aquacellular, łącząca szesnaście składników, takich jak cynk, wapno, magnez, utrzymuje nawilżenie skóry przez cały dzień poprzez pobudzenie jej naturalnych mechanizmów nawilżania. Formuła Oil-free, pozostawia skórę lśniejącą zdrowiem przez 24 godziny.

Po trzech tygodniach stosowania o nawilżenie skóry wzrasta 56%. Po 24 godzinach od aplikacji skóra nadal wskazuje wzrost nawilżenia o 37%!

Przebadany dermatologicznie, pozbawiony substancji tłuszczowych i komedogennych.

Bardzo porządny!

Mam wysoce problematyczną cerę - mieszaną. W zależności od pory roku, miesiąca, dnia, fazy księżyca i innych widzimisię różnie z nią bywa. Krem nabyłam na truskawkowych zakupach za nieco ponad 40 zł. I tu wielkie pozytywne zaskoczenie! Krem nie uczulił mnie, nie wytworzył na mojej twarzy lustra poprzez nadmierne natłuszczenie, a właśnie doskonale nawilżył, uspokoił twarz, która pozostawała na długo matowa, a jednak zdrowo promienna. Gdyby tylko miał filtry, bez wątpienia dostałby ode mnie najwyższą notę, a tak... szukam dalej. Szkoda.

Ilość zużytych opakowań: 50 ml

bardzo lekki...

Bardzo lubię kosmetyki pielęgnacyjne Lancoma, ten również mnie nie zawiódł, ale... są lepsze.
Krem ma wodnistą, leciutką konsystencję. Na początku byłam nią przerażona, bo czułam się tak jakbym smarowała twarz wodą. Okazało się jednak, że całkiem dobrze nawilża. Pozbyłam się problemu przesuszonych policzków, więc te 16 minerałów robi jednak swoje :)
Doskonale nadaje się pod makijaż, jest lekki, więc podkład nie waży się na nim. Nie zapycha, nie podrażnia.
Jest świetnym nawilżaczem.
Udało mi się kupić go po okazyjnej cenie, więc nie żałuję i uważam, że spełnił oczekiwania. Sądzę jednak, że cena w drogerii w porównaniu z działaniem jest zdecydowanie za wysoka. Znam kilka dużo lepszych...

Używam tego produktu od:2 miesięcy

wszystko ok, ale...

Naprawde trudno doszukac sie wad tego fluidu... bardzo dobrze nawilza, swietnie sie wchlania, raczej nie zapycha, ladnie pachnie, ma fajna konsystencje, jest naprawde bardzo przyjemny, i buzia po jego uzyciu tez:)

Ale jedno pytanie: Czy dobre nawilzenie skory (bo tak naprawde to jedyny trwaly efekt, i nic wiecej!) jest nieosiagalne ponizej 170zl? Tak naprawde jest wiele kremow w granicach 50zl, ktore daja identyczne rezultaty.

A wlasciwie.. to jest do czego sie przyczepic :) krem do cery mieszanej powinien choc troche matowić, a ten tego zupelnie nie robi, druga sprawa to brak filtrow!
Za takie pieniądze to jednak wstyd!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

Cellulit adipocyty

kolejne KWC Lancome

Ten krem został stworzony z myślą o mnie ;) Przede wszystkim moja cera potrzebuje nawilżenia, aczkolwiek krem musi mieć lekką konsystencję, aby nie zapychał porów. W tej kwestii moja cera jest wybitnie wybredna. Ten krem sprawdził się idealnie. Jest wydajny, ma piękny kolor oraz zapach, przyjemnie się go rozprowadza. Pomimo lekkiej konsystencji doskonale nawilża. Mój ideał! Będę go niego już zawsze wracała!
Zapomniałabym dodać, że doskonale odżwieża cerę w upały, świetnie się sprawdza pod makijaż.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: jedna miniaturka 15 ml oraz w trakcie pełnowymiarowego.

zdecydowanie polecam

kremiku uzywam juz jakis czas i powiem ze jest naprawde wart swojej ceny
mam cere mieszna sklonna do przetluszczania sie i wypryskow , a pomimo tego w niektorych miejscach przesuszona..........krem sprawdza sie znakomicie
nawilza , mile uczucie swiezosci, nie przetluszcza mojej skory i nie swiece sie po nim
najlepsze efekty daje stosujac go regularnie aha plus za opakowanie i duzy za wydajnosc

Używam tego produktu od:1 rok

Wspaniały jak dla mnie

Stosowałam już wiele kosmetyków-skin mood eris, effaclar la roche posay, avon ... do czasu aż stwierdziłam, że wydam więcej ale miałam nadzieję że w końcu to będzie TEN. i tak też było. jak dla mnie rewelacja-higieniczna aplikacja, wspaniały zapach, szybciutko się wchłania i zdecydowanie nawilża. jest także ok na zimową aurę (sprawdzałam zimą ubr. :) )

Używam tego produktu od:14 m-cy

fajny

fajny krem o przepieknym zapachu i do tego dostepny w wersjach dla roznego rodzaju skory - za to duzy plus dla calej serii.
Pomogl mi z bardzo powaznym wysuszeniem skory po peelingu chemicznym, mialam duze problemy i mysle, ze ten krem wiekszosc z nich rozwiazal. Oczywiscie mam na mysli problemy ze skora ;) Na inne raczej nie dziala ;) a szkoda...
Skora faktycznie swietne nawilzona, poza tym dobrze chroniona (filtry). Krem dobrze sie wchlania i nie pozostawia tlustego osadu na skorze.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele

Nie, nie, nie

A miało być tak pięknie :( Niestety po kilkumiesięcznym stosowaniu tego fluidu (tak, jest wydajny trzeba przyznać) sprawiłam sobie przesuszoną buźkę.
Moja skóra jest mieszana, a ostatnio bardzo lubi sie niemiłosiernie przetłuszczać na całej powierzchni twarzy. Pomyślałam, że lekki fluid nawilżający będzie dla niej idealny. Jednak nie czułam żadnego nawilżenia. Po około 2 godz. skóra była ściągnięta, chciała pić, pić ! Nakładałam coraz więcej fluidu, by ją nakarmić i dotrwać jakoś do końca opakowania.. ehh... Nawet większe ilości nie pomogły.
Uważam, że jedynie współpraca z jakimś serum, które odżywi i nawilży skórę nadaje sens jego stosowaniu.

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Super nawilżenie

Krem ma bardzo lekką konsystencję, przy zetknięciu ze skórą zmienia się jakby w wodę. Wspaniale się wchłania. Bardzo dobrze nawiża skórę, ale raczej nie posiada właściwości matujących. Opakowanie bardzo funkcjonalne w dozowaniu. Mimo wszystko godny polecenia!

Używam tego produktu od:trzech miesięcy