Color Visions Duo Eyeshadow

Color Visions Duo Eyeshadow

Cień zawiera połyskliwe włókienka jedwabiu. Nowe intensywne kolory mienią się i opalizują. Doskonała konsystencja zapewnia wyjątkową łatwość nakładania i nie powoduje wrażenia wysuszonej powieki. Perfekcyjny, połyskujący makijaż utrzymuje się na powiekach cały dzień.

Cena: ok. 25 zł

Zdecydowanie na tak

Mam opakowanie ze zdjęcia. Bardzo spodobał mi się odcień jasny. Po bliższym zapoznaniu polubiłam bardziej ciemniejszy. Jest fantastyczny do pracy i na bardziej eleganckie okazje. Jednym opakowaniem można zrobić cały makijaż oka.
Plusy:
świetnie się rozcierają,
nie sypią się,
trwałe,
tanie,
dobra pigmentacja

Minus:
ciężkie otwieranie

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, 1 w trakcie

przyzwoite

Cienie kupowałam jak zawsze pod wpływem impulsu, od jasnych po ciemne. Uważam, że są bardzo przyzwoite i warte wypróbowania.

Plusy:
-łatwo dostępne
-idealnie dobrane kolory
-można znaleźć coś zarówno na dzień jak i wersje bardziej wieczorową
-cienie nie osypują się
-łatwo się nakładają
-są delikatnie kremowe
-bardzo wydajne
-te z drobinkami nie robią bazarkowego efektu, ładnie rozświetlają oko
-łatwo je zmyć

Minusy:
-małe opakowanie, które cięzko się otwiera
-cena ( promocyjna jest o wiele bardziej do zaakceptowania )
-utrzymują się bez bazy jakieś 3 godz.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 4 szt.

Bardzo dobre

Mam kolor fioletowy z różowym i jestem bardzo zadowolona.
Dają delikatny efekt, bo nie dobrze mi w ciemnym makijażu (jestem blondynką z bardzo jasną karnacją). Ślicznie się mienią, ale nie jak latarnia tylko delikatnie.
Nie rolują się, nie osypują.
Pozostają długo na powiekach.
Co dla mnie jest ważna w przypadku cieni są mięciutkie i dobrze się rozprowadzają.
Jak większość cieni najlepiej nakładać je pędzelkiem, nie dołaczonym aplikatorem.

Manicure - kolorowy french

Bardzo fajne cienie w dobrej cenie

Mam kolor ze ze zdjęcia, kupiłam ze względu na jasny kolor, ale używam obu. Są naprawdę świetne. Ładnie trzymają się na powiece, są łatwe w nakładaniu (ani za twarde, ani za miękkie).
Kolory które posiadam idealnie nadają się na makijaż dzienny.
Są dość wydajne
Opakowanie poręczne i praktyczne.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie (małe)

Fajne:)

Kupiłam te cienie w PEPCO za chyba 8 zł także z tego co widzę trafiłam na niezłą okazję :)
Miałam odcień bordo i taki niebieskawy fiolet. Bordo się raczej nie maluję ale ten drugi kolor wykończyłam już całkowicie. Fajnie się aplikuje bo nie sypie sie na policzki, trzyma się dość długo - mimo, że nie używam bazy do cieni. Ładnie sie mienił można było pomalować się na codzień do pracy jak i na wieczorne wyjście :)
Jak dla mnie super cień za bardzo małe pieniądze :)
Tylko niezadowolona byłam z opakowania;/ ciężko je otworzyć szczególnie jak się człowiek rano śpieszy do pracy;)
POLECAM

Używam tego produktu od: jakieś 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 ( gdzie jeden kolor już zużyłam całkiem)

dobra jakość

posiadałam zestaw ze zdjęcia. Cienie były piękne jeśli chodzi o kolor :)
plusy:
+świetna konsystencja- miękka i bardziej kremowa niż pudrowa
+ piękne połączenia kolorystyczne- zestawy i nacodzień i do wieczorowego makijażu idealne
+ trwałość- trzymają się ok 10 h bez bazy!!!
+ dobrze się aplikują i mieszają ze sobą
+ bardzo wydajne

minusy:
nic nie przychodzi mi do głowy oprócz nie solidnego opakowania- dość szybko trafił je szlag ;)

Używam tego produktu od: używałam przez jakiś rok, a później się rozbiły i to są chyba jedyne cienie jakich mi było szkoda...
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe :/

jeszcze sprawdzam

Zakupilam te cienie jakiś czas temu i jestem pod wrażeniem,ja mam tą wersje mat i z drobinkami.Mat ladnie podkreśla oczy bardzo naturalnie natomiast strona z drobinkami pięknie je rozświetlają.Trzymają się jakieś 4,5godz potem naturalnie ścierają się ale i tak efekt jest dobry.
Posiadam kolor cielisty lubię efekt jak naj bardziej naturalny i ten cień umożliwia mi to, sprawdzil:) się

Używam tego produktu od: 3mies.

Polubiłam

Majowa edycja. ;)
Na początku byłam do nich sceptycznie nastawiona, ale wraz z nastaniem cieplejszej pogody nie potrafię się z nimi rozstać bo mam duo typowo letnie, ciepły pomarańcz i pastelowy fiolet- nazwane bazaar chic.
Opakowanie jest bardzo eleganckie, wizualnie mi odpowiada, gorzej z praktycznością, ciężko się je otwiera, jest malutkie, wyślizguje się z dłoni, ale dzięki małemu rozmiarowi nie obawiam się, że nie zdążę zużyć cienia przed upływem terminu ważności.
Cienie zawierają dużo błyszczących drobinek, ale nie są tandetne, ładnie rozświetlają oczy. Pigmentacja jest dobra, nie trzeba nałożyć dużo kosmetyku, by kolor był widoczny. Cienie nie osypują się na twarz, długo się trzymają, siedem godzin minimum, później zmazuję makijaż, więc nie jestem w stanie stwierdzić, czy mogłyby wytrzymać jeszcze dłużej. Nie zbierają się w załamaniu powieki. Kupiłabym jeszcze jakieś inne kolory.

PIĘKNE:)

Mam wersje brąz-jasny róż oraz srebrny-biały. Uwielbiam te cienie bo niesamowicie mienią się na powiece, sa delikatne, jakby z jedwabiu, utrzymuja sie długo bez poprawek ale łatwo je zmyć..
jedyny poważny minus, że jak sie nie ma pedzla to trzeba je nakladać paluchem - ale i tak otrzymuje sie super efekt, ja póki co nakladam palcem i jestem i tak baaardzo zadowolona z tych cieni, cena myslę że też jest przystepna.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: dwa w trakcie

polecam :)

-wydajne

mam odcienie
-brąz(mat)-brąz(połysk)
-czarny(mat)-czarny(połysk, brokat) -niebieski(mat)-niebieski(połysk,brokat)

dobry pomysł z połączeniem kolorów matowych, które stosuje codziennie z odcieniem połyskującym na specjalne wyjścia

trwałość- ok.3-4h, z baza artdeco ok 12h

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Jeden z moich ulubionych!

Mam kolor 340 NIGHT OUT!
Odkryłam go na nowo po dłużesz przerwie.

+ fajne kolory
+ nie ma nachalnych drobinek (są delikatnie połyskujace)
+ łatwa aplikacja
+ bez bazy utrzymuje się 7 godzin bez żadnych poprawek!!!!!
+ wydajny
+ łatwo go zmyć

Nie zauważyłam żadnych minusów :)

Używam tego produktu od: ok 2 lata
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

O.K.

Cienie bardzo ładnie wyglądają na powiece, nie osypują się. Wygodnie się je aplikuje pędzelkiem. Mam niebieski i brązowy odcień (910). Brązowego używam praktycznie codziennie, niebieski niestety jest intensywniejszy niż wyglądało to na początku i używam go rzadziej. Nadaje się bardziej na wieczorowe wyjście ;) Po kilku godzinach cienie zbierają mi się w załamaniach powieki, ale przypuszczam, że to może być też kwestia tego, że nie używam bazy. Kupiłam go za 19,90 zł i jestem zadowolona. Całkiem możliwe, że kupię sobie jakieś inne kolorki :)