Base Hydratant Azulene SPF6 (Krem azulenowy na dzień)

Base Hydratant Azulene SPF6 (Krem azulenowy na dzień)

Krem ochronny o silnym działaniu nawilżającym i przeciwzmarszczkowym do cer wrażliwych, delikatnych, suchych, z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi.
Zawiera azulen o działaniu regeneracyjnym, ujędrniającym i przeciwalergicznym. Krem nawilża skórę oraz posiada właściwości przeciwzmarszczkowe. Delikatnie rozjaśnia cerę.
Azulen uzyskiwany z aktywnych substancji z olejku rumianku: działanie napinające, antyalergiczne, łagodzące, regenerujące, kojące.
Bisabolol uzyskiwany w płatków kwiatu rumianku: działanie przeciwzapalne, zapobiega podrażnieniom.
Kolagen i składniki mineralne: fosfor, chlor, sód, potas, wapń, magnez i inne - stymulują odnowę tkanek.

Idealny !

Na wstepie zaznaczę że posiadam krem w nowej szacie graficznej. Białe, estetyczne i minimalistyczne opakowanie, z różowymi napisami z pewnością przypadnie do gustu wielu z Was.

Sam krem jest dla mnie wielkim odkryciem. Otóż, do tej pory nie maiałam pojęcia co to jet azulen, a dzięki temu kosmetykowi poszerzyłam wiedzę o tą właśnie substancję.

Krem sam w sobie jest doskonały, wpłynął bardzo korzystnie na stan mojej cery. Doskonale ją nawilżył i zmatowił. Sprawił że zmarszczki mimiczne znacznie się spłyciły i optycznie zniknęły.
Jego rozjasniajace właściwości wyrównały koloryt mojej cery i sprawiły że wygląda zdrowo i promiennie.
Nie zauważyłam aby krem zapchał moją cerę.

Krem doskonale sobie radzi łagodząc podrażnienia i zaczerwienienia. Pomógł mi w leczneiu krostek i drobnych wysypek skónych. Jest nie zastąpiony w pielęgnacji cer suchych i wrazliwych.

Serdecznie go polecam !

Świetny!

Posiadam nową wersję kremu, w zmienionym opakowaniu i o innym składzie (zdjęcia poniżej).

Krem spisał się na medal. Ma lekką konsystencję, szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej ani lepkiej warstwy. Jest to dla mnie szczególnie ważne, ponieważ moja cera nie znosi ciężkich kremów. Stosowanie dodatkowo uprzyjemnia delikatny, świeży zapach. Produkt nie wchodzi w reakcję z kosmetykami, nie powoduje warzenia/ ciemnienia ani żadnych innych konfliktów z podkładem. Nie zauważyłam też zapychania cery, za to skóra jest ukojona, nawilżona i przyjemnie napięta. Już dawno nie była w tak dobrej kondycji - w końcu krem bogaty jest w substancje odżywcze i łagodzące. Nie wpływa na trwałość makijażu - ani pozytywnie, ani negatywnie, jest obojętny. Krem zawiera filtr SPF6, który jest w zupełności wystarczający na ta porę roku, zwłaszcza, że w podkładzie tez zazwyczaj mamy jakiś filtr.

POLECAM

Polecam ten krem każdej kobiecie z wrażliwą cerą. Krem całkowicie wyleczył wszystkie niedoskonałości na mojej twarzy, skóra stała się matowa. Produkt bardzo wydajny, moim zdaniem wart swojej ceny, nie zamienię go na żaden inny.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Botoksu zastosowania

Świetny

Ten krem jest naprawdę rewelacyjny - połączenie działania nawilżającego, ochronnego i kojącego, czyli coś w sam raz na chłodne dni. Krem bardzo dobrze pielęgnuje skórę - nawilża, likwiduje uczucie przesuszenia, wygładza. Pozostawia na skórze warstwę ochronną - nie jakiś lepki, tłusty film - po postu taką lekką powłoczkę. Krem koi podrażnienia, rozjaśnia przebarwienia, nadaje skórze równomierny odcień. Do tego ma działanie matujące - skóra nie błyszczy po nim, wygląda naturalnie. Jest bardzo wydajny, przy nakładaniu trochę się maże, ale wchłania się szybko, więc komfort stosowania jest duży. Opakowanie ładne - plastikowy słoiczek wykonany jest solidnie i estetycznie. Zapach ziołowy - znika w chwilę po aplikacji.

Używałam tego kremu z dużą przyjemnością.

Używam tego produktu od: używałam 2 miesiące