Sensique, Trendy Colour, Diamond Shine (Cienie do powiek pojedyncze)

Sensique, Trendy Colour, Diamond Shine (Cienie do powiek pojedyncze)

Zgłaszająca osoba: Alissa100

Nie perfumowane cienie do powiek. Satynowy lub diamentowy połysk dodaje makijażowi oczu głębi i elegancji. Efekt: Długotrwały, świetlisty makijaż.

Dostępne 12 odcieni w wersji podstawowej (101-112).

Wersja limitowana 2008 Diamond Shine Morning Dream zawiera 5 kolorów:

130 niebieski - kolor nieba o wschodzie

131 żółć - słonecznych promieni

132 grafit - zawieszony między snem a jawą

133 róż - kwiatów jabłoni

134 zieleń - pierwszych pąków i liści

Cena: ok. 5zł / 4g

Porazka

Niestety w tym przypadku cena nie wspolgra z jakoscia. :( Mam odcien 101, perlowa biel. Kupilam w celu uzywania w kociku oka, niestety nie sprawdzil sie.

Plusy:
+ cena
+ opakowanie (wygodne)
+ kolor
+ pigmentacja
+ dostepnisc

Minusy:
-bardzo sie kruszy i niestety nie utrzymuje sie dlugo na powiece
-nie wiem jak to mozliwe ale w pojemniczku prasuje sie w (kamien)? i ciezko sie go nabiera

Używam tego produktu od: pol roku

Na 4 :)

Posiadam dwa cienie z tej edycji:
1. pudrowy róż ze świecącymi drobinkami (nr 107)
2. jasny beż również ze świecącymi drobinkami (nr 102)

Moje powieki mają tendencję do rolowania wszystkich cieni jakie nałożę na powiekę (dlatego używam bazy pod cienie). Wg mnie cienie są bardzo fajne za niską cenę (za ok. 7 zł kupiłam obydwa). Ciężko jest kupić nr 107, chyba 3x próbowałam kupić i dopiero za ostatnim razem złapałam go w drogerii.
Cienie pięknie wyglądają na powiece (dużo znajomych pytało mnie się o nie, zwłaszcza o ten różowy).

Jedyną ich wadą jest to,że podczas nakładania osypują się - za to odjęłam jedną gwiazdkę :)

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 rozpoczęte

Zawiedziona

Mam kolor beż 1-117. Cień słabej jakości, adekwatnej do swojej ceny. Osypuje się, szybko ubywa z opakowania, kruszy się. Nie da się w żaden sposób nanieść na powiekę i tam pozostać na jakiś czas. Zapach typowy pudrowy jak tanie kosmetyki. Powinien być matowy, ale nie spełnia tego zadania. Bardziej jako rozświetlający się nadaje. Ogólnie nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Botoksu zastosowania

pylista nietrwalosc

mam kolor bezu 1-117
aksamitny bezowy mat, prawie mat
cien okrutnie pyli gdzie tylko sie da
nie przykleja sie na powieke
schodzi gdzie chce i kiedy chce
to bardzo niskiej klasy cien
jest mocno napigmentowany ale co z tego jak niewiele go zostaje na powiece

cena super ale tez nie warta go
wydatny zapach pudru do twarzy taki babciny
opakowanie praktyczne zwykle ale dzialajace
cale zapylone cieniem

nie lubie go jest trudny ciezki i spadajacy momentalnie ! naklada sie bardzo gruba wartwa

jeden z gorszych

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: ciut i ciut i wiecej nie chce

świetne

Posiadam cień z numerkiem 109 - chłodny beż z bardzo delikatnymi drobinkami, satynowy.
Kupiłam akurat ten kolorek w celu użytkowania go na co dzień. Mój makijaż głównie opiera się na kreskach, stąd preferuję coś neutralnego na powiekach.
Nałożony na bazę (u mnie jest to korektor w słoiczku catrice) trzyma często i cały dzień, czasem tylko zbija się ale to też po wieeeelu godzinach, pod koniec dnia. Dodam oczywiście, że poprawia to pigmentację, którą oceniam na bardzo dobrą, zatem:

+ potrafi wytrzymać cały dzień,
+ odcień 109 idealnie pasuje na codzienny makijaż,
+ bardzo dobra pigmentacja, widać kolor na oku (przejrzałam sporo swatchów na blogach i zadziwiło mnie jak słabo tam potrafił wypaść, przypuszczam, że jest to spowodowane brakiem bazy),
+ opakowanie lekkie, stabilne, sam cień nigdy mi się nie rozwalił na kawałeczki, zawsze zużywa się równomiernie i nie odkleja od opakowania,
+ cena,
+ łatwo się nakłada, jest miękki (używam do tego pędzelka),
+ nowe, ciekawe kolory

- jedynie dostępność jest słaba, tylko drogerie Natura.

Tak poza tematem:
Bardzo się zdziwiłam jak kupiłam odcień fioletowy a w domu, i to po miesiącu zauważyłam, okazało się, że to inny produkt - velvet touch.

Polecam :)

Używam tego produktu od: styczeń 2013
Ilość zużytych opakowań: zużyta połowa drugiego

Najgorszy

Kupiłam skuszona promocją kolor jakby turkusowy. Cień z serii Velvet Touch nie był taki zły więc tym bardziej jestem w szoku, oceniając jakość Diamond Shine. Na wstępie powiem, że nie zauważyłam żadnego plusa oprócz koloru i ceny więc zajmę się tylko minusami...

Minusy:
-szybko ściera się napis z opakowania,
-po zakupie cień... wypadł z niego,
-teraz meritum sprawy: totalnie niczym nie dało się tego cienia nałożyć na pędzelek, bądź też palec, chusteczkę, gąbkę, aplikator, czego dusza zapragnie! Suchy, twardy, zbity i nie do naruszenia! Tragedia! Na mokro minimalnie przeniósł się na pędzelek, ale w drodze na powiekę zesztywniał i nie dało się pomalować nawet najmniejszej powierzchni...

Miałam wrażenie jakbym palcem przesuwała po turkusowym papierze ściernym... Musiałam go zdrapywać, żeby wgl. zobaczyć jakiś "puch", który mogłam nałożyć na powiekę... Ale efekt był baaardzo mizerny. Cień "użyty" raz. Wyrzucony. Tak samo pieniądze, ale w błoto.

Odradzam.

przyzwoite

Całkiem porządne cienie. Bardzo je lubię i mam kilka kolorków

Plusy:
+ duży wybór kolorów
+ łatwo dostępne
+ TANIE!
+ dobra pigmentacja
+ nie obsypują się
+ utrzymują się cały dzień

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Całkiem miły cień

Różowy cień z tej serii dostałam kilka miesięcy temu.
Nie jestem fanką malowania oczu, cieni używam sporadycznie na wyjątkowe okazję i muszę przyznać, że ten cień jest dobry.
Kolor jest ładny, satynowy, dobrze napigmentowany i pasuje do moich jasnozielonych oczu.
Łatwo go nanieść palcem, pędzelkiem lub pacynką.
Nie uczula! Mam bardzo wrażliwe oczy-cień albo tusz i już mnie swędzą, pieką oczy. W przypadku tego cienia tak się nie stało. Mogę go trzymać kilka godzin i nie ma żadnych oznak alergii.
Cień jest trwały, nie osypuje się, wytrzymuje kilka godzin.
Mogę polecić:)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

daje radę

Szukam dobrego rozświetlacza do moich zmęczonych oczu i w tej kategorii Diamond Shine nie jest powalający. Ale za cenę 4 zł w promocji nie oczekiwałam cudu. Mam kolor chyba 101 biały, trochę się obawiałam, że będzie bardzo widoczny, a tu słaba pigmentacja okazała się jego zaletą. Daje delikatny połyskujący efekt, wcale nie jest biały, można stopniować efekt. Nakładam na całą powiekę aż po brwi i jest ok, nie odcina się od naturalnego koloru skóry, tylko rozświetla, ale fakt- baaardzo delikatnie. Nie zbiera mi się w załamaniu, co też mnie zdziwiło, bo inne sensique z mojej kolekcji mają takie tendencje. Jest też fajnym uzupełnieniem kolorowych makijaży. Duży, dość wydajny. Mógłby być trwalszy.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Nie wiem co o nim myśleć....

Kupiłam go, bo miałam dziwną chandrę i chciałam sobie poprawić humor. Kupiłam taki jasnozielony. Na początku był fantastyczny, mienił się bardzo ładnie, chociaż okazał się być naprawdę bedzo jasnym, prawie niewidocznym kolorem. Ponadto bardzo szybko znikał mi z powiek, dosłownie po dwóch godzinach nie było po nim śladu. Po pewnym czasie magiczne drobinki chyba zniknęły, bo już nie jest taki jak kiedyś... połysk ma kiepski dosyć, więc używam go rzadko.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: trochę jednego

Bez rewelacji

Cienie do drogich nie należały, także nie wymagałam od nich zbyt wiele.

+ świetnie się rozcierają,
+nie uczulają

- słabo napigmentowane
- nietrwałe

Dobry cień

Używam białego jako rozświetlacza i dobrze się spisuje. Plusy to też cena i wydajność, bo używam codziennie, a nie zużyłam jeszcze całego. dobrze trzyma się pod łukiem brwiowym, ale kości policzkowe to już inna sprawa :P

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe