Gosh, Moisturizing Body Lotion, Moisturizing Body Lotion, Classic "Argan Oil" (Balsam nawilżający do ciała (różne rodzaje))

Kosmetyk ten przeznaczony jest do pielęgnacji skóry ze skłonnością do przesuszania, jednakże doskonale sprawdzi się także w każdym innym rodzaju. Balsam Gosh Classic Argan Oil sprawia, że skóra jest miękka i aksamitna, a także zyskuje przyjemną teksturę. Dzięki lekkiej konsystencji bardzo szybko się wchłania oraz pozostawia skórę w uczuciu komfortu i nawilżenia. Balsam jest delikatnie perfumowany. W składzie znajdziesz olejek arganowy oraz witaminę B3. Kosmetyk ten doskonale nadaje się do codziennej pielęgnacji ciała.

Poznaj nawilżające działanie balsamu Gosh Classic Argan Oil

działanie nawilżające
wygładza
daje uczucie komfortu
balsam delikatnie perfumowany
zawiera olejek arganowy i witaminę B3

Balsam dostępny w różnych wersjach.

balsamy
zapachowa
w butelce
Struktura
lekkie
krem
>250ml

Lekki, przyjemny, pachnący ❤

Uwielbiam to opakowanie, aż miło się na nie patrzy :) Pod względem konsystencji sprawdza się bardzo w porządku - jest lekki, nie zostawia tłustawej warstwy, idealnie się wchłania. Przyjemnie zmiękcza i nawilża skórę, pozostawiając miły, delikatny zapach. Moim zdaniem definitywnie wart swojej ceny. Sprawdza się na skórze przesuszonej i alergicznej. Sporadycznie używam go nawet do twarzy i pod tym wględem też skutecznie nawilża nie zatykając porów.

elegancki i dobry

Mam wersję z olejkiem z granatu, do suchej skóry, ale zapach to chyba klasyczna wersja, bo na opakowaniu jest napis CLASSIC. Zapach kontrowersyjny, nie każdemu może się podobać, a ja go uwielbiam. Jest to roślinny zapach, jakby liści, soku z aloesu, ale bardzo mocny i "perfumiarski". Na skórze trwały, ale nie przytłaczający.
Co do właściwości samego balsamu - też w porządku. Nawilża, zostawia delikatną warstwę ochronną, nie tłustą ani lepką. Skóra ładnie się po nim błyszczy i jest naprawdę nawilżona. Za tę cenę to balsam do kupienia co jakiś czas, nie używania jako podstawowy kosmetyk raczej, ale jeśli ktoś zastanawia się nad tą odrobiną luksusu po kąpieli - to warto. Nie zawiodą jego właściwości pielęgnacyjne, więc nie będzie tylko ozdóbką na półce.

mieszane uczucia

Mam ogromne problemy z oceną tego produktu. Jest to naprawdę wysokiej jakości balsam- jakby połączenie mleczka, balsamu i śmietanki. Jednocześnie cudownie nawilża, jest bardzo wydajny i pozostawia długotrwały efekt miękkiej skóry, a jednocześnie nie jest ani tłusty, ani gęsty... sprawdza się nawet w najgorsze upały.
Posiada cudne, bardzo trwałe i efektowne opakowanie, daje wrażenie "luksusu" :D
Mógłby być ideałem, jednak jego zapach i cena zwalają z nóg (w tym negatywnym znaczeniu) :D Przy jego wydajności cena jeszcze by uszła płazem, ale kupowanie śmierdziucha za 40zł to dla mnie zbyt wielka ekstrawagancja. Raczej się już nie skuszę. :(

kosmetyki rituals

Jedyny minus to zapach...

a poza tym tylko plusy.
Zgodnie z obietnicami producenta nawilża,lekko natłuszcza,zmiękcza wygładza.
Eliminuje suche partie,skóra jest ukojona.
Żadnych podrażnień.
Dobra wchłanialność.
Wydajny.
Fajna butla ze złotym korkiem daje poczucie stosowania luksusowego kosmetyku.
Zapach o którym wspomniałam mnie średnio podchodzi ,zbyt intensywny,ale to mało istotne przy takiej skutczności.

Bardzo dobry balsam.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe,ale na tym nie koniec:)

Świetny balsam, luksus dla każdego!

Oceniam wersję Classic.
Balsam jest po prostu rewelacyjny, doskonale nawilża, całkiem przyjemnie pachnie (chociaż po tej firmie można by spodziewać się czegoś bardziej charakterystycznego - ale z drugiej strony, to czyni go produktem dla każdego, nawet niezależnie od płci), idealnie się wchłania i co najważniejsze - od razu widać efekty, skóra aż "błyszczy" się od tego nawilżenia. Opakowanie jest bardzo luksusowe, ale też poręczne. Cena balsamu nie jest niska, ale z drugiej strony, jak na produkt tej marki - nie jest też bardzo wygórowana; jednakże dla zwykłego użytkownika to wciąż jeszcze trochę za dużo. Bardzo odżywia skórę, efekty są w miarę długotrwałe, konsystencja przyjemna, samo smarowanie także, nie męczy i nie "przeciera" skóry dłoni podczas aplikowania; nie pachnie też za intensywnie, przez co śmiało można spryskać się perfumami o zupełnie innej nucie zapachowej. Jest subtelny, delikatny, kojarzy się z mlekiem, w którym kąpała się Kleopatra.
Plusy
- delikatny
- łatwość użycia
- wydajność
- dobrze się rozprowadza
- efektywność
- przyjemny zapach
- nawilża
- naturalny
- kremowa konsystencja
- regeneruje
Minusy
- cena

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Luksusowy balsamik

Znalazłam ten balsam w prezencie pod choinką:) Jest cudowny!
+ piękny zapach
+ idealna konsystencja
+ szybko się wchłania
+ nawilża
+ duża i ładna butelka

Minusy:
+ dość drogi
+ słabo dostępny (tylko w Hebe)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Rewelacja!

Balsam mieści się w bardzo stylowym, eleganckim opakowaniu pojemności aż 500ml. Jest to ogromna ilość patrząc na niesamowitą jego wydajność. Balsam ma świetną, kremową konsystencję i niebiański wprost zapach, który pokochałam od pierwszej aplikacji. Zapach pozostaje na skórze przed długi czas, co osobiście uwielbiam. Nawet ubrania czy pościel pochłanie ten zapaszek:)Kosmetyk idealnie się rozprowadza na powierzchni skóry i momentalnie wchłania, pozostawiając ją jedwabiście gładką. Przy codziennym stosowaniu, moja skóra na całym ciele jest jakby zdrowsza, gładsza i przyjemnie pachnąca. Nawilżenie pozostaje przez wiele godzin, a nie jak w przypadku niektórych marek 2-3 godziny. Plus ogromny za tą cechę!Po depilacji koi skórę na nogach i łagodzi moją nieszczęsną wysypkę.Balsam nie uczula i nie powoduje jakichkolwiek podrażnień, więc z pewnością mogę polecić go do każdego typu skóry, nawet tej suchej czy wrażliwej. Całym serduchem polecam !!!:)

Mmm jak przyjemnie!

Pamiętam nastoletnie czasy, kiedy chodziłam po perfumeriach oglądając z żalem kosmetyki, na które nie było mnie stać z kieszonkowego :P :D
Był wśród nich między innymi ten balsam...

Po latach udało mi się go nabyć i kupuję go co jakiś czas ponieważ:

- bardzo dobrze nawilża
- nie podrażnia mojej wrażliwej skóry
- ma idealną konsystencję, łatwo go rozsmarować i jest wydajny
- przepięknie pachnie! (classic)
fakt, bardzo intensywnie, dla niektórych może aż za
- ma bardzo eleganckie opakowanie (niestety absolutnie niepraktycznie :D)

Minusik właśnie za odkręcany korek i dalej za cenę... 40zł to jednak dużo...

Polecam tak czy inaczej!!!

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 4x500ml

dosyć przeciętny

Balsam taki przeciętny, ma wiele zalet, ale widzę też, że nie jest bez wad:

+/- delikatna konsystencja balsamu; trochę zbyt lejąca się, więc lepiej nie nakładać za dużo;

+/- cena moim zdaniem trochę nieadekwatna do jakości; wydaje mi się, że balsam jest za mało gęsty, za bardzo się "leje";

+/- ciekawe, designerskie opakowanie, ładnie prezentuje się na półce, ale trochę niepraktyczne;

Na plus:

+ widocznie wygładza skórę, zmiękcza ją i pozostawia efekt świeżości; skóra wygląda na zdrowszą, dobrze odżywioną;

+ skóra po nie jest lepiąca się; dobrze nawilża suchą skórę; nie uczula, ani nie powoduje podrażnień;

Na minus:

- zbyt intensywny zapach, jak dla mnie stanowczo za mocno "dusi" i przytłacza;

- nie daje długotrwałego efektu ukojenia dla przesuszonej skóry

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Wersja Classic-koszmarny zapach

Oceniam wersję klasyczną.
Zacznę od minusa, który tą wersję zdyskwalifikował w mojej ocenie. Mianowicie zapach:
-wersja klasyczna jest zapachem intensywnie duszącym, zapach długo utrzymuje się na skórze, przenika na ubrania i koliduje z perfumami. Stosuję tylko na noc, a i tak nie mogę znieść tego zapachu. Mnie odrzuca, sprawia, że męczę balsam 2 miesiące, gdzie normalnie już dawno skończyła bym opakowanie. Balsam dostałam w prezenie, próbowałam oddać go w inne ręce, ale nikt z mojego otoczenia nie reflektuje na niego ze względu na ten koszmarny zapach. Spróbuję wcisnąć go babci, która ze względu na podeszły wiek, może mieć inny gust.

Plusy:
+bardzo ładne, eleganckie, stonowane opakowanie, stabilne, choć trochę twarde
+lekka konsystencja
+dobrze się wchłania
+dość dobrze nawilża

Być może inne wersje zapachowe sprawią, że edytuję swoją ocenę.

Ilość zużytych opakowań: w tracie pierwszego 500 ml

przyjemny i wydajny

balsam jest niesamowicie wydajny, ma neutralny zapch i dobrze nawilża skórę

dla mnie minusem i to zasadniczym jest jego formuła którą dośc długo musiałam wsmarowywac w ciało.. troszke tez się lepił, mimo że starałam sie nie nakładać zbyt chojnie

myslę że przy typowo suchych skórach jest zdecydowanie lepszy, ja później stosowałam tylko na noc i wtedy byłam zadowolona, jego forma i konsystencja mi nie przeszkadzały

cena tez na plus przy takiej ilości produktu i wydajności

Używam tego produktu od: przez 4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno 500 ml

tak tak tak!

już dawałam opinię do tego produktu i gdzie ona jest ??
Balsam jest bardzo dobry- ale jeśli masz suchą lub bardzo suchą skórę to nie polecam, mozesz się smarować w nieskończoność a efekt będzie krótkotrwały. Na zimę też raczej nie, nawet ja z mieszaną cerą potrzebuję czegoś "mocniejszego". Zapachy miałam dwa- zielony(mój ulubiony) i niebieski. klasycznego nie miłam. Dla mnie bardzo dobry produkt którego kupuje dość rzadko ze względu na cene ale zawsze w zestawie z dezodorantem.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 5 duzych.