Gosh, Moisturizing Body Lotion (Balsam nawilżający do ciała (różne rodzaje))

Gosh, Moisturizing Body Lotion (Balsam nawilżający do ciała (różne rodzaje))

Kosmetyk ten przeznaczony jest do pielęgnacji skóry ze skłonnością do przesuszania, jednakże doskonale sprawdzi się także w każdym innym rodzaju. Balsam Gosh Classic Argan Oil sprawia, że skóra jest miękka i aksamitna, a także zyskuje przyjemną teksturę. Dzięki lekkiej konsystencji bardzo szybko się wchłania oraz pozostawia skórę w uczuciu komfortu i nawilżenia. Balsam jest delikatnie perfumowany. W składzie znajdziesz olejek arganowy oraz witaminę B3. Kosmetyk ten doskonale nadaje się do codziennej pielęgnacji ciała. Balsam dostępny w różnych wersjach zapachowych

balsamy
zapachowa
w butelce
Struktura
lekkie
krem
>250ml

Rewelacyjny balsam :)

Najlepszy BALSAM jaki kiedykolwiek stosowałam. Wspaniale nawilża skórę, nie pozostawia uczucia lepkości, pięknie pachnie i ma aksamitną konsystencje.
Największym atutem jednak jest to, że nie podrażnia mojej skóry i dodatkowo posiada witaminę E.

Moje odkrycie

Balsam kupiłam przez przypadek, trafiłam na jakąś wielką wyprzedaż i tak trafił do mojego sklepowego koszyka. Zakochałam się w nim już od pierwszego użycia. Balsam jest cudowny, bardzo fajnie nawilża skórę, szybko się wchłania, nie pozostawia grubej warstwy tłustego filtru. Opakowanie jest równie boskie- proste, ale tak eleganckie, że od razu ma się wrażenie jakby kosmetyk kosztował zdecydowanie więcej.

Przyjemny i luksusowy

+bardzo lubię te balsamy, a w zasadzie balsam, bo miałam tylko jeden, ten klasyczny, budzi we mnie pozytywne odczucia i na pewno kupię go ponownie,
+opakowanie bardzo estetyczne, zakrętka, kształt butelki, sposób w jaki lśni, to wszystko bardzo mi się podoba i działa na psychikę: to jest kosmetyk z górnej półki (chociaż wszyscy wiemy, że tak naprawdę to ze średniej:)
+opakowanie jest także poręczne, z bardzo dobrego plastiku,
+śliczny zapach, podobny do Nivea/Dove, taki trochę dziecinny, ale o wiele bardziej elegancki i na długo utrzymuje się na skórze, trochę mleczny,
+pięknie uelastycznia i nawilża skórę, od razu po użyciu jest gładka i taaaaka przyjemna,
+bardzo dobrze rozprowadza się po ciele, wręcz "płynie",
+dobrze się go wydobywa z opakowania, wylatuje przez malutką dziurkę, przez co nie wylatuje go za dużo i się nie marnuje,

-/+ cena jest średnia, nie jest może jakoś tragicznie jak na tę jakość produktu, ale zauważalna jest różnica między nią a drogeryjnymi propozycjami, za np. 12 zł; niemniej jednak mnie to nie powstrzyma przed ponownym zakupem, a więc produkt jest jej wart,
-/+ konsystencja wodnista, to bardziej mleczko/lotion niźli balsam,
-/+ przeciętna wydajność,
-/+ przeciętna wchłanialność

Produkt nie ma tak naprawdę minusów, to bardzo przyjemny balsam, po który na pewno sięgnę, jakością nie odbiega od tych cztery razy droższych propozycji i pozwala nam się poczuć naprawdę luksusowo.

Całkiem niezły

Zmiękcza skórę i ją nawilża, ma taką przyjemną lekką konsystencję z pogranicza balsamu i mleczka, i rozprowadza sie po ciele jak masełko :) A do tego dość szybko i całkowicie się wchłania, nie pozostawiając ani odrobiny tłustego filmu.

Jego wadą moze być słaba dostępność oraz zapach babcinego kremu (wersja Classic), choć ja osobiście go lubię. Niewybaczalny jest natomiast brak pompki! Przy tak dużej, plastikowej, pękatej butli, która słabo sie ugina, jest to gwiazdka mniej!

Lekki, przyjemny, pachnący ❤

Uwielbiam to opakowanie, aż miło się na nie patrzy :) Pod względem konsystencji sprawdza się bardzo w porządku - jest lekki, nie zostawia tłustawej warstwy, idealnie się wchłania. Przyjemnie zmiękcza i nawilża skórę, pozostawiając miły, delikatny zapach. Moim zdaniem definitywnie wart swojej ceny. Sprawdza się na skórze przesuszonej i alergicznej. Sporadycznie używam go nawet do twarzy i pod tym wględem też skutecznie nawilża nie zatykając porów.

elegancki i dobry

Mam wersję z olejkiem z granatu, do suchej skóry, ale zapach to chyba klasyczna wersja, bo na opakowaniu jest napis CLASSIC. Zapach kontrowersyjny, nie każdemu może się podobać, a ja go uwielbiam. Jest to roślinny zapach, jakby liści, soku z aloesu, ale bardzo mocny i "perfumiarski". Na skórze trwały, ale nie przytłaczający.
Co do właściwości samego balsamu - też w porządku. Nawilża, zostawia delikatną warstwę ochronną, nie tłustą ani lepką. Skóra ładnie się po nim błyszczy i jest naprawdę nawilżona. Za tę cenę to balsam do kupienia co jakiś czas, nie używania jako podstawowy kosmetyk raczej, ale jeśli ktoś zastanawia się nad tą odrobiną luksusu po kąpieli - to warto. Nie zawiodą jego właściwości pielęgnacyjne, więc nie będzie tylko ozdóbką na półce.

mieszane uczucia

Mam ogromne problemy z oceną tego produktu. Jest to naprawdę wysokiej jakości balsam- jakby połączenie mleczka, balsamu i śmietanki. Jednocześnie cudownie nawilża, jest bardzo wydajny i pozostawia długotrwały efekt miękkiej skóry, a jednocześnie nie jest ani tłusty, ani gęsty... sprawdza się nawet w najgorsze upały.
Posiada cudne, bardzo trwałe i efektowne opakowanie, daje wrażenie "luksusu" :D
Mógłby być ideałem, jednak jego zapach i cena zwalają z nóg (w tym negatywnym znaczeniu) :D Przy jego wydajności cena jeszcze by uszła płazem, ale kupowanie śmierdziucha za 40zł to dla mnie zbyt wielka ekstrawagancja. Raczej się już nie skuszę. :(

Jedyny minus to zapach...

a poza tym tylko plusy.
Zgodnie z obietnicami producenta nawilża,lekko natłuszcza,zmiękcza wygładza.
Eliminuje suche partie,skóra jest ukojona.
Żadnych podrażnień.
Dobra wchłanialność.
Wydajny.
Fajna butla ze złotym korkiem daje poczucie stosowania luksusowego kosmetyku.
Zapach o którym wspomniałam mnie średnio podchodzi ,zbyt intensywny,ale to mało istotne przy takiej skutczności.

Bardzo dobry balsam.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe,ale na tym nie koniec:)

Świetny balsam, luksus dla każdego!

Oceniam wersję Classic.
Balsam jest po prostu rewelacyjny, doskonale nawilża, całkiem przyjemnie pachnie (chociaż po tej firmie można by spodziewać się czegoś bardziej charakterystycznego - ale z drugiej strony, to czyni go produktem dla każdego, nawet niezależnie od płci), idealnie się wchłania i co najważniejsze - od razu widać efekty, skóra aż "błyszczy" się od tego nawilżenia. Opakowanie jest bardzo luksusowe, ale też poręczne. Cena balsamu nie jest niska, ale z drugiej strony, jak na produkt tej marki - nie jest też bardzo wygórowana; jednakże dla zwykłego użytkownika to wciąż jeszcze trochę za dużo. Bardzo odżywia skórę, efekty są w miarę długotrwałe, konsystencja przyjemna, samo smarowanie także, nie męczy i nie "przeciera" skóry dłoni podczas aplikowania; nie pachnie też za intensywnie, przez co śmiało można spryskać się perfumami o zupełnie innej nucie zapachowej. Jest subtelny, delikatny, kojarzy się z mlekiem, w którym kąpała się Kleopatra.
Plusy
- delikatny
- łatwość użycia
- wydajność
- dobrze się rozprowadza
- efektywność
- przyjemny zapach
- nawilża
- naturalny
- kremowa konsystencja
- regeneruje
Minusy
- cena

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Luksusowy balsamik

Znalazłam ten balsam w prezencie pod choinką:) Jest cudowny!
+ piękny zapach
+ idealna konsystencja
+ szybko się wchłania
+ nawilża
+ duża i ładna butelka

Minusy:
+ dość drogi
+ słabo dostępny (tylko w Hebe)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Rewelacja!

Balsam mieści się w bardzo stylowym, eleganckim opakowaniu pojemności aż 500ml. Jest to ogromna ilość patrząc na niesamowitą jego wydajność. Balsam ma świetną, kremową konsystencję i niebiański wprost zapach, który pokochałam od pierwszej aplikacji. Zapach pozostaje na skórze przed długi czas, co osobiście uwielbiam. Nawet ubrania czy pościel pochłanie ten zapaszek:)Kosmetyk idealnie się rozprowadza na powierzchni skóry i momentalnie wchłania, pozostawiając ją jedwabiście gładką. Przy codziennym stosowaniu, moja skóra na całym ciele jest jakby zdrowsza, gładsza i przyjemnie pachnąca. Nawilżenie pozostaje przez wiele godzin, a nie jak w przypadku niektórych marek 2-3 godziny. Plus ogromny za tą cechę!Po depilacji koi skórę na nogach i łagodzi moją nieszczęsną wysypkę.Balsam nie uczula i nie powoduje jakichkolwiek podrażnień, więc z pewnością mogę polecić go do każdego typu skóry, nawet tej suchej czy wrażliwej. Całym serduchem polecam !!!:)

Mmm jak przyjemnie!

Pamiętam nastoletnie czasy, kiedy chodziłam po perfumeriach oglądając z żalem kosmetyki, na które nie było mnie stać z kieszonkowego :P :D
Był wśród nich między innymi ten balsam...

Po latach udało mi się go nabyć i kupuję go co jakiś czas ponieważ:

- bardzo dobrze nawilża
- nie podrażnia mojej wrażliwej skóry
- ma idealną konsystencję, łatwo go rozsmarować i jest wydajny
- przepięknie pachnie! (classic)
fakt, bardzo intensywnie, dla niektórych może aż za
- ma bardzo eleganckie opakowanie (niestety absolutnie niepraktycznie :D)

Minusik właśnie za odkręcany korek i dalej za cenę... 40zł to jednak dużo...

Polecam tak czy inaczej!!!

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 4x500ml