Maybelline, Affinitone, Perfecting + True-To-Skin Powder (Puder 'Naturalne wykończenie makijażu')

Puder Affinitone naturalnie utrwala makijaż doskonale dostosowując się do struktury skóry, pozostawiając naturalny wygląd
Dzięki lekkości pudru, skóra może swobodnie oddychać
Praktyczne opakowanie zawiera lusterko.

prasowany
Cera
normalna
utrwalające
Krycie
lekkie
hipoalergiczna

Bardzo dobry

Jak dla mnie jest on świetny,dobrze wykańcza makijaż,nie zapycha,skóra wydaje się w dotyku delikatniejsza,nie czuje że mam go na sobie,ma ładne odcienie,nie jest drogi

Jest ok

Ogólnie produkt na plus tylko dobrałam za ciemny odcień. :/ Puder ładnie matuje na dość długi czas. Pudełeczko jest wygodne. Nie otwiera się samo w torebce i dodatkowo posiada lusterko co jest plusem jeśli często poprawiamy makijaż w różnych miejscach

średnie krycie

Puder naprawdę jest jaśniutki, daje delikatny efekt, nie tworzy maski na buzi, krycie jest średnie. Jeśli chodzi o zapach praktycznie go nie ma. Opakowanie wydaje się być solidne, zawiera lusterko oraz gąbeczkę.

hity mascar

najgorzej

Najgorszy puder w kamieniu jaki miałam ever.
Słabo matuje, albo ściera podkład. Pierwszy puder w kamieniu, którego nie skończę, tylko wyrzucę. Po prostu się nie da. Tragedia
Zalet dla mnie nie ma, może cena.

Warto kupić na przecenie

Jestem w posiadaniu pudru o odcieniu 03 Light Sand Beige, dlatego polecam go każdemu 'bladziochowi'. To moje 3 opakowanie i muszę przyznać, że każde kupiłam na przecenie. Ma ładny odcień, utrwalam nim korektor pod oczami, cały makijaż, czasem nawet używam jako jasny cień do powiek. Do tego nadaje się bardzo dobrze, dzięki swojej mocnej, jak na puder pigmentacji. Niestety, efekt matu jest krótkotrwały. Więc jeśli masz problem ze świeceniem się niczym pączek z lukrem i kupujesz go tylko ze względu na mat - odpada. Ładnie rozjaśnia, scala makijaż. Opakowanie pudru jednak zawiodło mnie parę razy i nie przetrwał on zderzenia z podłogą. Produkt wydajny, jednak jak za tę cenę (bez żadnych promocji), można wymagać czegoś więcej.

Świetny!

Przecudowny puder! Piękne wykończenie makijażu, naturalnie wygląda na twarzy, ale wykonuje swoje zadanie. Opakowanie bardzo na plus, wytrzymałe, a do tego lusterko w środku. W zasadzie nie potrzebuje poprawek w ciągu dnia. Jest mega wydajny.

Ok.

Mam odcień 024 golden beige. Jest to puder delikatnie rozświetlający. Drobinki są naprawdę subtelne. Nie zapewni nam mocnego matu, a jedynie zagruntowanie podkładu. Naturalnie wygląda na twarzy, nie tworzy efektu maski.

Lekkie rozświetlenie

Kupiłam w cenie promocyjnej jasny odcień lekko wpadający w kolor żółty nr 03.

Nakładam pędzlem na podkład i jestem zadowolona z efektu. Dobrze wykańcza makijaż, rozjaśnia i odnoszę wrażenie, że lekko jakby rozświetlał. Mam jasną karnację, więc ten odcień się u mnie sprawdza.
Nakładam go pędzlem i w ten sposób bardzo dobrze się go aplikuje, nie wiem jak jest z gąbką, bo jej nie używam. Pędzel się świetnie sprawdza. :)

Utrzymuje się na mojej skórze 3-4h, potem ponawiam aplikację. Nie uczula, nie wysusza za bardzo.

Raczej NIE dla cery tłustej z powodu tego lekkiego efektu rozświetlającego.
Polecam dla skóry wrażliwej, normalnej, suchej czy problematycznej (np. z naczynkami)..

Naturalny, fajnie wykańcza i nie tworzy na buzi tapety. Mnie przypadł do gustu, choć mam inny ulubiony...

piękny efekt!

Oceniam odcień: 42 Dark beige (co ciekawe - to odcień raczej dla jasnej skóry, nie sugerujcie się opisem, polecam sprawdzić testery)
Moja cera: normalna w kierunku suchej, karnacja jasna

Puder ma przepiękne, aksamitne i świetliste (nie mylić z błyszczeniem czy blaskiem) wykończenie, które mnie urzekło i dlatego polubiłam go od pierwszego użycia. Uwielbiam efekt zdrowo rozświetlonej skóry, nawet przy matującym podkładzie - tutaj mam dokładnie to, czego oczekuję. Skóra wygląda po prostu pięknie, ma ten wewnętrzny glow.
Drobinki, które są widoczne przy nabraniu produktu np na rękę, nie są zauważalne na skórze. Całość tak wtapia się w podkład, że działają one wyłącznie rozświetlająco, nie ma tu mowy o połyskliwych drobinach czy brokacie na twarzy.
Szczerze mówiąc, nie oczekiwałam, że ten puder będzie tek dobry.

Trwałość - nie będę tu obiektywna, na mojej cerze większość prasowanych pudrów ładnie się trzyma, myślę że zarówno trwałość, jak i mat będą tu przeciętne (nie jest to puder typowo długotrwały czy mocno matujący). Dla mnie całkowicie wystarczająco, po jakimś czasie skóra zaczyna się lekko błyszczeć - nie jest to w moim przypadku dyskwalifikujące, ponieważ moja cera nie błyszczy się na tłusto, nie mam też problemu z tym, żeby przypudrować twarz podczas dnia.
Nie wiem jak sprawdzi się z przykryciem zmian na problemowej cerze, ponieważ nie mam jak tego zweryfikować. Pamiętajmy jednak, że nie jest to puder kierowany stricte do tłustej czy problemowej cery.
Nie wysusza skóry, sprawdza się przy suchej cerze.

Opakowanie - średnio ładne, szata graficzna jest raczej słaba, ale to szczegół. Bardzo dobre zamknięcie, trzyma się mocno a zarazem nie jest uciążliwe w otwieraniu. Mało odporne na upadki - różne pudry już u mnie latały bez szwanku, ten nie przeżył pierwszego upadku (scaliłam spirytusem i jako tako działa).
Duży minus: brak osobnego miejsca na puszek! Brak też porządnej oddzielającej folii.

Stosuję go zamiennie na całą twarz rano do utrwalenia podkładu (szerokim pędzlem dla lżejszego krycia, wciskając puszkiem dla mocniejszego) oraz do poprawek w ciągu dnia - nie tworzy plam i nie zbiera się przy kolejnych aplikacjach.

Dla mnie jest absolutnie na plus, przepięknie wygładza i rozświetla skórę, ujednolica koloryt i tu obietnice producenta są jak najbardziej spełnione. Jeden z najlepszych drogeryjnych pudrów, jakich używałam. Obowiązkowo w mojej kosmetyczce, polecam!

bardzo fajny :)

Stosuję go już od jakiegoś czasu i póki co nie znalazłam lepszego ;)
Największą zaletą tego pudru jest dla mnie to, że nie daje efektu płaskiego matu, tylko delikatnie rozświetla cerę, przez co buzia wygląda na wypoczętą i ma ten zdrowy blask :) nie jest to efekt jak po użyciu rozświetlacza, tylko taki "matujący puder rozświetlający" :p trudno to opisać ;) efekt jest niesamowicie naturalny :) i dosyć długo się trzyma baz poprawek :)

nie ma szału

Puder przychodzi do nas w małym, szczelnym opakowaniu, które jest idealne do torebki. Pudry mają bardzo ładne odcienie. Matowią skórę na 3-4 godziny. Nie bielą twarzy ani nie pozostawiają mocnej pudrowości. Produkt sprawdzi się dla osób, które mają skórę suchą. Ja używam go tylko do poprawek w ciągu dnia bo do tego sprawdza się idealnie

Przyzwoity.

Puder jest dość przyzwoity, ale i przeciętny za jednym razem. Utrzymuje się na twarzy tak samo jak inne, niekiedy tańsze kosmetyki.
Po nałożeniu go pędzlem mam spokój na kilka godzin, po jakiś 4 zaczynam się świecić, ale wtedy używam bibułek matujących.
Podoba mi się to, że na skórze pozostaje taka aksamitna warstwa, nie jest sztuczna. Również dobrze przygotowuje powieki do nałożenia cieni.
Niestety, są tylko 3 odcienie, więc dla kogoś z nietypowym kolorytem może być problem z doborem odcienia. Ja miałam odcień Dark Beige, nie mam zbyt ciemnej twarzy a mimo wszystko dobrze wyglądał.
Minusem jest dla mnie regularna cena. Nie jest wart tych 30 zł, ponieważ zachowuje się jak zwykły puder, np. Wibo. Polecam kupić go na wyprzedażach w Rossmannie, wtedy cena tak nie gryzie a można samemu się przekonać czy jest wart uwagi.