Powerprotect ION HP 4898 (Suszarka jonowa do włosów)

Powerprotect ION HP 4898 (Suszarka jonowa do włosów)

Pojemność 1 szt

Suszarka Powerprotect Ion umożliwia szybkie i delikatne suszenie w temperaturze 57°C lub użycie zimnego nawiewu. W połączeniu z niezwykle silnym strumieniem powietrza zapewnia szybkie suszenie bez utraty naturalnej wilgotności włosów. Suszarka posiada funkcję pielęgnacji jonowej, która pozwala usunąć z włosów ładunek elektrostatyczny i sprawia, że włosy stają się gładsze i łatwiejsze do ułożenia. Wąska nasadka umożliwia ukierunkowanie strumienia powietrza, a zdejmowany dyfuzor pozwala powiększyć objętość włosów.
Moc : 2100 W
Ustawienia temperatury: 3, w tym zimny nawiew
Pielęgnacja jonowa
Długość przewodu sieciowego : 2 m
Prędkość(-i) : 3, umożliwia delikatne, kontrolowane lub szybkie suszenie i modelowanie
Akcesoria : Nasadka modelująca (koncentrator), dyfuzor zwiększający objętość włosów

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Jestem zadowolona

Suszarka szybko suszy włosy, a to dla mnie wazne bo myje je codziennie i zazwyczaj się spieszę do szkoły lub do pracy. Funkcja jonowania powietrza według mnie ma wpływ na włosy- zauważyłam, że mniej się elektryzuja niż po użyciu innych suszarek. Dużo funkcji-zmiana siły nawiewu oraz temperatury. Suszarka ze wzlędu na swoje gabaryty raczej do suszenia niż modelowania, ale akurat mi to nie przeszkadza, więc daję 5:)

za ciężka i za duża

Suszarka jest bardzo dobra, ma profesjonalny wygląd i funkcje, nieprawdopodobnie wręcz silny nawiew i kilkustopniową możliwość regulowania temperatury powietrza. Wybrałam tę suszarkę ze względu na jej moc, poza nią nie znalazłam ani jednej o mocy 2100W i tak silnym strumieniu powietrza. Myślę, że świetnie sprawdziłaby się w salonie fryzjerskim. Dla mnie jednak po kilku użyciach okazała się za ciężka i trudna w obsłudze. Rzeczywiście, w sklepie trudno to ocenić, dopiero w domu podczas modelowania okazuje się, jak trudno nią wykonywać precyzyjne ruchy jedną ręką i nad głową. Suszarka jest nie tylko ciężka, ale i dość nieporęczna i duża, zwłaszcza z nasadką koncentrującą staje się zbyt długa, by można było swobodnie układac za jej pomocą włosy. Co do jonizacji i "generatora jonów" to wątpię, aby miały jakiekolwiek działanie, mnie w każdym razie zupełnie nie przekonuje teoria o ich pozytywnym wpływie na włosy, ani też go nie zaobserwowałam. Myślę, że dziurka z "generatorem jonów" (bo tak producent nazywa w instrukcji otwór, przez który rzekomo uwalniane są jony), to tylko pic na wodę i gadżet bez znaczenia dla zdrowia i urody. Podsumowując, suszarka jest bardzo dobra i profesjonalna, ale niezwykle ciężka i neporęczna, raczej dla kobiety o dużej krzepie albo fryzjerki :) Przed zakupem polecam sprawdzić, jak układałoby się nią włosy i wykonać kilka ruchów nią nad głową, aby ocenić, czy nie jest zbyt masywna.

Pierwszorzędna

Suszenie włosów to mój codzienny rytuał i jednocześnie jedna z rzeczy, których robić nie znoszę. Idealna dla mnie suszarka to taka, która wysuszy moją głowę w mniej niż 10 minut i dlatego tę ocenianą lubię bardzo! Ma dużą moc, silny strumień powietrza, 3 regulacje ciepła, w tym suszenie w temperaturze 57 stopni, zdaniem producenta, na tyle wysokiej by suszyć szybko ale nie na tyle by zbytnio niszczyć włosy.
Suszarka faktycznie jest ciężka i duża, ale to mi zupełnie nie przeszkadza, zresztą widziałam co kupuję czyli się na niezgrabną formę i wagę zgodziłam.

Minusem jest dość wysoka cena, prawie 200zł i chyba nienajlepsza trwałość plastiku, pierwszego dnia użytkowania wyłamał mi się fragment obudowy :(
Mimo wszystko jestem z tej suszarki bardzo zadowolona,
włosy nie są sianowate, nie elektryzują się, suszone samym strumieniem, bez użycia szczotki do układania są gotowe do wyjścia w ciągu kilku minut.
W gażdzet jonizacyjny nie wierzę ;)

Manicure - geometryczny french

Klub Miłośników Walca

Kiedy wreszcie dojrzałam z opóźnieniem do zainwestowania w suszarkę do włosów, postanowiłam kupić coś na tzw. poziomie. Wobec czego w pierwszych dniach wczesnej zimy w sobotę rano pojechałam do RTV/AGD aby suszarkę zakupić. Niestety, zapomniałam, że obecny rząd dokonał w nocy z soboty na niedzielę zmiany czasu, wobec tego po przyjeździe na Ursynów została mi godzina wolnego czasu. Ponieważ Geant także był zamknięty, a wokół nie było nawet chińskiej knajpy 24h, odczekałam tę godzinę w dyżurce ochronarzy. Poczęstowali mnie herbatą i pogadaliśmy o słabych wynikach Wisły i Legii w rundzie jesiennej. Czas jakoś zleciał i sklep otworzono.
Suszarkę kupiłam po namowie Pana Sprzedającego o wyglądzie Starego Subiekta, który chyba nigdy nie miał w ręku suszarki do włosów. Był jednak jedynym dostępnym subiektem, ponieważ reszta została oddelegowana do sprzedaży DVD w promocji.
Zachwyciła mnie w tej suszarce funkcja jonizacji, ponieważ bez przerwy elektryzują mi się włosy. Niestety, jak sobie doczytałam w domu, jonizacja wcale nie służy do zmniejszania we włosach ilości elektronów, ale do rozprostowywania włosów. Włosy mam proste i to co robi z nimi ten sprzęt jest analogiczne do doświadczeń wizażanki, która napisała recenzję przede mną. Wywołuje głownie efekt tzw. Młodego Einsteina. Należy zatem wyłączyc tę opcję i cieszyć się dwukilowym ciężkim sprzetem zmechanizowanym przeznaczonym z założenia głównie dla wojsk pancernych.
Miarą wagi :D tego sprzetu jest to, że urwał mi się pod nią metalowy hak w łazience. Lekkością i finezją użycia przypomina drogowy walec, co może wskazywać, że doradcą przy jej projektowaniu był słynny polski budowniczy autostrad Marek Pol.
Suszarka wygląda raczej na nieśmiertelną, zwłaszcza, że była składana w Malezji a nie w Chinach :D a wiadomo, Chiny nie mogą się pod tym względem nawet równać z Malezją :D

brak mi slow

Taaa.. tez sie zachwycalam nad opisem tej suszarki, a czego to ona nie ma,a ze jony,a ze suszenie w bezpiecznej temperaturze, a do tego dyfuzor i takie bajery.. Kupilam za niecale 200zl i jestem na siebie wsciekla :( Nie widze miedzy nia zadnej roznicy od tanich zwyklych suszarek Brauna. Pomijam aspekt tego, ze suszarka jest cholernie niewygodna - modeluje wlosy za kazdym jednym razem po ich umyciu czyli srednio co jakies 2-3 dni, i myslalam ze po pol roku uzywania jej naturalnie moje rece sie do niej przyzwyczaja - nie przyzwyczaily sie. Po pol roku wciaz za kazydm razem ja przeklinam i wciaz uwazam, ze jest cholernie ciezko nia manipulowac i trzymac ja w jednej rece a w drugiej szczotke. Uprzedzam dziewczyny ktore chca przy jej pomocy modelowac wlosy, ja mam w tym wprawe wielka, a ta suszarka jest bardzo nieporeczna i wkurza chyba nawet zaawansowane fryzjerki. No ale nie o tym mowa. Przede wszystkim nie zauwazylam jakiegos zbawiennego wplywu na moje wlosy. Pierwsze uzycie bylo szokiem moje wlosy wygladaly jak jedno wielkie siano. Potem zaczelam juz modelowac przy uzyciu tych wszystkich kosmetykow stylizujacych ale i tak za kazdym razem moje wlosy mialy malutkie odstajace "piorka"!! Wygladalo to jak przesuszone straki. Nie do wiary!!-myslalam - to nie moze sie dziac przy suszarce jonizujacej "wygladzajacej wlosy"!! probowalam eksperymentowac najpierw z roznymi kosemtykami, maseczki, szampony wygladzajace, mleczka, wygladzajace serum, wygladzacze do wlosow i jakos je doprowadzam do porzadku, ale suszarka w niczym im nie pomaga, a tylko szkodzi.
Zrobilam test : wysuszylam-wymodelowalam jedna strone glowy zwykla suszarka, druga -suszarka jonizujaca Phillipsa. Efekt BYL widoczny, to znaczy tam gdzie do czynienia miala suszarka jonizujaca wlosy byly suche i piorkowate. Wierzcie lub nie, ja tez nie moglam uwierzyc, ze wydalam 200zl na to cos. Mam nadzieje ze wy macie pozytywniejsze wrazenia z ta suszarka, poniewaz ja po pol roku mam ochote wyrzucic ja do kosza, i tylko trzyma mnie mysl ile na nia wydalam i ze moze sie od niej "przestawie".. ale cierpliwosc mi sie konczy.

Ps. Nie rozumiem pytania o "trwalosc". Mam ta suszarke ponad pol roku i dziala tak jak dzialala, nic sie nie zepsulo, literki sie nie starly, wszytsko z nia ok. Zreszta nie rozumiem, jak suszarka moglaby sie zepsuc po kilku miesiacach -teoretycznie nie ma prawa a jezeli juz, to oddaje sie ja do producenta, bo oznacza, ze model byl wadliwy. NIe rozumiem, w jakim celu jest to pytanie i dlaczego niby mialoby ono zwiekszyc ocene tej suszarki (srednia punktow jej skoczy), skoro ona jest po prostu wedlug mnie beznadziejna, a fakt, ze jest odporna na zuzycie w zadnym wypadku nie powinien wplynac na jej ocene i byc jest wyznacznikiem do tego zeby ja zakupic, bo nie ma to nic wspolnego z oczekiwanym od niej i zapewnianym przez producenta efektem wygladzonych wlosow.
Nie rozumiem rowniez przy suszarkach i depilatorach pytania "czy kupisz ten produkt ponownie". Sprawdza sie ono przy zakupie kosmetykow, ktore po jakims czasie sie koncza, ale nie przy zakupie suszarek, ktore maja nam sluzyc przez dlugie lata, jezeli nie przez cale zycie. Nawet jezeli bylaby ona dobra, nie zaznaczylabym opcji "tak" poniewaz uzywalabym po prostu tej jednej i koniec. Albo mam problemy z rozumowaniem, albo to pytanie po prostu powinno sie omijac przy zakupie tego typu sprzetow.