The Skincare, Essential Tinted Moisturizer (Nawilżający krem brązujący)

The Skincare, Essential Tinted Moisturizer (Nawilżający krem brązujący)

Nowoczesne połączenie delikatnego podkładu wraz z pielęgnacją cery. Natychmiastowo i długotrwale nawilża, pozostawiając skórę jedwabiście gładką i rozświetloną. Doskonałe rozwiązanie dla aktywnych kobiet, które cenią komfort, praktyczność oraz naturalny efekt makijażu. Zawiera filtry SPF 15 oraz zestaw nieokapsulonych anty-utleniaczy, chroniących skórę przed wplywem wolnych rodników. Istnieje w trzech odcieniach. Do wszystkich rodzajów skóry.

Najlepszy, niezawodny jedyny na rynku

Używam tego kremu od 2008 roku w kolorze medium (02), wcześniej kupowałam go przez ineternet, gdyż nie był dostępny w drogeriach.
Dla mnie nie ma lepszego kosmetyku.

Działa jak krem na dzień, nie używam nic więcej.
Mam cerę mieszaną z tendencją do zaskórnków, czasem pojawia się tradzik( zwłaszcza w okolicach brody) ten krem nigdy nie zapchał mi skóry.

Plusy:
*bardzo wydajny
*lekki, naturalny( ludzie myślą, że mam ładną gładką, opaloną cerę bez kosmetyków, nie przyznaje się, że sie maluję)
*nadaje skórze opalony, zdrowy wygląd( na początku jest bardzo ciemny, później dostosowuje się do koloru skóry)
*Pielęgnuje i nawilża moją skóre
*jest dobry w każdym wieku
*kryje, ale delikatnie. Cera wyglad naturalnie( ja tego potrzebuje, nie lubie miec maski na twarzy, dlatego nie uzywam fluidów)

Minusy
*Cena(zawsze czekam na oferty specjalne w drogeriach i kupuję taniej)
*zbyt mały wybór kolorów, jest za ciemny, muszę go rozrabiac z innym kremem, a kolor nr 1 jest w Polsce niedostepny.

Każdy ma inną cerę, więc ciężko zagwarantować, że ten kosmetyk jest w 100% dla Ciebie. Ja używałam wszystkiego ,od marki sisley po ziaje i narazie lepszego kosmetyku nie znalazłam.
Używam tego produktu od: 5 lat z roczną przerwą
Ilość zużytych opakowań: 5 tubek

Zapycha, zostawia smugi, nie daje skórze oddychać

Myslalam, ze to bedzie lekki krem z jakims odcieniem, a tu jakas lepiocha. Faktycznie to raczej przypomina podklad.

W skrocie:

zalety:

- ladnie pachnie
- wygodne opakowanie
- calkiem dobrze kryje niedoskonalosci, chociaz kupilam go ze wzgl na filtr i nawilzanie z odcieniem, a nie jako podklad!

wady:

- bardzo gesty i ciezki
- mam cere mieszana, a mimo to przy nakladaniu robia sie suchawe smugi - ten krem naprawde jest za gesty. Probuje nakladac metoda kropeczek, jak kiedys \'komunistyczny\' krem Nivea, ale to niewiele daje
- nie nawilza, wrecz mam wrazenie, ze napina cere
- niewydajny - przez to, ze jest gesty i ciezko sie go rozprowadza
- zapycha, czesto mi po nim wyskakuja \'niespodzianki\', a wcale nie mam tendencji

Jestem bardzo rozczarowana, bo mam tez kremik na noc Schiseido i jest lekki, wydajny i fajnie nawilza. Ta lepiocha niewiele robi, a przy zlym swietle mozna sie wypacykowac jak nieboskie stworzenie, ze smugami po bokach twarzy. Dla mnie ten \'krem\' to jakas wpadka firmy Shiseido.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: ok pol

Świetny nie tylko na lato

W zasadzie to bardziej podkład niz krem .
Jestem oczarowana , pierwszy krem tego typu , ktory zakrywa niedoskonalosci cery - mam przebarwienia , z którymi nie radzi sobie wiekszość podkładów . Ten krem pokrywa twarz jak podkład i niweluje widoczność przebarwień .Krem jest dosc gęsty ale bardzo dobrze sie nakłada .
Może kolor sprawia ,ze moich plamek nie widac pod nim , mam odcien nr 2 i nr 3 . Cera wyglada jak muśnieta słońcem po wakacjach i jest dobrze nawilżona .
Zapach przyjemny , zero problemow z cera po nim .

Chyba juz sie od tego kremu uzależnilam ;)
Wiosną i latem używam go zamiast podkładu a w sezonie jesienno- zimowym po zmyciu podkładu w domu.

Na lato ideal jesli ma sie cos do ukrycia ;) przedewszystkim dlatego ,ze nie splywa i nie znika z twarzy .
Aha , na moim pisze ,ze ma spf 20 .

Używam tego produktu od: 2 rok
opakowań: 3 lub 4 tubka

masaz shiseido

Lepszy niż podkład

Używam tego kremiku od miesiąca i muszę przyznać, że przerósł moje najśmielsze oczekiwania, mam nowszą wersję z SPF 20 :
zalety:
-świetnie nawilża skórę
- nadaje piękny kolorek, lekkiej opalenizny
- zakrywa niedoskonałości ( w moim przypadku popękane naczynka)
- nie trzeba używać kremu nawilżającego, bo to jest krem nawilżający!!!
- przyjemnie pachnie
- cena jest ok ponieważ zastępuje i podkład i krem

wady:
- praktycznie żadnych wad jedynie lekkie błyszczenie pod koniec dnia.

Dla mnie rewelacja i na pewno kupię kolejne tubki!!!

Świetny na każdą porę roku

Naprawdę bardzo dobry kosmetyk. Używałam go od lata zeszłaego roku niemal do tej pory, niestety, zdradziłam go z innym kremem brązującym kierując się radą sprzedawcy. To był błąd!!!
Krem Shiseido jest świetnym kosmetykiem nawilżającym, który z czystym sumieniem mogę polecić osobom o mieszanej i tłustej cerze, które chcą dać odsapnąć skórze od tony nakładanych kosmetyków kolorowych. Krem jest lekki,więc nie zapycha porów, jednak całkiem dobrze kryje niedoskonałości. Skóra jest jedwabista, gładka, nieco błyszcząca ( po chwili błysk jest słabszy), chroniona przed słońcem przez solidny filtr UV, lekko zbrązowiona. Każdy znajdzie swój odcień, mimo że jest ich mało. Po prostu kolory po nałożeniu bardzo dyskretnie zmieniają naturalny odcień skóry. Świetny zamiast podkładu wiosną i latem, doskonały również jesienią i zimą, kiedy po pracy zmywam w domu make up ale nadal chcę wyglądać super bez zbytniego obciążania skóry.

Używam tego produktu od:lato 2008

To jest to!

Naprawdę świetna sprawa dla osób, które niechętnie stosują podkłady. Ten krem ma dużo lżejszą konsystencję niż podkład, świetnie się rozprowadza, bardzo dobrze nawilża, lekko natłuszcza. Jest to krem brązujący więc twarz po użyciu go wygląda na lekko opaloną. Skóra jest po nim gładka, koloryt wyrównany. Nie jest to krem samoopalający więc nie ma mowy o nieprzyjemnym zapaszku. Ja używam odcienia nr 2 Medium i jestem z niego naprawdę zadowolona. Do tego zawiera filtr SPF 15. Ma delikatny przyjemny zapach. Polecam!

Używam tego produktu od:6 miesięcy