Crema Azulene (krem azulenowy na noc)

Crema Azulene (krem azulenowy na noc)

Nawilżający krem odżywczy z witaminą F i E do cer wrażliwych, delikatnych z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi. Działa przeciwzmarszczkowo, przeciwzapalnie, łagodząco i ujędrniająco. Zawiera:

- Azulen

- Bisabolol

- Alantoina - przyspiesza regenerację, działa kojąco

- kwasy: glikolowy i cytrynowy

-niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe NNKT- są między innymi składnikiem błon komórkowych. Zapobiegają nadmiernemu złuszczaniu i wysuszaniu naskórka.

Dobroczyńca.

Azulenowy duet De Noyle's, ( kremy dzienny i nocny ), przypadł mi do gustu jak żaden inny. Za każdym razem gdy nakładam któryś z nich nie mogę uwierzyć własnym oczom. Natychmiastowy efekt łagodzenia zaczerwienionych miejsc i cudowne nawilżenie. Ostatnio wzięłam się za moją cerę, maseczki, kwasy, peelingi... Czasem widzę, że ma dość. Wtedy ratuję ją kremami azulenowymi, za każdym razem bez pudła - ukojenie.
Warto było zakupić tą parkę, choć przyznam, zrobiłam to na ślepo.
Jestem bardzo zadowolona. Dodatkowo krem nocny jest mocno odżywczy, zapobiega starzeniu się skóry. Jednocześnie jest na tyle lekki, że często używam go popołudniu po zmyciu makijażu, blokera i reszty. Zimą mam często przesuszoną skórę, ale ten krem zdecydowanie sobie z nią radzi.
Opakowanie standardowe, (brak szpatułki - palec w ruch). Wydajność jak w przypadku większości kremów, zależy od ilości nakładanej na twarz jednorazowo. Moja skóra go chętnie pije, smaruję dość grubo, ale wchłania się znakomicie. Ten nocny zostawia na twarzy lekki film ( dzienny-nie ).
Polecam!!!