Proteiny ryżowe, len, d-panthenol (do włosów słabych zniszczonych ze skłonnością do przetłuszczania się)

Świetna odżywka bez spłukiwania do włosów tłustych, a jednocześnie zniszczonych i przesuszonych zabiegami chemicznymi. Fantastycznie wygładza włosy, nie obciążając ich. Czupryna jest po niej miękka, błyszcząca. Cena absolutnie konkurencyjna, jakość również.

Niewypał

Co to jest za knot?! Nie dość, że nie spełnia żadnej z obiecanych funkcji, to jeszcze SZKODZI! Włosy po użyciu przetłuszczają się znacznie szybciej, są przyklapnięte i bez życia - a użyłam ilości nie większej od orzecha laskowego! Porażka na całej linii.

bardzo dobra odżywka

Mam długie włosy i muszę je myć codziennie. Pogodziłam się już z tym faktem, ale dalej kłopot sprawiało mi znalezienie jednej odżywki na całe włosy. Tą mogę bez obaw bogato posmarować całe włosy i skórę głowy i po wysuszeniu świetnie się układają i są mięciutkie.
Chyba nie można jej przedawkować, co dla osób z przetłuszczającymi włosami jest ważne. Pierwszy raz nie doczytałam instrukcji i położyłam sobie "maseczkę" z tej odżywki, przekonana, że za kilka minut zwyczajnie ją zmyję. Jak już doczytałam - nie spłukałam, ale zostawiłam ciekawa co się stanie. I co? Miałam włosy jak z reklamy pantine i wcale nie trzeba było ich wcześniej myć ;)

nic specjalnego

Muszę przyznać że spodziewałam się po tej odżywce czegoś lepszego. Niestety niczym mnie ten produkt nie zachwycił, nie zauważyłam jakichś specjalnch efektów, nie było żadnego odżywienia i połysku włosów, rozczesywały się tak jak zwykle. Jedynymi plusami są: niska cena i ładny, pomarańczowy zapach.

pierwsza depilacja bikini

Wysoka jakość...

za śmiesznie niską cenę( w granicach 4 zł.:D )Włoski wyglądają prześlicznie: są miękkie, lśniące, wyrażnie nawilżone i odżywione, jakkolwiek nie obciążone przy tym. Odżywka znacząco ułatwia rozczesywanie, jak również wzmacnia kudełki(zauważyłam, iż znacznie mniej ich wypada, czy to przy myciu, czy też czesaniu). Gęsta konsystencja umożliwia łatwe rozprowadzenie produktu na puklach :D , a relaksujący zapach (cytrusowy) przyczynia się do wzrostu komfortu :D użytkowania produktu.Wprawdzie nie zauważyłam żadnego ograniczenia przetłuszczania się włosów( co jest obietnicą producenta), acz zważywszy cenę, jak i ww.spektakularne działanie z pełną premedytacją :D 5* przyznaję, tym samym serdecznie polecając :)

miękkość i puszystość:)

Mam bardzo problemową czuprynę.Przez długi czas nosiłam bardzooo długie włosy,ale zauważyłam za mi wypadaja poszłam do fryzjera i skróciłam do ramion,ale poprawy ani widu ani słychu :( bardzo sie martwiłam bo zawsze włosy były moją ulubioną częścia ciała długie ,puszyste,gęste...a tu takie anomalie :(pha dermatolog nawet kazał mi sie przez 3 miesiące szpikować revalidem no i nic :(a włoski marniały i stawały sie dziwne jak były tłuste dobierałam szampon a one robiły siee beee wysuszone,jak brałam do suchych to robiły sie mieszane ot takie błędne koło.Zużyłam masę odżywek najróżniejszych,ale ich efekty były któtkotrwałe chociaż przynosiuły na chwile ulge.Kiedys z 4 lata temu uzywałam czarnej rzepy Ziaji i z tego co pamiętałam efakty były dobre i nie musiałam marznąć pod prysznicem czekając na jej spłukanie.Oczywiście tym razem musiałam wybrać inną bo moje włoski były baaaardzo suche na końcach a cięzkie i szybko przetłuszczające przy skórze głowy i do tego szorstkie.No i dłuzszym zastanowieniu wziełam tę z proteinami lnu:)strzał w dziesiątke :) włosy są zdrowsze,nie wypadają:)pięknie się błyszczą i dobrze rozczesują.Dobrze sie je modeluje chociaz raczej to nie potrzebne bo włoski po niej same sie ładnie układają.No i ten przyjemny zapach grejfrutów.No i ta cena.Jak na razie mam spokój z włosami .Polecam.

nie dla mnie...

Mam przetłuszczające się włosy,a ta odżywka dodatkowo je obciążyła.Pozatym stają się matowe-zero połysku... :(Źle się rozprowadza,no i nie zauważyłam poprawy stanu włosów.Plus za wydajność i cenę,no i zapach może być.Używam 3 tygodnie od przypadku do przypadku,nie mogę skończyć więc oddam siostrze,więcej nie kupię.Rozczarowałam się.

świetna

Ślicznie pachnie cytrusami. Gęsta, trochę trudno ją rozprowadzić. Trzeba dość dużo jej użyć żeby rozczesać włosy, ale nie obciąża ich, choć jest bez spłukiwania. Włosy myję codziennie wieczorem i mimo iż mam tłuste, są czyste i miękkie cały następny dzień. Niestety, od kiedy jej używam, są bardziej podatne na plątanie się. Ale jest to mały minus wśród jej zalet. Zwłaszcza w stosunku do ceny. Gdyby nie to, dałabym 5 *.

nic szczególnego

Moim zdaniem ta odżywka należy do bardzo przeciętnych. Nie nawilża, obciąża włosy, które stają się po jej użyciu matowe i sztywne. Niska cena, jakość również.

Ziaja OK

Nie mam akurat odżywki proteiny ryżowe, tylko czarna rzepa, ale i ta jest bardzo dobra. Odżywia włosy, ładnie pachnie, dobrze rozczesuje włosy i w dodatku jest bez spłukiwania! Jest pod dużym zachwytem produktów Ziaji, które mają również niską cenę!

Wszystkie są świetne

Nie kupiłabym tej odżywki, gdyby nie to, że kiedyś w "Twoim Stylu" wyczytałam, że jest najczęściej kupowanym polskim kosmetykiem do włosów i... zauważyłam ją w łazience koleżanki, która ma prześliczne włosy. Miałam chyba wszystkie odżywki z tej serii i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że bez zastanowienia wydałabym na nie nawet 30 zł, czyli 10 razy więcej niż kosztują. Włosy są lśniące, puszyste (mimo, że tych odżywek się nie spłukuje) i mięciutkie, dobrze się układają. Zawsze miałam problemy z "potarganą" fryzurą, teraz moje włosy są jedwabiste i wyglądam jak cywilizowany człowiek.

całkiem porządna

Recenzja w zgłoszeniu :) Za krótka? No dobrze, raz jeszcze: tania, a bardzo porządna odżywka. Większość odżywek "bez spłukiwania" zawsze obciążała mi włosy. Ta stanowi wyjątek - na włosach jej nie czuję, oczywiście poza efektem ich wygładzenia i zmiękczenia.