Balsam do ciała intensywnie nawilżający

Balsam do ciała intensywnie nawilżający

Balsam intensywnie nawilża skórę i wzmacnia jej naturalny płaszcz ochronny. Prowitamina B-5 i alantoina regenerują i uelastyczniają naskórek. Kompleks nawilżający NMF zapewnia przedłużone działanie nawilżające.
Ekstrakty roślinne lnu, rumianku i aloesu działają odżywczo i łagodząco.

zaskakujaco dobry

Ten balsam kosztował mnie 5,65zł, to niewiele za 250ml. Opakowanie jest beznadziejne, ale to nie pierwszy raz, kiedy jego wygląd zupełnie nie idzie w parze z zawartością. Sam balsam jest bowiem dobrym kosmetykiem. Nawilża, uelastycznia i odżywia skórę na dość długo. Na przesuszajacej się skórze moich łydek efekty nałożenia balsamu były widoczne nawet następnego dnia, co zdarza się bardzo rzadko. Balsam ma delikatny, nieirytujący zapach. Polecam, bo to naprawdę niezła rzecz, choć w zgrzebnej szacie...

Wow!Super po depilacji:)

Taki niepokaźny balsamik, a takie wspaniałe działanie! Jestem bardzo mile zaskoczona:) Dostałam go od mamy na mikołaja;)Moja mama nie zna się na kosmetykach i raczej tak sceptycznie do niego podchodziłam.
+ ślicznie pachnie, lekko, przyjemnie, aż miło się nakłada:)
+ dobrze się rozciera, szybko wchłania, konsystencja w porządku.
+ nie wiem z jakiego powodu poraz pierwszy w życiu zrobiła mi się sucha skóra na nogach:( Bardzo nieprzyjemne uczucie:( Posmarowałam balsamikiem i problem zniknął jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki:D
+ no i suuuper się sprawdza po depilacji!! Używam depilatora elektrycznego i czasami robią mi się kropki czerwone i posmarowałam sobie nogi tym balsamem, a rano nie miałam ani jednej!!!! Używam też po depilacji bikini:) LEpszy niż wszystkie inne typowo przeznaczone po depilacji! Żadnych zaczerwienień, kropek, uczuleń itp.
- szkoda że jest tak trduno dostepny, ja go w żadnej drogerii nie widuję, a chętnie kupiłabym go drugi raz:)Muszę poprosić mame o zaopatrzenie;)