Soraya, Kryjący Make-up

Kryjący Make-up

Kryjący make-up oparty na bazie doskonałych pudrów zapewnia pełne, perfekcyjne krycie skóry, pozwalając jej oddychać. Doskonale tuszuje niedoskonałości cery oraz drobne zmarszczki, zachowując jej naturalny wygląd. Wygładza skórę oraz intensywnie ją nawilża.

Cena: 12 zł / 30 ml

Dodanych produktów: 382

Napisanych recenzji: 855

To nie to

Był to jeden z moich pierwszych podkladow. Zaczynajac przygode z malowaniem nie przykladalam wiekszej uwagi do tego czym sie maluje, az pojazwil sie u mnie tradzik. Liczylam na dzialanie kryjace, a to porducent obiecywal. Niestety z produktu nie bylam zadowolona. Kolor najjasniejszy byl dla mnie za ciemny, konsystencja rzadka, a co za tym idzie krycie minimalne. To nie to czego szukam. Plus za cene i dostepnosc oraz dzialanie antybakteryjne, na tym tyle.

Używam tego produktu od: 3 lata

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[894342].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 20

Dobry ale nie zachwyca

Zalety? Jest przedewszystkim tani. Oprócz tego spełnia swoją funkcję, tzn. kryje. Może nie jakoś idealnie, trzeba mieć trochę cierpliwości, ale jak się trochę pomęczę jestem w stanie uzyskać dobry efekt. Do zaczerwienień jednak bez korektora się nie obejdzie. W ciągu dnia trochę \'schodzi\' a już na pewno nie można wyjść z tym podkładem nawet na mały deszczyk. Od razu robią się strasznie wyglądające plamki na twarzy. Zapach jest miły. Myślę, że jest to produkt wart wypróbowania, bo cena jest niska a mnie nie przysporzył żadnych problemów skórnych. Nie wysusza skóry.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[827795].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 10

Może być.

Plusy:

- nie wysusza skóry
- twarz wygląda naturalnie, nie ma efektu maski
- cena
- wydajność
- dopasowuje się do cery
- skóra jest po nim gładka
- trwały
- fajna konsystencja
- nie zapycha

Minusy:

- zostawia ślady na ubraniu
- kryje dopiero w połączeniu z korektorem lub pudrem

Używam tego produktu od: używałam jako nastolatka teraz czasem do niego wracam
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[823624].usefull || 0 }}% pomocna.

Cellulit adipocyty

Napisanych recenzji: 9

Make up kryjący, a kryje słabo

Stosunkowo tani, ale co z tego jak już przy pierwszym użyciu same wady.
Niezbyt nadaje się do cery mieszanej, szybko się przetłuszcza, uwydatnia niedoskonałości. Co gorsza bardzo zapycha pory i wpycha się w zmarszczki, jeszcze bardziej je pogłębiając.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1, ale niecały

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[821252].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 32

Stanowczo odradzam !!!

Istny koszmar! Pseudo podkład, niemiłosiernie zapycha pory i daje efekt maski na twarzy! Ma tendencję do ciemnienia i ważenia się na twarzy. Na lato odpada! Jego właściwości kryjące pozostawiają wiele do życzenia. Bez korektora się nie obejdzie. Ledwo zdąży się go nałożyć na twarz a już się zaczyna świecić. Nie jest wart ani złotówki! Jedyny plus to to,że ładnie pachnie.

Używam tego produktu od: Kupiłam 3 lata temu.
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[809720].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 29

nie polecam

Bardzo rzadki, źle się rozprowadza. Tworzył efekt sztucznej maski. Po jego użyciu skóra się świeci. Wydawało mi się, że powodował jeszcze więcej niedoskonalości. Wcale nie krył. Tani, ale niewart żadnych pieniędzy.

Używam tego produktu od: dawno temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[796583].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

średni

Używam tego podkładu od kilku miesięcy i według mnie podkład nie jest najgorszy ale do dobrych również nie należy.
Plusy:
-cena
-wydajność
-skóra jest po nim gładka
-dobrze dopasowuje sie do mojej jasnej cery

Minusy:
-słabo kryje
-krótkotrwały efekt

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[775429].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

słaby

Firma Soraya nie należy do złych, więc spodziewałam się czegoś lepszego, nawet za tę cenę! Używałam go w momencie gdy za wszelką cenę chciałam zakryć jakieś niedoskonałości cery i nie byłam świadoma że mogę zrobić sobie tym krzywdę. Nabawiłam się niezłych przebarwień, wysypu zaskórników i ropnych pryszczy. Na szczęście minęło kilka lat i jakoś zwalczyłam to, ale tego podkładu drugi raz nie kupię na pewno! Zatyka pory, wysusza, na twarzy powstają nieestetyczne plamy i ciemnieje po aplikacji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[772450].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 29

Napisanych recenzji: 383

jestem na nie

zacznę od tego, że podkład jest kryjący a wcale nie kryje!
jest bardzo rzadki. pigmentu jest bardzo mało.
kolor brzydki , pomarańczowy, po kilku godzinach znika z buzi gdy się go nałozy mało, a gdy dużo robi plamy!

plus za ładne opakowanie wygodne, dostępność i niską cenę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[772440].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 30

To była krótka znajomość

Jakoś sie nie polubiliśmy. Jednak, żeby recenzja była odpowiednio wiarygodna muszę napisać o plusach i minusach fluidu.

Kupiłam odcień nr 1 Jasny Beż. I tu z pewnością trzeba pokłonić się w stronę produktu, odcień jest bardzo dobrze dobrany, faktycznie jasny beż to jasny beż. Z pewnością dla bladziuchów się nada.
Plusem jest także niewygórowana cena, jest to fluid na każdą kieszeń.
Z aplikacją nie miałam problemu, fluid jest trochę lejący ale bez przesady, nie wyciekał z opakowania.
I to na tyle plusów.

Minusem nr jeden jest słabe krycie. Gdy dozowałam średnią porcję produktu (czyli tyle ile przy innych fluidach) na początku było dobrze, ale po kilku godzinach znów widziałam moje naczynka, które mam przy kącikach ust. Co za tym idzie produkt nie trzyma sie długo. Obiecany przez producena długotrwały efekt jest wielkim kłamstwem. Pod koniec dnia 3/4 fluidu spłynęło z mojej twarzy. Aby trzymał się musiałam nałożyć go o wiele, wiele więcej niż zwykle i co za tym idzie produkt stał się nie wydajny. Jedno opakowanie starczyło mi tylko na 1,5 tygodnia.

To wszystko sprawia, że daje tylko dwie gwiazdki za odcień i łatwą aplikację.

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[770737].usefull || 0 }}% pomocna.