Pantene, Pantene Pro-V Zimowa Ochrona, Szampon

Pantene, Pantene Pro-V Zimowa Ochrona, Szampon

Szampon Zimowa Ochrona doskonale oczyszcza włosy z zanieczyszczeń. Jego formuła, teraz wzbogacona o kompleks Amino Pro-V, odbudowuje strukturę włosów, powodując ich wzmocnienie aż do 10 razy. Włosy nabierają siły i blasku. Zawarte w szamponie aminokwasy takie jak tyrozyna, lizyna i histydyna pomogą sprawić, że włosy odzyskają zdrowy, pełen blasku wygląd.

Cena ok. 9 zł / 200 ml

tak!

Uzywam tego szamponu w kazda zime - poza ostatnia. Szukalam go zawziecie i nie moglam znalezc. Jest to zwykly szampon, ktory dobrze oczyszcza. Ladny zapach, wydajny, wlosy sa miekkie. Pod czapka i tak bardzo szybko sie przetluszczaja, wiec juz na to nic nie poradze. Wlosy po nim sie mniej elektryzuja. Idealny na zimę. Kupie go, jesli bedzie dostepny znowu w drogeriach.

Używam tego produktu od: dawna jak jest tylko dostepna
Ilość zużytych opakowań: bardzo duzo

na duży mróz

Bardzo skutecznie chroni włosy(zwłaszcza długie) przed zimnem, zapobiegając wysuszeniu.Niestety włosy wyglądają dobrze tylko przez 1 dzień-następnego są przyklapnięte. Używałam razem z odżywką "do pary".Praktycznie jest to szampon do codziennego stosowania,więc szybko się zużywa.

Używam tego produktu od:w 2006 przez 2 tyg.

Zimowy:)

Dobrze sprawdza się na zime, lubie szampony Pantene, każdy ma w sobie cos dobrego:) Ten jak inne dobrze chroni włosy, pielęgnuje je, są lśniace i błyszczące. Choć szybciej mi sie przetłuszczaja ale i tak myje codziennie:) Ogolnie polecam.

Używam tego produktu od:3 miesiace

Cellulit składniki

Wszystkie pantene to cud !!

Kocham szampony Pantene i będę im wierna chyba do końca życia! nie dość że pięknie pachną są wydaję to włosy po ich użyciu są piękne błyszczące i zdrowe i nie wypadają!!
W przypadku tego szamponu nie elektryzują się jak obiecuje producent. Trzeba tylko używać regularnie zanim będzie efekt.. Polecam

Elektryzator ;]

Używałam go jesienią, zimą i na przedwiośniu, licząc, że w końcu się wykaże, ale niestety :/ W okresach kiedy go stosowałam, nie odczułam żadnej wyjątkowej ochrony, włosy były takie jakieś przyklapnięte, bez życia, o zgaszonym blasku i niezbyt miłe w dotyku.
"Rozczesywalność' i wydajność- przeciętne.
Mały plusik za to, iż mam wrażenie, że nieco łagodził przesuszenie skóry głowy wynikające z suchego nagrzanego powietrza w domu.
Najgorsze i najciekawsze na koniec ;) Zaobserwowałam coś odwrotnego niż pozostałe recenzentki- moje włosy reagowały na ten szampon elektryzowaniem! (Problem ten mijał wraz z odstawieniem "Zimowej ochrony".)

Używam tego produktu od:

Polecam :)

Szampon jest świetny jak dla moich suchych, zniszczonych i rozdwajających sie włosów. Nie naprawił ich, ale tez nie zaszkodził. Po umyciu były lekko gładsze i nie plątały sie tak bardzo (mam kręcone włosy). Używałam razem z odzywką i włosy były miłe w dotyku. Mam nadzieje, że też sa mocniejsze ;)
Nie dał spektakularnych efektów ( choć, wiem, ze nie można wierzyć w takie prośby) i dlatego 3,5 a nie 5 gwiazdek. Za to wierze ze na włosach mniej suchych da lepsze efekty ( m.in. dlatego, ze mimo że mam nawroty łupieżu on nie nasilił swędzenia).

na zimę - świetny !!

Szampon jest na prawdę swietny. Idealny na zime. Najlepsze efekty daje stosowany razem z odzywka z tej samej serii. Wlosy sa blyszczace, dobrze sie rozczesuja i co najwazniejsze - nie elektryzuja sie! To jest zawsze w zimie moja najwieksza zmora, bo czapki nosze bardzo rzadko, najczesciej narzucam kaptur - a to wlasnie od niego koszmarnie elektryzuja sie moje wlosy. Teraz o tym problemie zapomnialam:)

Idealny

Pomimo iż słyszałam o nim również negatywne opinie, uważam go za bardzo dobry szampon. Jest tani, wydajny, ma kremową konsystencję, ładnie się pieni, ślicznie pachnie. Mycie włosów zamienia w przyjemność. Są po nim miękkie, gładkie, pachnące i ani troszkę się nie elektryzują.
Używam go razem z odżywka z tej samej serii i naprawdę jestem zadowolona.
Aha, ważne jest to, że prostuje w jakis sposób włosy, więc dla tych, co stawiają na objętość raczej nie polecam.