Rozświetlajcy samoopalacz w żelu

Rozświetlajcy samoopalacz w żelu

Samoopalacz do twarzy i ciała, który zawiera drobinki perły i ekstrakt z kakaowca tropikalnego. Innowacyjna żelowa formuła samoopalacza ułatwia równomierne rozprowadzanie go na ciele zapewniając długotrwałą, naturalną opaleniznę. Żel działa wygładząjaco i rozświetlająco, nie pozostawia tłustego filmu. Doskonale się wchłania i pięknie pachnie. Dzięki zawartości drobinek perły skóra staje sie rozświetlona i pełna życia. Działanie:
- naturalny złocisty kolor skóry
- równomierna, złocista opalenizna
- efekt jedwabistości i gładkości skóry
- rozświetlenie i nawilżenie ciała

Cena: ok. 18 zł / 150 ml

Nie polecam

Ma wiele minusów, jak np.:
- fatalna konsystencja
- trudno się go rozprowadza
- nie nawilża
- okropny zapach
- jeden z większych minusów to kolor opalenizny - od razu widać, że samoopalaczowy - zero naturalności, coś bardziej żółto-pomarańczowego

Odradzam...

Używam tego produktu od: 2 razy kiedyś użyłam
Ilość zużytych opakowań: napoczęte pierwsze

średni

Plusy:
- nie tworzy smug
- szybko się wchłania
- na początku ładnie pachnie

Minusy:
- za rzadki
- na drugi dzień wyczuwalny samoopalaczowy smrodek

Efekt (nie wiem, czy to plus, czy minus): na mojej ciemnej karnacji prawie wcale go nie widać :(

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: początek

dla mnie suuper:D

Jak dla mnie REWELACJA:) moja skóra ma kolor brązow, łatwo się rozprowadza, szybciutko wchłania, żadnych plam:D naprawdę warto:D i nie ma nieprzyjemnego zapachu:) POLECAM!!

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Eris film 1

okropny badziew

Ten pseudo-samoopalacz lepi sie niemilosiernie! w dodatku nie trzyma sie na skorze- wystarczy pociagnac dlonia i zel walkuje sie pod palcami jak kluski. zabarwia skore na zolto.
absolutnie odradzam- to strata pieniedzy i nerwow.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 smarowanie

A tu niespodzianka!

Dla mnie REWELACJA! Kupiłam sobie naraz dwa samoopalacze. Ten zwykły Kolastyny bo tak wszyscy go chwalą i też żelowy bo nowość. Efekt jest taki, ze tamten się kurzy (zaraz go obsmaruję też w KWC) a ten mi się kończy!
Pierwsze smarowanie to porażka. Rano sie obudziłam cała w plamach. Do tej pory nie wiem czemu tak wyszło tym bardziej , że ja jestem mocno zaawansowana w samoopalaczach. Nie poddałam się jednak i MAM! Jestem opalona na czekoladkę! Po jednym posmarowaniu robię się taka miodowa. A po drugim wyglądam jak po wczasach. Naprawdę produkt rewelacja! Opala bardzo szybciutko i naturalnie. Nie robi mi smug (poza pierwszą wpadką). Przyjemnie pachnie podczas używania a i potem też nie śmierdzi się wędzarnią:). I co ważne- opalenizna jest bardzo trwała. Spokojnie wystarczy aplikacja raz na parę dni.
Gwiazdkę odejmuję tylko za te plamy na starcie i te drobinki co to niby mają rozświetlać a tego nie robia raczej. Mnie to akurat pasuje niemniej producent obiecał to go z tego rozliczam:)

Acha...wydaje mi się, że to nie jest raczej produkt dla jasnej karnacji.

Używam tego produktu od:

tragedia

Tragedia,nie da się go rozprowadzić.Zel szybko zasycha ,więc nie ma szans równomiernego rozprowadzenia.Skóra strasznie się lepi ,ale najgorsze że przy przejechaniu ręką ,to co zostało posmarowane się roluje i wygląda jak brud.Oczywiście w tym miejscu też tworzy się plama.
Złote drobinki są chyba tylko w opakowaniu ,na skórze jakoś ich nie widać.
Zapach początkowo ładny ,ale póżniej standardowy smród spalonej skóry.
TRAGEDIA NIE POLECAM

Śliczny zapaszek!!

Mam co do tego samoopalacza mieszane uczucie. Otóż podoba mi się jego zapach (śliczny), i wogóle nie pozostawia zapachu charakterystycznego dla samoopalaczy (poraz pierwszy spotkałam takowy:) ). Oprócz tego na plus także oceniam kolor opalenizny- niezbyt mocny (podkreślam że mam dość ciemną karnacje wiec na jasnej moze być większy efekt) ale naturalny. Natomiast niezbyt podoba mi się jego nakładanie. Ma postać żelu wiec jest bardzo ślizgi i ma się wrażenie że wcale się nie wchłania, a dodatkowo pozostawia uczucie lepkości. I właśnie dlatego odejmuję mu gwiazdkę. Nie lubię go bowiem nakładać ale efekt ok! No i ten zapach... :)