Nivea Hair Care, Szampon odbudowywujący do włosów suchych i zniszczonych

Nivea Hair Care, Szampon odbudowywujący do włosów suchych i zniszczonych

Szampon odbudowujący NIVEA Hair Care intensywnie odżywia zniszczone włosy przywracając im siłę i blask. Intensywnie nawilżająca formuła z proteinami regeneruje łamliwe włosy od wewnątrz sprawiając, że stają się one wyraźnie mocniejsze. Zapobiega łamaniu się włosów i rozdwajaniu końcówek. Efektem są mocne, elastyczne i gładkie włosy.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium PEG-5 Laurylcitrate Sulfosuccinate, PEG-3 Distearate, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate, Tetrasodium Iminodisuccinate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-10, Citric Acid, Panthenol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Oryzanol, Parfum, Hexyl Cinnamal, Alpha-isomethyl Ionone, Limonene, Benzyl Salicylate.

Cena: ok. 10 zł / 250 ml

tylko dla niewymagających!

bardzo podoba mi się ten produkt. jak dla mnie to coś między szamponem a odzywką. oczywiście nie łudzmy się, ze zwykły szampon za kilka złotych naprawi sianowate włosy, ale jak dla moich, tylko lekko przesuszonych zima włosów jest bardzo dobry. pozostawia je miękkie i puszyste. dobrze rozczesują się po umyciu. zdaję sobie sprawę, ze nie odbudowuje niczego, bo to niemożliwe, ale ładnie włosy wygładza, nadając im subtelny poślizg. dla niewymagających włosów polecam ;]

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: troche

Nie nawilża ale i nie szkodzi

Ten szampon nie rozczarował mnie, ale też nie poprawił stanu moich przesuszonych włosów. PLUSY: zapach - kremowy, przyjemny, nie narzucający się (typowy dla produktów Nivea); konsystencja - kremowa, ale szampon nie za gęsty; wydajność (dobrze się pieni); po użyciu włosy miękkie, delikatnie pachnące, nie splątane (prawie zawsze po umyciu włosów używam odżywki, więc więcej o działaniu szamponu na włosy nie mogę dodać); nie zaszkodził moim włosom, ani skórze głowy; poręczne opakowanie; dostępność. MINUSY: nie zaszkodziłaby mu niższa cena; nie nawilżał moich włosów (o poprawie stanu zniszczonych włosów też nie ma mowy); włosy nie były po nim zbyt długo świeże; ulotny zapach. PODSUMOWUJĄC: polecam fankom kremowych, delikatnie pachnących szamponów. Włosom przesuszonym (i podniszczonym) niewiele pomaga, ale też nie szkodzi.

Używam tego produktu od: miałam go ok. 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1-2

zwyczajny

Szampon nie robi niczego nadzwyczajnego z włosami przesuszonymi, oprócz tego że im nie szkodzi. Pieni się obficie, dobrze rozprowadza i spłukuje, ale widocznej poprawy kondycji włosów nie odnotowałam :)

Zapach delikatny, charakterystyczny dla produktów tej marki, nie utrzymuje się zbyt długo na włosach.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

Smokey eyes H&M

Nie polecam, nie zniechęcam ;)

W sumie okazał się ten szampon łaskawy dla moich włosów ;) 'Rozczesywalność' nieznacznie wzrosła ;) tak samo gładkość, ciężar, sypkość, 'uporządkowanie'... Może bez rewelacji, ale w porządku.

Używam tego produktu od:

Okropność

kupiłam szampon dla sprawdzenia ...Mam włosy zniszczone, ale u nasady szybko przetłuszczające się. Postanowiłam jednak zaryzykować i kupić coś na odratowanie tych suchych włosków.Zawiodłam się ...:( Po umyciu włosy wyglądały jakbym ich w ogóle nie myła albo nawet i jeszcze gorzej! To już nawet wygładzający z Loreal'a tak nie ulizywał czuprynki :| U nasady włosy były po prostu tłuste, reszta po godzinie zaczęła się zmieniać w jakieś suche strąki. Zdecydowanie nie polecam. Jeszcze nigdy nie trafiłam na taki szampon, a uwierzcie mi, że testowałam naprawdę wiele.Będę jednak trzymała się dalej złotej zasady fryzjera:Szampon dobieraj do skóry głowy, a odżywki i maseczki do kondycji włosów.

Używam tego produktu od:2 tygodni

jest dobry

Boję się eksperymentować z moimi włosami, bo są cieniutkie i przesuszone farbowaniem. Generalnie bardzo rzadko zdarza mi się, aby produkty supersamowe nadawały się do ich pielęgnacji. Bardzo szybko robią z nich kołtun, rozsierdzają skórę głowy, która zaczyna mnie od razu swędzieć, przesuszają, a włosy nie dość, że "siadają", to wygladają nieciekawie. Są matowe i jakieś takie twarde, trudne do ułożenia. A tu taka niespodzianka :) Lubię tę firmę głównie za produkty do pielęgnacji ciała - balsamy i peelingi. Dlatego też zdecydowałam się zaryzykować. I generalnie jest ok. Szampon zdecydowanie najlepszy z tych niskopółkowych, które próbowałam. Dlatego 4 gwiazdki. Rzeczywiście pozostawia włosy nawilżone, elastyczne i mięciutkie. Bez żadnych spektakularnych efektów, ale też i bez szkody dla organizmu ;) Po prostu jest ok, za cenę ok. 8 zł. Dla mnie to pozytywny szok.

***

Używałam tego szamponu już jakiś czas temu, jednak bez zachwytów. Dobrze się pienił, był wydajny, miał przyjemny zapach, bez problemu rozczesywałam włosy, nie powodował szopy. Obyło się jednak bez obiecanego przez producenta efektu ;)

ilość zużytych opakowań: 1

Jest OK

Szampon spełnia swoje zadanie, nawilża, włosy są po nim błyszczące, mocne i dość dobrze sie ukladaja i rozczesują. w ogóle szampony z Nivea są dobre, nie ma po nich łupieżu ani innych niespodzianek. Polecam.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze
Recenzja: ...

koszmarek

Nie wiem czy ten szampon tak zadziałał tylko na moje włosy ale zdziałał cuda!!
Po umyciu moje włosy w dotyku były niczym sztuczne,miałam wrażenie że są syntetyczne.Były napuszone i wyglądały gorzej niż przed umyciem.Zastosowałam ten szampon również z maską tej samej serii i efekt był taki sam.
Nigdy wiecej syntetycznych włosów!